سقوط مرد جوان در کانال فونداسیون ساختمان (+عکس)

یک مرد جوان به کانال فونداسیون ساختمانی سقوط کرد و دچار شکستگی شدیدی شد.


سقوط مرد جوان در کانال فونداسیون ساختمان (+عکس)

یک مرد جوان به کانال فونداسیون ساختمانی سقوط کرد و دچار شکستگی شدیدی شد.ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.


زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز ...


عضوجامعه روحانیت: ایجاد آرامش در کشور دستاورد مثبت دولت؛ احتمال رای‌آوردن دوباره روحانی بالاست

سیاست | جمعه ۲۸ خرداد ۹۵ ساعت ۱۰:۵۰ | نسخه چاپي

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اگر دولت بتواند مشکل بیکاری و رکود را مهار کند پیروز میدان رقابت ریاست جمهوری سال 96 خواهد بود.

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی نماینده پیشین مجلس در گفت و گو با خبرآنلاین عملکرد دولت یازدهم را در کنترل نرخ تورم و ایجاد آرامش در جامعه در سه سال گذشته مثبت برشمرد.

وی مذاکرات هسته ای و دستاورد برجام را نیز یک اتفاق مثبت در کارنامه دولت یازدهم دانست و گفت: پس از تصویب برجام در زمینه صادرات و واردات و همچنین در خصوص استخراج نفت و فروش آن، گشایشی درکشور اتفاق افتاد اما نحوه عملکرد بانک های خارجی در پرداخت پول معاملات همچنان با مشکل روبروست و دولت ایران نتوانسته است آنطور که باید از این معاملات پولی دریافت کند.

ابراهیمی موضوع اقتصاد و اشتغال را از مسائلی برشمرد که همه مسئولین، حتی دولت و وزرا اذعان دارند دامن گیر جامعه امروز است و حل این مشکلات نسبت به هر مشکل دیگری در اولویت قرار دارد.
وی درباره جوسازی‌ها و شایعات در مورد یک دوره‌ای بودن ریاست جمهوری روحانی ابراز بی اطلاعی کرد و افزود: اگر دولت گام‌های خوبی در جهت رفع مشکل بیکاری و رکود بردارد پیشانی سفیدی پس از پایان 4 ساله دوره کار خود خواهد داشت و امکان پیروزی خود را در انتخابات ریاست جمهوری به شدت بالا خواهد برد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟