5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


پرونده مالیاتی ترامپ افشا شد/ خشم کاخ سفید

افشای ۲ صفحه از اظهارنامه مالیاتی سال ۲۰۰۵ رئیس جمهوری آمریکا خشم کاخ سفید را برانگیخت.با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


آیا این اولین تصویر گوشی اندرویدی نوکیا P۱ است؟!

فناوری | جمعه ۱۸ تير ۹۵ ساعت ۹:۳۸ | نسخه چاپي

حدود دو ماه پیش نوکیا قراردادهایی را با چند شرکت بزرگ برای استفاده از نام تجاری نوکیا در گوشی‌ و تبلت‌های اندرویدی امضا کرد، از قرار معلوم این مذاکرات نتیجه خوبی داشته و ممکن است شاهد اولین تصویر گوشی اندرویدی نوکیا P1 باشیم.

آیا

 بنا به خبرهایی که در این چند ماه اخیر منتشر شده، ممکن است شاهد بازگشت سلطان گوشی‌های موبایل به این صنعت پرفراز و نشیب باشیم. نوکیا در اردیبهشت ماه امسال با شرکت‌های بزرگ فاکس‌کان و شرکتی دیگر با نام HMD برای تولید گوشی‌های همراه هوشمند وارد مذاکره شد. اگر نام HMD برای شما ناآشناست باید بگوییم که به احتمال زیاد در ‌آینده از این شرکت بیشتر خواهید شنید، بد نیست بدانید راس هرم HMD را مدیران ارشد واحد موبایل مایکروسافت تشکیل می‌دهند.

 امروز نیز شاهد تصویر رندر شده‌ گوشی هستیم که ممکن است اولین گوشی جدید نوکیا با سیستم‌عامل اندروید باشید، از قرار معلوم این گوشی جدید را در بازار با نام تجاری نوکیا P1 خواهیم شناخت. ظاهرا مهندسین شرکت‌های InFocus و شارپ در ساخت نوکیا P1 دست داشته‌اند. اگر اخبار فارنت را دنبال کرده باشید حتما به خبر خرید ۳.۵ میلیون دلاری شارپ توسط فاکس‌کان برخوردید. با این حساب منطقی به نظر می‌رسد که در ساخت قسمتی از این گوشی جدید، مهندسین شارپ دخیل باشند. اطلاعات زیادی در حال حاضر از نوکیا P1 در دست نیست و تنها شایع شده که این گوشی هوشمند اندرویدی در دو رنگ آبی و قرمزِ روشن روانه بازار شود.

 نوکیا بر اساس قراردادی که با مایکروسافت بسته است حق ندارد تا اواسط سال جاری گوشی هوشمند با برند نوکیا تولید کند؛ اما از آنجایی که به پایان قرارداد نوکیا با مایکروسافت نزدیک می‌شویم می‌توان انتظار معرفی نوکیا P1 را در آینده نزدیک داشت.

منبع: فارنت

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: نوکیا ،

دیدگاه شما چیست؟