ایران - عراق؛ ۲۸ اسفند در ورزشگاه آزادی

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق از موافقت فدراسیون فوتبال ایران با برگزاری یک دیدار دوستانه در تهران خبر داد.


پیام وزیر ارشاد برای افتخار آفرینی اصغر فرهادی در اسکار

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی دریافت جایزه اسکار فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی پیامی خطاب به وی صادر کرد.


رونمایی از طرح جدید «اسکناس هزار تومانی»

روحانی از طرح جدید «اسکناس ده هزار ریالی» با نقش حافظیه شیراز رونمایی کرد.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


یکسان‌سازی سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیردولتی

بعد از ایجاد ابهام برای گروه‌های کارگری مبنی بر تفاوت ۵۰۰ هزار تومانی سقف معافیت مالیاتی بین کارکنان دولتی و غیردولتی قرار است این موضوع در ...


امکان دسترسی ایرانی ها به Gameinformer

فناوری | جمعه ۱۱ تير ۹۵ ساعت ۱۶:۳۴ | نسخه چاپي

مجله‌ و سایت «گیم‌اینفورمر» (Gameinformer) از جمله منابع معتبر در زمینه‌‌ی بازی‌های کامپیوتری به حساب می‌آیند. بسیاری از بازی‌های بزرگ دنیا برای اولین‌بار در این مجله معرفی می‌شوند و در سایت آن هم مضامین تصویری بسیار زیادی از روند تولید بازی‌های مختلف و مصاحبه‌های اختصاصی با بازی‌سازان و حتی نقدهای گوناگون قرار می‌گیرد؛ اما در طول سال‌های گذشته و به دلیل وجود تحریم‌های مختلف علیه کشور ما، دسترسی به سایت این نشریه‌ی معتبر برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نبود. خوشبختانه محدودیت دسترسی به سایت Gameinformer از روز گذشته برای کاربران ایرانی برداشته شد و اکنون می‌توانید با مراجعه به آن از مقاله‌های مختلفی که در این سایت قرار گرفته، استفاده کنید.
دسترسی
روز گذشته «اندی مک‌نامارا» (Andy McNamara) سردبیر این نشریه در توییتر خودش به این موضوع اشاره کرد که تغییراتی در نحوه‌ی دسترسی کاربران برخی کشورها به سایت گیم‌اینفورمر صورت گرفته و اکنون این افراد می‌توانند به سایت دسترسی داشته باشند. بعد از این پست با مراجعه به سایت، مشاهده کردیم که بدون مشکل می‌توانیم به تمام قسمت‌های آن دسترسی داشته باشیم.
دسترسی
از آنجایی که این سایت اولین اطلاعات از بسیاری بازی‌های بزرگ را منتشر می‌کند، باز شدن آن می‌تواند برای علاقه‌مندان به دنیای بازی‌های کامپیوتری جذاب باشد. مخصوصا مصاحبه‌های این سایت با بازی‌سازان مختلف هم برای کاربران ایرانی و حتی بازی‌سازان بسیار مفید خواهد بود. در بیشتر مواقع بازی‌سازان خارجی درباره‌ی روند تولید بازی خودشان صحبت می‌کنند که این موضوع می‌تواند برای بازی‌سازان ایرانی جالب توجه باشد. حتی بعید نیست که باز شدن این سایت به‌روی کاربران ایرانی باعث شود که بتوان حق اشتراک این مجله را هم تهیه کرد.
دسترسی
همچنین این احتمال وجود دارد که در آینده شاهد رفع محدودیت دسترسی کاربران ایرانی به سایت‌های دیگر مانند NVIDIA هم باشیم. حتما می‌دانید که سایت NVIDIA که در آن جدیدترین بروزرسان‌های کارت‌های گرافیکی این شرکت قرار می‌گیرد، دردسترس کاربران ایرانی قرار ندارد.
دسترسی
مجله‌ی گیم‌اینفورمر یکی از محبوب‌ترین نشریه‌های حوزه‌ی بازی‌های کامپیوتری به حساب می‌آید که تا پایان سال ۲۰۱۴ ماهانه نزدیک به ۷ میلیون نسخه فروش می‌کرد. این نشریه از سال ۱۹۹۱ تا این لحظه به فعالیت خودش ادامه می‌دهد.
دسترسی
دسترسی
منبع: مجله دیجی کالا 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟