وزیر اقتصاد: بابك زنجاني بزرگ‌ترين بدهكار بانكي نيست

شهرداری تهران یکی از بدهکاران بزرگ به سیستم بانکی بوده و بدهی آن «غیرجاری» است. به‌موقع هم پرداخت نمی‌شود و معوق شده است.


صعود طلای جهانی درپی وحشت از سیاست‌های ترامپ

طلای جهانی روز دوشنبه تحت تاثیر ابهام پیرامون سیاستهای اقتصادی رییس جمهور جدید آمریکا که تقاضای سرمایه گذاری برای این فلز به عنوان دارایی مطمئن را تقویت کرد، افزایش یافت.


روایت کارگران و کارفرمایان پلاسکو: خانه خراب شدیم/ هر مغازه پلاسکو 2 تا 3 کارگر داشت

کارفرمای ما هم خودش ورشکسته شده. از او هم نمی‌توانیم توقعی داشته باشیم، خیلی از کارفرماها خودشان آمده‌اند برای بیمه بیکاری.دفتر یاسر هاشمی و مشاوران آیت الله پلمب شد

دفتر یاسر هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی و تعدادی از مشاوران آیت الله پلمب شد.


کشف۲۸۰ سکه و اشیاء تاریخی در زنجان

گوناگون | شنبه ۰۵ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۱۲ | نسخه چاپي

در یک عملیات اطلاعاتی و معامله صوری بیش از 280 سکه و اشیای تاریخی متعلق به دوره ساسانی، اموی، عباسی، ایلخانی و تیموری کشف و ضبط شد.
یحیی رحمتی، مدیر کل میراث فرهنگی استان در این رابطه به خبرآنلاین افزود: 12 عدد سکه نقره مربوط به دروه ساسانی و منقوش به خط پهلوی است و یکی از سکه های نقره موجود نیز مربوط به دوره تیموری (قرن نهم) و از کمیاب‌ترین سکه‌های تاریخی است.
وی خاطرنشان کرد: در این محموله قاچاق، تعداد 259 عدد سکه مربوط به دوره اموی عباسی (قرن اول تا سوم ه. ق) مربوط به دوره خلافت ابوالعباس سفاح، مقدر عباسی و معتضد عباسی و یک عدد سکه نقره ایلخانی از جنس نقره (قرن هشتم) کشف شد.
رحمتی با بیان اینکه از این فرد قاچاقچی، یک عدد نشان لباس دایره‌ای شکل با تصویر شیر بالدار برجسته و از جنس طلا مربوط دوره ساسانی همراه با سکه طلا مربوط به دوره عباسی با خط کوفی نیز به دست آمده است، ادامه داد: یک عدد ظرف بیضی شکل از جنس نقره با روکش طلا نیز به دست آمده است.
وی اظهار کرد: دو عدد سنجاق سر از جنس نقره و با روکش طلا مربوط به دوره ساسانی که در انتهای یکی از این سنجاق‌ها پیکره انسان وجود دارد نیز کشف و ضبط شده است.
به گفته مدیرکل میراث‌فرهنگی استان این اشیای تاریخی ارزش فرهنگی بسیار زیادی داشته و فرد بازداشت شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد.
سکه‌های مکشوفه جهت انجام مطالعات کارشناسی به میراث‌فرهنگی استان تحویل داده شد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟