جوایز رنگین کمان چین برای فیلم «زاپاس»

فیلم سینمایی «زاپاس» دفیلم سینمایی «زاپاس» در جوایز آسیایی رنگین کمان چین در دو رشته موفق به کسب جایزه شد. ر جوایز آسیایی رنگین کمان چین در دو رشته موفق به کسب جایزه شد.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


پرسپولیس ناپلئونی تا قهرمانی می‌رود؟؛ پلنگ زخمی یا شیر کمین کرده!

پرسپولیس با شیوه اقتصادی بر صدر جدول تکیه زده اما می داند که اگر فرصت سوزی ها را تصحیح نکند ممکن است نتواند تا اوج برود و قهرمان لیگ برتر شود.


جوایز رنگین کمان چین برای فیلم «زاپاس»

فیلم سینمایی «زاپاس» دفیلم سینمایی «زاپاس» در جوایز آسیایی رنگین کمان چین در دو رشته موفق به کسب جایزه شد. ر جوایز آسیایی رنگین کمان چین در ...


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


گزارش وزیر اطلاعات در مورد مقابله با نفوذ دشمن

گزارش وزیر اطلاعات در مورد مقابله با نفوذ دشمن

سیاست | سه شنبه ۰۱ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۱۸ | نسخه چاپي

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش وزیر اطلاعات در مورد بسترسازی‌ها برای تأمین امنیت کشور و خنثی‌سازی عملیات‌های خرابکارانه توسط این وزارتخانه در مجلس خبر داد.صحن علنی امروز مجلس

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: آقای علوی در جلسه غیرعلنی امروز (سه‌شبنه) گزارش مفصلی در خصوص ایجاد و بسترسازی برای تأمین امنیت جهت سرمایه گذاری‌های داخلی و خارجی را مطرح کرد. ایشان همچنین شواهدی از نفوذ بیگانگان و اقداماتی که برای مقابله با نفوذ دشمن صورت گرفته را تشریح کرد.

وی افزود: بر اساس گزارش ارائه شده از سوی وزیر اطلاعات، ایجاد وحدت و همدلی در کشور می‌تواند امنیت لازم برای سرمایه‌گذاری درکشور را فراهم کند.  

نعمتی با اشاره به گزارش وزیر اطلاعات در مورد خنثی‌سازی عملیات تروریستی در تهران، یادآور شد: بر اساس گزارش ارائه شده این عملیات از خارج از کشور و توسط گروه‌های تکفیری سازماندهی شده بود.

وی در پایان اظهار کرد: خوشبختانه با توجه به اشراف وزارت اطلاعات و همکاری این وزارتخانه با سایر دستگاه‌های امنیتی و انتظامی چتر اطلاعاتی خوبی در کشور وجود دارد و مردم نباید نگران چیزی باشند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: