خریدهایی که زیر پای ویسی راخالی می کنند؛ رگه‌های اختلاف در سپاهان

قرار نبود سپاهان ویسی فصلی سرشار از بحران را تجربه کند. اما این اتفاق برای تیمی که لقب پرافتخارترین تیم در لیگ برتر را یدک می کشد به وقوع پیوسته ...


بازدید وزیر دفاع از حلب؛ درخواست برای بازگشت شهروندان به منازلشان

بازدید وزیر دفاع سوریه از مواضع نظامی در حلب و درخواست فرماندهی کل ارتش این کشور از ساکنان محلات شمال شرقی حلب برای بازگشت به منازلشان از جمله اخبار و تحولات سوریه است.


نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


۸ دستور حرکتی اندروید که استفاده از این سیستم عامل را سرعت می دهند

دستورهای حرکتی مختلفی در سیستم عامل اندروید وجود دارند که باعث سریع‌تر شدن کار‌ها می‌شوند. این دستورها در بخش‌های مختلفی از این سیستم عامل جای گرفته‌اند.


سه احتمال غير منتظره انتخابات آينده

مرتضی الویری درباره همه احتمالات انتخابات ریاست‌جمهوری ٩٦ و گزینه‌های پیش‌روی روحانی سخن گفته است.


تاج مانع از خودسوزی مربی نفت!

ورزش | يكشنبه ۳۰ خرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۲۰ | نسخه چاپي

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در نشست دیروز اعضای هیئت رئیسه بر شروط این فدراسیون برای فروش نفت تاکید کرد.
رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به این مسئله که در انتقال امتیاز تیم نفت به ملوان موارد قانونی رعایت نشده گفت در شرایطی انتقال تیم نفت محقق می شود که همه موارد قانونی در آن رعایت شود و از همه مهمتر کار تسویه حساب با بازیکنان و کادر فنی تیم انجام شود.
پیش تر غلام حسنوی مربی تیم نفت تهران گفته بود اگر پیش از انتقال نفت با وی تسویه حساب نشود جلوی سازمان لیگ برتر خود را به آتش خواهد کشید اما با جلوگیری از انتقال امتیاز تیم به انزلی و هم چنین تاکید بر تسویه حساب با نفتی ها خیال مربی تیم نفت راحت شده است.

منبع: الف

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: