اطلس جامع شاخص‌های توسعه جوانان تا پایان سال ۹۶ تدوین می‌شود

مدیرکل هماهنگی و ساماندهی امور جوانان گفت: شاخص توسعه جوانان در دو لایه استانی و شهرستانی در حال تهیه است و اطلس جامع شاخص‌ها تا پایان سال ۹۶ تدوین می‌شود.


مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96


میمون برگ عینکی (+عکس)

میمون برگ تیره که با نام‌های لانگور عینکی یا میمون برگ عینکی نیز معروف است گونه‌ای از نخستیان از خانواده‌ی میمون‌های برقدیم می‌باشد. نام عینکی به خاطر حلقه‌ی سفید دور چشمش به این میمون داده شده است. این میمون در مالزی، برمه و تایلند یافت می‌شود.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


میمون برگ عینکی (+عکس)

میمون برگ تیره که با نام‌های لانگور عینکی یا میمون برگ عینکی نیز معروف است گونه‌ای از نخستیان از خانواده‌ی میمون‌های برقدیم می‌باشد. نام ...


دستگیری ۲تروریست دیگر؛ اعتراف تروریستها به حمایت عربستان و آمریکا

دستگیری ۲تروریست دیگر؛ اعتراف تروریستها به حمایت عربستان و آمریکا

سیاست | پنجشنبه ۰۳ تير ۹۵ ساعت ۲۳:۲۲ | نسخه چاپي

فرمانده نیروی زمینی سپاه خبر از دستگیری دو نفر از عوامل تیم تروریستی داد و گفت: این افراد به جنایات خود و نقش حمایتی عربستان و آمریکا در پیشبرد اهداف این گروهک اعتراف کرده اند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران خبر از دستگیری دو نفر از عوامل تیم تروریستی که هفته گذشته در خاش بدست ماموران انتظامی استان منهدم شد داد و  گفت: یکی ازاین تروریست ها  پس از دستگیری به علت شدت جراحات به هلاکت رسید و یک نفر دیگر در اختیار قرارگاه قدس جنوب شرق است.
سردار پاکپور در همایش نقش طوایف در جهاد کبیر در زاهدان،افزود: این افراد به ابعاد گسترده ای از جنایات خود و نقش حمایتی عربستان و آمریکا در پیشبرد اهداف این گروهک اعتراف کرده اند که در آینده به اطلاع مردم خواهد رسید.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران به توطئه های دشمنان در مرزهای جنوب شرق و شمال غرب کشور برای نفوذ به داخل کشورمان اشاره کرد و افزود: عربستان سعودی و آمریکا سعی در سازماندهی و تقویت گروهک های تروریستی و افراد ضد انقلاب پیرامون کشور ما را دارند که سالهاست ضعیف شده اند و رزمندگان ایران اسلامی در مرزهای کشور با اقتدار مقابل این افراد ایستادگی کرده اند.
وی به کشف و انهدام چند اقدام تروریستی در مرزها و داخل کشور در روزهای گذشته هم اشاره کرد و گفت: این گروهک ها که با تجهیزات سنگین انجام اقدامات ناجوانمردانه علیه مردم این منطقه و چند شهر مرکزی کشور را هدف گذاری کرده بودند، بوسیله سربازان گمنام امام زمان (عج) و  نیروهای مسلح منهدم شدند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران همچنین به نقش سران طوایف و قبایل سیستان و بلوچستان در ایجاد و حفظ وحدت و امنیت در منطقه اشاره کرد و افزود: از ۷ سال قبل که امنیت این منطقه به بسیج مردمی واگذار شد؛ دشمن درصدد نفوذ در بین این توده عظیم بود که نقش سران طوایف و قبایل در جلوگیری از پدیده نفوذ بسیار حیاتی است.
سردار پاکپور درگیری های طایفه ای در این منطقه را یکی از پروژه های نفوذ توسط دشمن در مسیر اختلاف افکنی بین مردم برشمرد و گفت: سران طوایف و قبایل به هیچ وجه نباید اجازه بدهند تا این درگیری ها منجر به نزاع و خونریزی شود.
وی با تاکید بر اینکه یکی از برنامه های دشمن برای ورود مواد منفجره به داخل کشور از طریق جاسازی در مواد مخدر و قاچاق آن است افزود: عبور و قاچاق حتی یک مثقال مواد مخدر نباید در محدوده جغرافیایی قبایل و طوایف استان صورت گیرد.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه همه طوایف استان؛ جزء طرح امنیت قرارگاه جنوب شرق سپاه هستند گفت: بهترین شکل ایجاد امنیت در منطقه؛ این است که هر طایفه مسئول محدوده جغرافیایی طایفه خود باشد.
یاد آور می شود ۲۴ خرداد یک تیم تروریستی در خاش توسط ماموران انتظامی سیستان و بلوچستان منهدم شدند . 
دردرگیری ماموران انتظامی استان با اعضای این تیم ۴ نفر از تروریست ها به هلاکت رسیدند و مقادیر زیادی مواد منفجره و تجهیزات مربوطه کشف شد . 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟