بازی استقلال 3D پخش می‌شود!

العینی‌ها برای هواداران خود یک سورپرایز دارند.


سنت‌شکنی روحانی با حضور در ورزشگاه برای تشویق تیم‌ملی

درحالی‌که حضور معاون اول رئیس‌جمهور در بازی ایران و ازبکستان قطعی شده اما شاید شخص رئیس‌جمهور هم این بازی را از نزدیک ببیند.<br />


قصور پزشکی در فوت «الینا فروتن» تایید شد

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: هیئت تجدید نظر انتظامی نظام پزشکی گلستان قصور پزشکی در فوت الینا فروتن را تایید کرد.


تصاویر: چه کسانی احمد متوسلیان را ربودند؟

34 سال قبل در چنین روزی احمد متوسلیان به همراه دوتن از اعضای سفارت ایران و عکاس خبرگزاری ایرنا در یک پست بازرسی توسط شبه نظامیان مسیحیِ فالانژ ...


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


تهدید« بین اسپورت» و تغییر مدل پخش یورو از شبکه ۳

ورزش | چهارشنبه ۰۲ تير ۹۵ ساعت ۰:۱۸ | نسخه چاپي

بازی آلمان و ایرلند با 15 دقیقه تاخیر روی آنتن رفت . کسانی که تصمیم داشتند بازی آلمان و ایرلند را از طریق تصاویر ماهواره ای ببینند نزدیک به 15 دقیقه با تصاویر دیگری رو به رو شدند. اتفاقی که به نظر می رسد در نتیجه تهدیدهای شرکت بین اسپورت فروشنده تصاویر بازی های جام ملت های اروپا به ایران باشد.

 به گزارش عصرایران ، هرچند تصاویر مسابقه آلمان و ایرلند روی گیرنده های آنالوگ و دیجیتال قابل دسترسی بود اما کسانی که تصاویر مسابقه رااز ماهواره دنبال می کردند در دقایق ابتدایی با تصاویری از مسابقات ماشین سواری مواجه شدند.

این اتفاق پس از آن افتاد که شبکه بین اسپورت صاحب حق پخش مسابقات از صداوسیما شکایت کرد. شرکت قطری مدعی است که شبکه سوم صداوسیما درست کد نمی شود و به همین دلیل صداوسیما نباید پخش ماهواره ای داشته باشد.

به همین دلیل صداوسیما در پخش تصاویر امروز تغییراتی انجام داد و پس از این به نظر می رسد در اخبار ماهواره ای هم ازعکس استفاده کند و سراغ های لایت های بازی یا گل های مسابقات نرود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟