جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


جزئیات نشست دیروز هیات رئیسه مجلس با سیف درباره موسسات اعتباری

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، جزئیات نشست دیروز نایب رئیس و تعدادی ازنمایندگان مجلس با رئیس کل بانک مرکزی با موضوع موسسات مالی و اعتباری ...


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


غرضی: برخی با نفوذ در بدنه دولت به فکر زمین زدن آن هستند

سیاست | پنجشنبه ۱۰ تير ۹۵ ساعت ۹:۸ | نسخه چاپي

کاندیدای ریاست جمهوری سال 92 اظهارداشت: تبعیض حقوقی، پایگاه سیستم اداری دولت است و حقوق های نجومی متعلق به این دولت نمی شود. زمانیکه یک عده ای شکست خوردند منتظر این هستند که فرصتی پیدا کنند و برخی از طریق نفوذ در بدنه دولت به فکر زمین زدن دولت هستند.
محمد غرضی کاندیدای ریاست جمهوری سال 92 در گفت و گو با اعتمادآنلاین در خصوص چرایی تخریب های اخیر بر علیه دولت، گفت: شما دولت را در مجموعه رییس جمهور و دولت تصور می کنید و من دولت را در مجموعه بدنه تحلیل می کنم. بدنه دولت معمولا سیاست های دولت ها را اجرا نمی کند. لذا گرفتاری های زیادی برای مردم بوجود می آید .
وی ادامه داد: دولت ها که معمولا طول عمرشان تاکنون 8 ساله بوده و ان شالله 8 ساله هم بماند، موفق نمی شوند بدنه را با خود همراه کنند. زمانیکه بدنه با دولت هماهنگ نشود قوه مجریه به مشکل بر می خورد.
این وزیر دولت سازندگی با انتقاد نسبت به گسترده بودن بدنه دولت، تصریح کرد: بدنه دولت بسیار سنگین است و بارها در این زمینه اصحاب رسانه قلم فرسایی کرده اند و گفته اند اما از آنجایی که در کشور اشتغال نیست مردم تلاششان این است که به نحوی به صندوق دولت بند باشند. لذا در این میان گروههای سیاسی برای خارج کردن رقیب از میدان به مشکلات درون دولت پی می برند و سپس علیه دولت از آن استفاده می کنند.
غرضی تاکید کرد: اگر به 38 سال گذشته نگاه کنیم همیشه اشکالات از بدنه ی دولت به ستاد دولت منتقل شده است. در این مدت 23 استیضاح انجام شده اما هیچ اثری بر عملکرد دولت ها نداشته چرا که بدنه همان بدنه است و تنها اشخاص جابجا می شوند.
وی با تاکید بر لزوم تسلط دولت بر بدنه اش، خاطرنشان کرد: دولتی که نتواند بر بدنه اش مسلط شود عاقبت به خیر نخواهد بود و دشمنانش از طریق نفوذ در بدنه دولت به جان دولت می افتند. بنده برای حل مشکل کلی دولت های آینده پیشنهادم این است که معنی یکپارچگی را هم بفهمند و هم عمل کنند.
این کاندیدای ریاست جمهور سال 92، با اشاره به انگیزه مخالفان دولت، یادآورشد: به لحاظ سیاسی هم طبیعی است زمانیکه یک عده ای شکست خوردند منتظر این هستند که فرصتی پیدا کنند و اگر دولت مشکلی داشت حرف خودشان را بزنند.
غرضی با بیان اینکه فیش های حقوقی متعلق به این دولت نیست و از دولت های قبل شکل گرفته است، اظهارداشت: در حال حاضر فقط مساله فیش های حقوق را مطرح می کنید در حالیکه صدها نوع از این کارها اتفاق افتاده که در برخی موارد شبیه به جرم است که احساس می شود یک عده ای متعمدانه این کار را انجام می دهند.خدا رحم کند.
این فعال سیاسی با اشاره به استعفا و برکناری برخی مدیران به دنبال ماجرای فیش های حقوقی، تصریح کرد: یک عده استعفا می دهند و یا خلع می شوند اما این موارد چه دردی را از جامعه دوا می کند؟ اشکال تزریق پول بدون حساب به جامعه این است که این پول می رود اما تورم های سنگین بر زندگی مردم تحمیل می کند. کسانیکه حقوق های چند صد میلیونی می گیرند نمی توانند تمام آن را خرج کنند لذا به خرید زمین روی می آوردند.
غرضی خاطرنشان کرد: دولت ها جایی که می خواهند حقوق عامه را رعایت کنند تورم را به سمتی می برند که به مواد مایحتاج روزانه مردم مانند مواد غذایی اثر نکند. ولی تزریقی که از طریق دولت به جامعه می شود بر روی زندگی افراد و زندگی عامه اثر مستقیم می گذارد و خدمات پیشرفته به عده ای داده می شود و خدمات زیر مجموعه های آنها از بین می رود.
وی با تاکید بر اینکه تبعیض حقوقی پایگاه سیستم اداری دولت است، یادآورشد: معمولا دولت ها برای اینکه افرادی را جذب کنند باید هزینه هایی کنند. بنابراین گرفتار می شوند. همیشه اینطور بوده است اما از دهه 70 به بعد حقوق مدیران سیر صعودی گرفته است. یک موقعی می گفتند حقوق یک مدیر باید هفت برابر حقوق حداقل کارگر زیر دستش باشد که همان زمان هم خیلی سنگین بود و حالا به 50 برابر رسیده است.
این کاندیدای دوره یازدهم ریاست جمهوری تصریح کرد: اگر بخواهید موضوع فیش های حقوقی نامتعارف را در دولت فعلی خلاصه کنید یک مقداری دچار اشتباه می شوید. حرف دولتی ها این است که اگر من به این مدیر این حقوق را ندهم به بخش خصوصی می رود. بخش خصوصی هم می گوید اگر من این مبلغ را ندهم این فرد به آمریکا می رود.
غرضی با بیان اینکه حقوق های بالا برای مدیران تیغ دو لبه است، افزود: ما می توانیم مردم را قانع کنیم که یک فردی با توانایی بالا دو سه برابر کارگران حقوق بگیرد اما دیگر 10 برابر و 20 برابر جایگاه اجتماعی را از بین می برد. آن افرادی که حقوق های نامتعارف گرفتند و خلع شدند رویشان می شود در میان مردم حاضر شوند؟ بنابراین آنها منزوی می شوند و از جامعه فرار می کنند و دیگر نمی توانند با حقوق های پایین زندگی کنند.
وی ادامه داد: باید عدالت را مرجع اصلی قرار دهیم. همه انبیا و علیا به خاطر عدالت شهید شده اند اما ما احساس می کنیم با تزریق امکانات و پول می توانیم خدمات گرانقدر و خوب بخریم.
این وزیر دولت سازندگی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال 96، تاکید کرد: اگر مخالفان آقای روحانی آدم تند و تیزی را به میدان بیاورند به نفع آقای روحانی است چرا که مردم در سال 92 نشان دادند از افراد تند و تیز فاصله می گیرند.
اما اگر فردی که منطق قویتری از آقای روحانی داشته باشد به میدان انتخابات بیاید شاید آن فرد بتواند رای خوبی کسب کند و البته در این شرایط به نظر می رسد مشارکت در انتخابات بالا می رود وانتخابات 96 با 40 – 45 میلیون رای برگزار می شود.
غرضی اظهارداشت: ولی اگر چه چپ و چه راست آدم تندی را انتخاب کنند که با زبان تند عمل کند قطعا آقای روحانی رای می آورد. مردم از تندی بیزارند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟