چرا خرید ایرباس اتفاق مهمی است؟ / 80 درصد ناوگان هواپیمایی روسیه، ایرباس و بوئینگ است

مروری بر صنعت هوایی کشورهایی که به رغم داشتن خط تولید هواپیما، از ایرباس و بوئینگ استفاده می کنند.



به بهانه شماره پیراهن نامألوف اشنایدرلین در اورتون

شماره‌ پیراهن‌های عجیب؛ از داویدز تا رونالدو و رونالدینیو + تصاویر

بازیکنان زیادی در دنیای فوتبال بوده و هستند که شماره پیراهن‌های‌شان با شماره‌های مألوفی که می‌شناسیم، متفاوت بوده است.


ابراهیم یزدی در ترکیه عمل شد

طبق اعلام بستگانش در شبکه توئیتر، یزدی در حال حاضر به هوش آمده و در بخش آی.سی.یو بیمارستان بستری است.


خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی ...


برنامه مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا اعلام شد

برنامه مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا اعلام شد

ورزش | شنبه ۱۹ تير ۹۵ ساعت ۱۳:۳۲ | نسخه چاپي

برنامه کامل زمانبندی مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، ۱۲ تیم حاضر در مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا در ۴ گروه A: چونبوری تایلند، ناگویا ژاپن و وایس ویپرز استرالیا
گروه B: الملک ازبکستان، تأسیسات دریایی و المیادین لبنان
گروه C: نفت الوسط عراق، دالیان یوآن چین و دیبا الحسین امارات
گروه D: صناخانه هوآ ویتنام، السد قطر و تایپاور چین تایپه
* مرحله گروهی
۲۵ تیر ۹۵
گروه A: چونبوری تایلند- وایس ویپرز استرالیا - ساعت ۱۷:۳۰
گروه B: تأسیسات دریایی – الملک ازبکستان - ساعت ۱۴:۳۰
گروه C: نفت الوسط عراق – دیبا الحسین امارات - ساعت ۱۲:۰۰
گروه D: صناخانه هوآ ویتنام – تایپاور چین تایپه - ساعت ۹:۳۰
۲۶ تیر ۹۵
گروه A: ناگویا ژاپن – وایس ویپرز استرالیا - ساعت ۱۷:۳۰
گروه B: المیادین لبنان – الملک ازبکستان - ساعت ۱۴:۳۰
گروه C: دالیان یوآن چین – دیبا الحسین امارات - ساعت ۱۲:۰۰
گروه D: السد قطر – تایپاور چین تایپه - ساعت ۹:۳۰
۲۷ تیر ۹۵
گروه A: چونبوری تایلند – ناگویا ژاپن - ساعت ۱۷:۰۰
گروه B: تأسیسات دریایی – المیادین لبنان - ساعت ۱۴:۳۰
گروه C: نفت الوسط عراق – دالیان یوآن چین - ساعت ۱۲:۰۰
گروه D: صناخانه هوآ ویتنام – السد قطر - ساعت ۹:۳۰
* مرحله یک چهارم نهایی
۲۹ تیر ۹۵
QF۱: برنده گروه D – تیم دوم گروه C - ساعت ۹:۳۰
QF۲: برنده گروه C – تیم دوم گروه D - ساعت ۱۲:۱۵
QF۳: برنده گروه B – تیم دوم گروه A - ساعت ۱۴:۴۵
QF۴: برنده گروه A – تیم دوم گروه B - ساعت ۱۷:۱۵
* مرحله نیمه نهایی
۳۱ تیر ۹۵
SF۱: برنده QF۱ – برنده QF۳ - ساعت ۱۳:۳۰
SF۲: برنده QF۲ – QF۴ - ساعت ۱۶:۳۰
* دیدار رده بندی
۲ مرداد ۹۵
بازنده SF۱ – بازنده SF۲ - ساعت ۱۳:۳۰
* دیدار نهایی
۲ مرداد ۹۵
برنده SF۱ – برنده SF۲- ساعت ۱۶:۳۰

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟