سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی را در ترافیک می‌گذرانیم تا در کنار خانواده و صرف غذا، ارزشش را دارد که کمی عمیق‌تر به این تجربه نگاه کنیم.»


جدیدترین رئیس دانشگاه آزاد!

در حاشیه معارفه فرهاد رهبر بعد از چندماه سرپرستی نوریان، جانشین رئیس قبلی دانشگاه آزاد.


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


دست بالاي احمدي نژادي ها در رياست كميسيون هاي مجلس

دست بالاي احمدي نژادي ها در رياست كميسيون هاي مجلس

سیاست | سه شنبه ۰۱ تير ۹۵ ساعت ۱۲:۲۸ | نسخه چاپي

با برگزاری انتخابات کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی مشخص شد که وزن حامیان محمود احمدی نژاد در مجلس بیشتر از آن چیزی است که به نظر می رسید.
به گزارش آستان، در این انتخابات فقط علی نوبخت و غلامرضا تاجگردون توانستند ریاست کمیسیون های بهداشت و درمان و برنامه و بودجه را به نام خود ثبت کنند اما در سایر کمیسیون ها شاهد حضور حامیان احمدی نژاد، پایداری ها و اصول گرایان سنتی که بعضا با عنوان مستقل راهی مجلس دهم شدند هستیم.
در کمیسیون آموزش و تحقیقات ، محمدمهدی زاهدی وزیر علوم احمدی نژاد توانست ریاست این کمیسیون را که عارف نیز در آن حضور دارد به نام خود ثبت کند. وی عضو جامعه اسلامی مهندسین است، جامعه ای که دبیر کلی آن با باهنر است.
سلمان خدادادی نیز که تحت عنوان مستقل راهی مجلس دهم شده است توانست ریاست کمیسیون اجتماعی مجلس را کسب کند و اعتماد نمایندگان عضو این کمیسیون را به خود جلب کند. خدادی سابقه اصول گرایی داشت و در زمان دولت احمدی نژاد مدیر کل اطلاعات استان اردبیل بوده است. همچنین نام وی در لیست امضای برخی نمایندگان وقت مجلس به احمدی نژاد دیده می شود نامه ای که در آن از رحیمی معاون اول احمدی نژاد حمایت شده بود.
محمد رضا پورابراهیمی مرد همیشه حاضر در مصاحبه های سیما نیز ریاست کمیسیون اقتصادی مجلس دهم را عهده دار شد.به گزارش آستان ،وی بله های ترقی را در زمان دولت احمدی نژاد طی کرده است به گونه ای که از اواسط سال 84 معاون برنامه ریزی استاندار کرمان شده و پس از آن حتی به معاونت شستا نیز رسید، شستایی که گفته می شود همیشه ورود به آن باید با چراغ سبز ریاست جمهوری همراه باشد و حیاط خلوت دولتهاست.
علاالدین بروجردی نیز توانست ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم را همچون مجلس هشتن و نهم به نام خود ثبت کند .وی از اصول گرایان سنتی قلمداد می شود.
ریاست کمیسیون انرژی مجلس هم به نام فریدون حسنوند ثبت شد شخصی که استاندار بوشهر در دولت احمدی نژاد بوده است.از وی در یکی از سایت های محلی به عنوان استانداری یاد می شود که در مدت 425 روز 102 انتصاب داشته است.
محمد جواد کولیوند نیز که رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس دهم شد اصول گرا می باشد اما از نوع سنتی آن.وی از کارمندی مخابرات  شروع کرده و در حال حاضر نیز رئیس یک کمیسیون مجلس دهم است.
عزیز اکبریان دیگر نماینده استان البرز(کولیوند)، توانست ریاست کمیسیون صنایع و معادن را به نام خود بزند.وی از اصول گرایان سنتی می باشد.
محمد رضا کوچی که با 10 رای توانست رئیس کمیسیون عمران شود هم از جمله افرادی است که در دوره دوم احمدی نژاد طی بیانیه ای از حضور وی در انتخایات ریاست جمهوری حمایت کرد.
نصر الله پژمان فر عضو جبهه پایداری از خراسان رضوی نیز توانست ریاست کمیسیون فرهنگی مجلس دهم را به نام خود ثبت کند.طبیعتا پایداری بودن وی گرایش سیاسی او را مشخص می کند.
علی محمد شاعری هم که رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی شد از حلقه مدیران احمدی نژاد در شهرداری تهران بود که با ورود وی به پاستور، شاعری هم وارد دولت شده و پست های مختلفی را در وزارت خانه های مختلف تجربه کرد.
با این حیث مشخص است که وزن احمدی نژادی ها درکمیسیون های مجلس دهم نه تنها از فراکسیون امید ، بلکه از اصول گرایان سنتی نیز بیشتر است و حتی علی لاریجانی رئیس مجلس دهم نیز شاید به نوعی مجبور به مصالحه با آنان است هر چند که در انظار عمومی گاهی حملات تندی را به احمدی نژادی ها داشته باشد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟