گزینه جدید ترامپ برای وزارت امور خارجه آمریکا

جان هانتسمن، فرماندار سابق ایالت یوتا به مجموعه گزینه‌های دونالد ترامپ برای وزارت امور خارجه آمریکا افزوده شده است.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


دوستی فوق العاده زیبای یک پسر 3ساله و سگش

پسر سه ساله ای به نام «بادی» که فرزندخوانده یک خانواده آمریکائی محسوب می شود، با سگ خود به نام «ریگان» دوستی فوق العاده جالبی برقرار کرده است.۸ دستور حرکتی اندروید که استفاده از این سیستم عامل را سرعت می دهند

دستورهای حرکتی مختلفی در سیستم عامل اندروید وجود دارند که باعث سریع‌تر شدن کار‌ها می‌شوند. این دستورها در بخش‌های مختلفی از این سیستم عامل ...


بازگشت ترامپ به خودش

جهان | يكشنبه ۲۳ خرداد ۹۵ ساعت ۱۴:۵۳ | نسخه چاپي

فرارو- پس از دو سخنرانی با اتوکیو، ترامپ در تجمعی در ریچموند و ویرجینا در روز جمعه به سبک سخنرانی فی‌البداهه خود بازگشت. در سالنی که تنها یک‌سوم آن از جمعیت پرشده بود، او چندین بار الیزابت وارن را "پوکاهانتس" خواند، به رقیب سابقش جب بوش حمله کرد و از " شباهت سیستم آموزشی نیویورک با نروژ" انتقاد کرد.

به گزارش فرارو به نقل از گاردین، بعد از یک هفته که رفتار ترامپ اندکی شبیه رئیس‌جمهورها شده بود، در یک سخنرانی عجیب همه‌چیز به حالت اول بازگشت و حتی تعدادی از معترضان در خارج از گردهمایی دستگیر شدند.

چندی پیش ترامپ ادعا کرده بود که نظرات قاضیِ فدرالی که مسئول رسیدگی به پرونده او بود مغرضانه است زیرا او "مکزیکی" است. بسیاری از افراد در حزب خودش نیز این اظهارات را نژادپرستانه خواندند، ازجمله پل رایان و سناتور ایلینوی مک کرک که نامزد حزب خود را تأیید نکرد.

ترامپ سعی داشته سخنان خود را توجیه کند و بی‌اهمیت جلوه دهد. جمعه گذشته گفت: " آزادی یعنی هیچ‌کس از روی نژاد و رنگ پوستش قضاوت نشود." اما طولی نکشید که تناقض در بحث نژاد را آغاز کرد و مرتباً الیزابت وارن را "پوکاهانتس" لقب داد تا او را برای اینکه گفته بود از نسل بومیان آمریکا است، مورد توهین قرار دهد. جمعیت حاضر به القاب او با سردادن فریادهای جنگیِ سرخپوستان واکنش نشان دادند. ترامپ همچنان اصرار داشت نژادپرست نیست.

این رویداد که اولین تجمع او از پایان مبارزات انتخاباتی اولیه بود، بازگشت به همان ترامپ قدیمی بود. او پنج دقیقه اول را به لاف زدن درباره تاکستان خود در اولد دیمینیون (Old Diminion) و سپس در ادامه به توصیف پیروزی پرپیچ‌وخمش در انتخابات مقدماتی پرداخت. او از روابط طولانی‌مدتش با بابی نایت مربی افسانه‌ای بسکتبال سخن گفت و همچنین قول داد در کنوانسیون ملی حزب جمهوری‌خواه با حضور ستارگان دنیای ورزش مانند تام بردی و بن روسلیزبرگ "جشن پیروزی" برپا کند.

ترامپ که آشکارا سعی داشت حمایت طرفداران برنی سندرز را جلب کند، تمام تلاش‌هایش را با دادن لقب "برنی دیوانه" به او بر باد داد. باری دیگر گفت که می‌تواند در انتخابات عمومی در کالیفرنیا پیروز شود؛ زیرا دوستی که نامش را ذکرنکرد به او گفته "هر لیبرالی در لس‌آنجلس به شما رای خواهد داد."

نامزد حزب جمهوری‌خواه به موضع قبلی خود درباره ساخت دیوار در مرز مکزیک بازگشت که در شب پیروزی خود در انتخابات مقدماتی حرفی از آن نزده بود. ترامپ درباره‌ی این ایده‌ی بکر خود گفت: "این دیوار خیلی زیبا خواهد بود؛ زیباترین دیوار ممکن."

او با ترامپ محافظه‌کاری که در اجلاس سالانه آزادی و ایمان در واشنگتن شرکت و بااحتیاط از روی اتوکیو سخنرانی کرد، بسیار فرق داشت. در آنجا ترامپ سعی کرد نظر جناح محافظه‌کار که با شک و تردید به این میلیاردر نیویورکی نگاه می‌کنند را به خود جلب کند. ترامپ تأکید کرد "از آمریکایی‌های مسیحی دفاع می‌کنیم" و گفت در انتخابات مقدماتی با کمک انجیل و در کل "دیدگاه‌های مذهبی" به پیروزی رسیده است.

او از نکات کلیدی حرف زد و گفت "می‌خواهیم حرمت و کرامت زندگی را حفظ کنیم" و اظهار داشت "ازدواج و خانواده رمز شادی و موفقیت است."او همچنین درباره جای خالی حاضر در دیوان عالی کشور گفت که کلینتون " قضات تندرو را در دیوان قرار خواهد داد که اراده مردم برایشان معنی ندارد."

شباهت ترامپ به یک نامزد ریاست جمهوری سنتی زیاد طول نکشید. درواقع چرا طرفدار زندگی باشید وقتی می‌توانید ضد پوکاهانتس باشید؟

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: