انتقاد شدید فرانسه از آزمایش موشکی ایران

فرانسه نگرانی عمیق خود را درباره آزمایش موشک بالستیک ایران بیان کرده و از دبیر کل سازمان ملل خواست تا گزارش کاملی را در این خصوص ارائه دهد.


سرگردانی ۲ گردشگر ایرانی در تایلند بعد از حمله یک فیل!

دو گردشگر ایرانی در سفر به تایلند، پس از حمله‌ی یک فیل، به حال خود رها شدند و نه تنها عوامل تور و آژانس مسؤولتی در قبال‌شان نپذیرفتند که سفارت ...


دختر وحشی با 13 فوتبالیست معروف رابطه غیر اخلاقی داشت+ عکس دختر و نام سه بازیکن فوتبال

حدود 13 فوتبالیست معروف نگران هستند که این دختر 21 ساله افشاگری کند و نام تمام آنها را اعلام کند.


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


هویت پیکر شهید «محسن حججی» تایید شد

رئیس مرکز تحقیقات ژنتیکی نور گفت: با توجه به آزمایش ژنتیکی صورت گرفته بر روی پیکر شهید «حججی» هویت وی 100 درصد تایید شده است.


برنامه مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا اعلام شد

برنامه مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا اعلام شد

ورزش | شنبه ۱۹ تير ۹۵ ساعت ۱۳:۳۲ | نسخه چاپي

برنامه کامل زمانبندی مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، ۱۲ تیم حاضر در مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا در ۴ گروه A: چونبوری تایلند، ناگویا ژاپن و وایس ویپرز استرالیا
گروه B: الملک ازبکستان، تأسیسات دریایی و المیادین لبنان
گروه C: نفت الوسط عراق، دالیان یوآن چین و دیبا الحسین امارات
گروه D: صناخانه هوآ ویتنام، السد قطر و تایپاور چین تایپه
* مرحله گروهی
۲۵ تیر ۹۵
گروه A: چونبوری تایلند- وایس ویپرز استرالیا - ساعت ۱۷:۳۰
گروه B: تأسیسات دریایی – الملک ازبکستان - ساعت ۱۴:۳۰
گروه C: نفت الوسط عراق – دیبا الحسین امارات - ساعت ۱۲:۰۰
گروه D: صناخانه هوآ ویتنام – تایپاور چین تایپه - ساعت ۹:۳۰
۲۶ تیر ۹۵
گروه A: ناگویا ژاپن – وایس ویپرز استرالیا - ساعت ۱۷:۳۰
گروه B: المیادین لبنان – الملک ازبکستان - ساعت ۱۴:۳۰
گروه C: دالیان یوآن چین – دیبا الحسین امارات - ساعت ۱۲:۰۰
گروه D: السد قطر – تایپاور چین تایپه - ساعت ۹:۳۰
۲۷ تیر ۹۵
گروه A: چونبوری تایلند – ناگویا ژاپن - ساعت ۱۷:۰۰
گروه B: تأسیسات دریایی – المیادین لبنان - ساعت ۱۴:۳۰
گروه C: نفت الوسط عراق – دالیان یوآن چین - ساعت ۱۲:۰۰
گروه D: صناخانه هوآ ویتنام – السد قطر - ساعت ۹:۳۰
* مرحله یک چهارم نهایی
۲۹ تیر ۹۵
QF۱: برنده گروه D – تیم دوم گروه C - ساعت ۹:۳۰
QF۲: برنده گروه C – تیم دوم گروه D - ساعت ۱۲:۱۵
QF۳: برنده گروه B – تیم دوم گروه A - ساعت ۱۴:۴۵
QF۴: برنده گروه A – تیم دوم گروه B - ساعت ۱۷:۱۵
* مرحله نیمه نهایی
۳۱ تیر ۹۵
SF۱: برنده QF۱ – برنده QF۳ - ساعت ۱۳:۳۰
SF۲: برنده QF۲ – QF۴ - ساعت ۱۶:۳۰
* دیدار رده بندی
۲ مرداد ۹۵
بازنده SF۱ – بازنده SF۲ - ساعت ۱۳:۳۰
* دیدار نهایی
۲ مرداد ۹۵
برنده SF۱ – برنده SF۲- ساعت ۱۶:۳۰

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟