تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی ...


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


تهدید« بین اسپورت» و تغییر مدل پخش یورو از شبکه ۳

ورزش | چهارشنبه ۰۲ تير ۹۵ ساعت ۰:۱۸ | نسخه چاپي

بازی آلمان و ایرلند با 15 دقیقه تاخیر روی آنتن رفت . کسانی که تصمیم داشتند بازی آلمان و ایرلند را از طریق تصاویر ماهواره ای ببینند نزدیک به 15 دقیقه با تصاویر دیگری رو به رو شدند. اتفاقی که به نظر می رسد در نتیجه تهدیدهای شرکت بین اسپورت فروشنده تصاویر بازی های جام ملت های اروپا به ایران باشد.

 به گزارش عصرایران ، هرچند تصاویر مسابقه آلمان و ایرلند روی گیرنده های آنالوگ و دیجیتال قابل دسترسی بود اما کسانی که تصاویر مسابقه رااز ماهواره دنبال می کردند در دقایق ابتدایی با تصاویری از مسابقات ماشین سواری مواجه شدند.

این اتفاق پس از آن افتاد که شبکه بین اسپورت صاحب حق پخش مسابقات از صداوسیما شکایت کرد. شرکت قطری مدعی است که شبکه سوم صداوسیما درست کد نمی شود و به همین دلیل صداوسیما نباید پخش ماهواره ای داشته باشد.

به همین دلیل صداوسیما در پخش تصاویر امروز تغییراتی انجام داد و پس از این به نظر می رسد در اخبار ماهواره ای هم ازعکس استفاده کند و سراغ های لایت های بازی یا گل های مسابقات نرود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟