توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر ...


آب‌میوه‌ای که برای زن جوان ۹ میلیون آب خورد +عکس

در میانه‌های راه شاهرخ آبمیوه‌ای به من داد که با خوردنش بیهوش شدم و شاهرخ در مکان خلوتی طلاها و لوازمم را سرقت کرد.


لحظه شکار عقاب

(Sadie Whiteloks) عکاس سرشناس حیات وحش تصاویری دیدنی از لحظه شکار یک ماهی توسط عقاب را از دریاچه‌ای که پر از تمساح است را شکار کرده. این دریاچه در پارک ...


جوجه تیغی بدون تیغ + تصاویر

هر جوجه تیغی در هنگام تولد حداقل 500 خوشه خار بر روی پشت خود دارد.


بنیاد برکت ۱۴ مدرسه‌ دیگر در مازندران می‌سازد

جامعه | يكشنبه ۰۶ تير ۹۵ ساعت ۱۳:۳۸ | نسخه چاپي

مدیر کل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان مازندران از ساخت 14 مدرسه جدید توسط بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ه) در مناطق مختلف استان خبر داد و گفت که این بنیاد در سال‌های قبل نیز ساخت 17 مدرسه در مازندران را آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد برکت، قربانعلی شیرزاد افزود: بنیاد برکت با هماهنگی استانداری مازندران پس از شناسایی و ضرورت نیاز به ساخت مدرسه در مناطقی از استان، این مدارس را می‌سازد.

وی ادامه داد: بنیاد برکت تمامی هزینه‌ی ساخت این مدارس را که در روستاها و مناطق محروم مازندران بنا می‌شود تعهد کرده است.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران گفت: عملیات ساخت مدارس جدید بزودی آغاز می‌شود که با تکمیل این طرح‌ها تا آغاز سال تحصیلی آینده، دانش‌آموزان بیش‌تری از فضاهای مطلوب آموزشی برخودار می‌شوند. 

وی ادامه داد: ساخت 17 مدرسه به تعداد 109 کلاس درس از جمله اقدامات بنیاد برکت برای کمک به مطلوب‌سازی فضاهای آموزشی مازندران است.

شیرزاد تعهد بنیاد برکت برای ساخت این تعداد مدرسه را 115 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: تاکنون با بهره‌برداری از 11 مدرسه، یک‌هزار و 800 دانش‌آموز از فضاهای آموزشی مناسب بهره‌مند شده اند.

وی با این پیش‌بینی که تمامی این 17 مدرسه تا چند ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: با بهره برداری از این مدارس، 13 هزار متر مربع به فضای آموزشی مازندران افزوده می‌شود.

بنیاد برکت از سال 1386 زیر نظر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تأسیس شد و تاکنون خدمات گسترده‌ای در بخش‌های مختلف همچون ساخت فضاهای آموزشی در مناطق محروم کشور ارایه داده است.

مازندران 21 هزار کلاس درس دارد که براساس اعلام اداره‌ی کل نوسازی، توسعه و تجهیز  مدارس استان مازندران هفت هزار کلاس به بازسازی و مقاوم‌سازی نیاز دارند.

رهبر معظم انقلاب به مسئولان بنیاد برکت توصیه فرمودند یک‌هزار مدرسه در روستاها و مناطق محروم کشور توسط این نهاد ساخته شود. تاکنون بیش از 600 باب مدرسه توسط این بنیاد تأسیس شده است که بیش از 61 هزار نفردانش‌آموز در آنها  تحصیل می‌کنند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: