مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که همجوار با اطاق های عمل بوده اقدام به ساخت بخش های آنژیوگرافی ،icu oh ...


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا ...


سرگردانی ۲ گردشگر ایرانی در تایلند بعد از حمله یک فیل!

دو گردشگر ایرانی در سفر به تایلند، پس از حمله‌ی یک فیل، به حال خود رها شدند و نه تنها عوامل تور و آژانس مسؤولتی در قبال‌شان نپذیرفتند که سفارت ...


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


سؤال بزرگی که مهران مدیری مسکوت می‌گذارد

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح درباره مواضع سیاسی‌اش در زمان انتخابات اختصاص داد.


لحظه‌های پرالتهاب گروگانگیری در کرج

حوادث | دوشنبه ۱۴ تير ۹۵ ساعت ۸:۴ | نسخه چاپي

سارق سابقه‌دار که در جریان فرار از محاصره مأموران پلیس و گروگانگیری یک مادر و دو فرزندش با شلیک گلوله مجروح شده بود در بازجویی‌های پلیسی، جزئیات تازه‌ای از این فرار را فاش کرد. این درحالی است که همدست وی با شلیک پلیس کشته شده‌است.
متهم که مهدی نام دارد، چند روز قبل همراه همدستش در فاز چهار مهرشهر کرج در حال بررسی ساک حاوی ضبط‌های مسروقه بود، که یکی از سربازان وظیفه کلانتری به آنها مشکوک شد و بلافاصله با گشت پلیس تماس گرفت. اما دزدان که احتمال می‌دادند راز سرقت هایشان بر ملا شود با قمه ای که در دست داشتند به طرف سرباز وظیفه حمله کرده و پس ازمجروح کردن او پا به فرار گذاشتند.
اما همان موقع خودروی پلیس از راه رسید ومأموران به تعقیب متهمان پرداختند. درجریان عملیات تعقیب و گریز سارقان، مأموران با رعایت قوانین شلیک، سرانجام برای متوقف کردن متهمان ۵ گلوله به سوی آنها شلیک کردند که دو تیر به پای مهدی اصابت کرد.
اما در یک چشم بر هم زدن سناریوی هولناک دیگری از سوی سارقان برای فرار از مهلکه اجرا شد. آنها همان موقع با متوقف کردن خودرویی که راننده‌اش یک زن بود ودو فرزندش نیزهمراهش بودند آنها را گروگان گرفتند. زن که بشدت از حضور سارقان قمه به دست شوکه شده بود و رنگ بر چهره نداشت با تهدید آنها ایستاد و سارقان سوار خودرو شدند. دقایقی پس ازگروگانگیری نیز با شلیک مستقیم پلیس، یکی ازمتهمان کشته شد.
همدست زخمی‌اش نیز چاره‌ای جز تسلیم ندید وبدین ترتیب مادر و دو فرزندش ازماجرای گروگانگیری نجات یافتند. مهدی نیز برای درمان به بیمارستان منتقل شد. خبرنگار جنایی صبح دیروز با حضور در بیمارستان با متهم مجروح گفت‌و‌گویی انجام داد.
چندسال داری؟
٢٣ سال
سابقه کیفری داری؟ 
بله
به چه جرمی دستگیر شدی؟ 
سرقت
ولی گروگانگیری هم در پرونده ات ثبت شده؟ 
بله اما اصلاً قصد گروگانگیری نداشتیم. به خاطراینکه پلیس درتعقیب‌مان بود خیلی ترسیده بودیم وبرای فرار به ناچاردست به گروگانگیری زدیم!
از زمان درگیری ات باپلیس بگو؟
داشتیم ضبط‌هایی را که سرقت کرده بودیم نگاه می‌کردیم که نمی‌دانیم چه شد که پلیس سررسید. وقتی هم آمدیم فرار کنیم یک پسر جوان- سربازکلانتری- مانع فرار ما شد که مجبور شدیم با چاقو زخمی‌اش کنیم.
درحال حاضرهمدست تو دراین ماجرا کشته شده وخودت هم با اتهام گروگانگیری، سرپیچی ازفرمان ایست پلیس واتهامات دیگر روبه‌روهستی که جرائم ات خیلی سنگینه. چه حرفی برای گفتن داری؟
من دزد وسایل خودرو بودم وهیچ وقت در چنین ماجراهایی دست نداشتم. بعد از شلیک مأمور پلیس هم زود تسلیم شدم. الان هم خیلی پشیمان هستم. ضمن اینکه دوستم هم دراین ماجرا کشته شده است.
زن جوانی هم که دراین ماجراهمراه دو فرزندش گروگان گرفته شده بود درباره روزحادثه گفت: آن‌روز درحال رساندن پسرم به مدرسه بودم که بین راه ناگهان با تهدید دو جوان که یکی‌شان غرق در خون بود مجبور به توقف شدم. درحالی که بشدت شوکه شده بودم و باور نمی‌کردم همانند فیلم‌های پلیسی در یک لحظه گرفتار تبهکاران شده‌ام با التماس ازآنها خواستم با من و فرزندانم کاری نداشته باشند. اما آنها با تهدید از من خواستند خیلی باعجله حرکت کنم. من هم به ناچار و برای نجات جان خود و فرزندانم چاره‌ای جزاین نداشتم. اما خوشبختانه مأموران پلیس بلافاصله رسیدند و دقایقی بعدهم با شلیک گلوله به یکی ازگروگانگیران ماجرا خاتمه یافت. الان هم خیلی خوشحالم که دو فرزندم و خودم سالم هستیم و از پلیس هم تشکر می‌کنیم که با اقدام بموقع جان من و پسر و دخترم را نجات دادند.
منبع: فرادید
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟