زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


ثروتمندترین مرد جهان در 18 سالگی و 61 سالگی اش+تصاویر

عکس جالبی از بیل گیتس ثروتمندترین مرد جهان منتشر شده است که وی را در 18 سالگی و 61 سالگی اش نشان می دهد.تصویر جنجالی وزیر امورخارجه فرانسه با زن پناهنده سوری!

انتشار تصویر زن پناهنده سوری در زمان دیدار با وزیر خارجه فرانسه انزجار کاربران سوری شبکه های اجتماعی را برانگیخته است.


قهر خداداد و درگیری فیزیکی بادامکی در تمرین سیاه جامگان

خداداد عزیزی به عنوان رییس سازمان فوتبال و مدیرفنی سیاه‌جامگان ظهر امرور در تمرین این تیم با حضور بازیکنان معرفی شد.


سخنگوی پیشین شورای نگهبان: نگرانی اصولگرایان درباره نظارت استصوابی بیشتر از اصلاح‌طلبان است

سیاست | سه شنبه ۱۵ تير ۹۵ ساعت ۹:۲۶ | نسخه چاپي

حقوقدان پیشین شورای نگهبان معتقد است که نگرانی اصولگرایان در مورد نظارت استصوابی بیشتر از اصلاح‌طلبان است.
عباسعلی کدخدایی عضو حقوقدان شورای نگهبان در دوره‌های چهارم و پنجم در گفت‌وگو با خبرآنلاین، در رابطه با انتقادهای وارد شده به شورای نگهبان در موضوع نظارت استصوابی گفت:در بیرون و افکارعمومی از نظارت استصوابی این تصویر وجود دارد که نظارت دلبخواهانه است و شاخص ندارد،ولی اینطور نیست. نظارت استصوابی یعنی نظارت موثر و این را هم قانون گذار در اختیار شورای نگهبان قرار داده.
وی با تأکید بر این موضوع که این وظیفه براساس قانون برعهده شورای نگهبان نهاده شده است، اظهار کرد:اگر خبرگان دوره اول می گفتند نظارت بر عهده قوه قضاییه است خب به عهده این قوه واگذار می شد. اگر می گفت بر عهده جمعی از نمایندگان مجلس است آنجا انجام می شد. قانون اساسی اصل 99 اینطور مقرر کرده است و البته قوانین نظارتی بعدی این اختیارات را صراحتا بیان کرده است.
کدخدایی همچنین در پاسخ به این سئوال که «چرا نظارت استصوابی بیشتر دغدغه اصلاح طلبان است تا اصولگرایان، گفت: نه اینگونه نیست. اتفاقا اصولگراها بیشتر دراین مورد نگرانی دارند. زمانی که انتخابات برگزار می شود اگر به شورای نگهبان بروید می بینید که تعداد اصولگراها هم کم نیستند که ثبت نام می کنند و مورد تایید قرار نمی گیرند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: