جنازه یک داعشی خوراک گربه‌ها شد+عکس

در جریان عملیات آزادسازی موصل تصویری منتشر شده که لاشه‌ی یک داعشی را در حالی که خوراک گربه‌ها شده، نشان می دهد.


ویلای 80 میلیاردی خواننده مشهور را ببینید + تصاویر

آزی آزبورن از آن ستاره هایی است که نسل قدیم و جدید با وی خاطره های بسیاری دارند. به تازگی دیلی میل تصاویری از ویلای لوکس این خواننده در لس آنجلس ...


گرانی میوه برای ایرانی‌ها، ارزانی برای خارجی‌ها

از هفته‌های پایانی تیرماه امسال تا پایان شهریورماه قیمت انواع میوه که عمده آنها در سبد صادراتی ایران نیز قرار دارند، افزایش قیمت داشته‌ است.


«لیسانسه‌ها» بعد از وزارت کشور به مرزداران رسیدند+تصاویر

عوامل مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها» دوباره به لوکیشن اصلی خود مرزداران بازگشتند.


پنج ویژگی در مگان‌های جدید رنو+تصاویر

در نگاه اول مگان‌های جدید رنو کاملا جذاب و هیجانی به نظر می‌رسند. این خودروها با ارتفاع کم، حالت اسپورت، ظرفیت دینامیکی بالا و طراحی اغوا کننده نظر مردم و کارشناسان را برانگیخته‌اند. با تمامی این اوصاف این خودروها نشان‌های کلاسیک بودن خود را نیز حفظ کرده‌اند.


مجوز ۱۸ اجرای صحنه ای و ۸ آلبوم صوتی صادر شد + معرفی برنامه ها

مجوز ۱۸ اجرای صحنه ای و ۸ آلبوم صوتی صادر شد + معرفی برنامه ها

| يكشنبه ۰۶ تير ۹۵ ساعت ۱۴:۲۱ | نسخه چاپي

واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گزارشی آمار مجوزهای صادره برای اجراهای صحنه تهران و شهرستان ها و آلبوم های موسیقایی را اعلام کرد.
به گزارش مهر، واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گزارشی مشروح آمار مجوزهای صادره برای اجراهای صحنه تهران و شهرستان ها و آلبوم های موسیقایی را اعلام کرد.
در متن گزارش ارائه شده آمده است:
«مجوز اجرای صحنه ای برای گروه «همنوازان حصار» در این شب قطعاتی چون «زخمه های پنهانی»، «کم حوصله ها»، «گنج گم شده»، «چهارمضراب» را اجرا خواهد کرد ضمن اینکه بخشی از کنسرت شامل بداهه نوازی ساز و آواز خواهد بود.
مجوز اجرای صحنه ای برای گروه «کر فلوت تهران» نیز به سرپرستی فیروزه نوایی در محل  تالار رودکی صادر شده است. این کنسرت سازی  روزهای ۶ و ۷ مرداد هر شب یک نوبت  ساعت ۲۱ با اجرای قطعاتی از کورساکف، موتزارت، داپلر و پیاتزولا  میزبان علاقه مندان موسیقی است. همچنین مجوز گروه احسان خواجه امیری به سرپرستی و خوانندگی احسان خواجه امیری  برای روزهای ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰و ۲۱ تیرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی صادر شده است. در این کنسرت که ساعت های ۱۹ و ۲۲ برگزار می شود قطعاتی همچون «تنهایی»، «پاییز»، «عشق»، «گذشته ها»  ساعت های ۱۹ و ۲۲ ارائه خواهد شد.
واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز اجرای گروه «شرقی» را صادر کرده است. اجرای این گروه به سرپرستی سامان احتشامی و با اجرای گروه کر  روزهای ۱۳ و ۱۴  مرداد ماه  ساعت۲۱:۳۰ در تالاروحدت برگزار خواهد شد. در این اجرا تکنوازی در آواز شوشتری، دونوازی پیانو قطعه گل شقایق، چهارمضراب اصفهان به مخاطبان ارائه می شود.
مجوز شش اجرا برای بابک جهانبخش نیز در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی صادر شده است. این اجراها روزهای  ۲۸ و ۲۹ مرداد ماه ساعت های ۱۸:۳۰ و ۲۰:۴۵ و تاریخ ۲۵ شهریور ماه ساعت ۱۹:۴۵ و ۲۲:۴۵ برگزار می شود.
گروه «لیان» به سرپرستی محسن شریفیان و خوانندگی آکا صفوی هم  روزهای  ۲۰ و۲۱ شهریور ماه ساعت ۲۱:۳۰ نیز در تالار وحدت قطعات «محله خومونی»، «فائز و مفتون»، «پنجه پنکی»، «نی مه» را اجرا خواهد کرد. ضمن اینکه گروه مهدی احمدوند نیز برای روزهای ۱۹ و ۲۰  تیر ماه دردو سانس ۱۹ و ۲۳:۳۰ در تالار وحدت مهاباد به روی صحنه خواهد رفت.
گروه مازیار فلاحی هم دیگر گروهی است که مجوز اجرا دریافت کرده است. اجرای این گروه ۳ مردادماه ساعت های ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰  در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می شود. دیگر گروه پاپ که از واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز اجرا گرفته است گروه زانیار خسروی است که اجرای این گروه  ۴ مردادماه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ درسالن میلاد نمایشگاه برگزار می شود.
همچنین واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی مجوز دو اجرای موسیقی کلاسیک معاصر را در سالن فرهنگسرای نیاوران صادر کرده است. این کنسرت روزهای اول و دوم شهریور ماه ساعت ۲۱ روی صحنه خواهد رفت، اجرای تریو «جیوانی گوییدی» متشکل از هنرمندان ایتالیایی و پرتغالی است که در این شب ها  با برداشتی از موتیف های آلبوم «شهر رویایی نافرجام» و آلبوم «روز موعود» به صورت بداهه به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
ارکستر پارس دیگر  گروه موسیقی کلاسیک است که روزهای ۷، ۸ و ۹ مهر ماه در دو نوبت ساعت ۱۵ و ۱۸:۳۰  در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت. این گروه موسیقی کودک به سرپرستی و آهنگسازی ناصر نظر و همراهی گروه کر، اپرت «پرپری»   را اجرا خواهد کرد. گروه فریدون آسرایی به سرپرستی و  خوانندگی فریدون آسرایی نیز  ۲۲ مرداد ماه  ساعت های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ درسالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه خواهد رفت.
گروه نهال (ویژه بانوان) به سرپرستی و خوانندگی لیلا نجفی نیز در تاریخ ۲۲ تیر ماه طی یک سانس ساعت ۲۱ در سالن فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد داشت. این گروه موسیقی سنتی در این اجرا قطعاتی چون «شاه شمشادقدان»، «شکایت دل»، «آشفته»، «دخترکولی» را اجرا خواهد کرد. گروه موسیقی سنتی  «گوشه» به سرپرستی و  خوانندگی سیامک آقایی هم  ۲۲ مرداد ماه ساعت ۲۱:۳۰  در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. این گروه در این کنسرت قطعاتی چون «پیش درآمد»، «ساز و آواز»، «گفتمش سیر ببینم»، «چهارمضراب حجاز»، «باز عشق» را اجرا خواهد کرد.
واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز یک اجرای موسیقی فولکلور را برای گروه «آوای پارسیان» صادر کرده است. اجرای این گروه که سرپرستی  و خوانندگی آن به عهده سامان علیپوراست ۲۸  مرداد ماه ساعت ۲۰:۳۰ در تالار رودکی برگزار خواهد شد. این گروه در این اجرا قطعاتی چون «دالکه»، «دانازارم»، «دی بلال»، «ایجو دل موتنگه»، «ای گلم» را اجرا خواهد کرد.
مجوز دو  اجرا برای گروه مهدی یراحی نیز در تاریخ ۲۱ مردادماه صادر شده است. این اجرا ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰  در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می شود. ضمن اینکه مجوز گروه مجید یحیایی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی نیز برای روز ۲۳ تیر ماه  صادر شده است. این گروه ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ تاریخ یاد شده کنسرت خود را برگزار می کنند. آخرین مجوز اجرای صحنه ای هفته گذشته هم  برای گروه «شوک» به سرپرستی و خوانندگی فرزاد فرزین صادر شد، این گروه ۲۹ و ۳۰  تیرماه و ۲۳ مرداد ماه از ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.
واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی  همچنین مجوز هشت آلبوم صوتی را طی هفته گذشته صادر کرد که این مجوزها  شامل دو آلبوم کلاسیک ایرانی، چهار آلبوم پاپ، یک آلبوم محلی و یک آلبوم تلفیقی است که از این میان، می توان به آلبوم «آتا» با تنظیم جابر اطاعتی، آلبوم بی کلام «دورخت» به آهنگسازی محمد حسین اناری، آلبوم «مهرویان» با آهنگسازی جمشیدآقایی و شهرام میرجلالی، آلبوم «انعکاس ثانیه ها» به آهنگسازی نیما عباسی اقدم اشاره کرد.
همچنین مجوز یک آلبوم تصویری نیز طی همین روزها با نام «آموزش مقدماتی پیانو جز» با اجرا و آموزش امیر شهابی و مجوز۵ نماهنگ با نام های «تردید» به خوانندگی محمود انصاری، «من میلیونر نیستم» به خوانندگی زانیار خسروی، «عاشقتم» به خوانندگی سیروان خسروی، «وای وای» به خوانندگی مهدی مدرس و قطعه «بهار» به خوانندگی حسین خواجه امیری و امیر حسین فدایی صادر شده است.
مجوز پنج تک آهنگ با نام های «ایران من» به خوانندگی جواد رمضانی، «من میلیونرنیستم» به خوانندگی زانیار خسروی، «عاشقتم» به خوانندگی سیروان خسروی، «عروس شهر» به خوانندگی مهدی رضایی و «سقف رویایی» به خوانندگی احمد فیضی نیز صادر شده است. 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: