خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


پرونده مالیاتی ترامپ افشا شد/ خشم کاخ سفید

افشای ۲ صفحه از اظهارنامه مالیاتی سال ۲۰۰۵ رئیس جمهوری آمریکا خشم کاخ سفید را برانگیخت.


قتل با پاشیدن اسید

حوادث | سه شنبه ۱۸ خرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۲۴ | نسخه چاپي

کارآگاهان جنایی در حال تحقیق درباره مرگ مردی هستند که با پاشیده‌شدن اسید روی بدنش به قتل رسیده است.
ساعت ١٤:٣٠ روز شنبه هفته جاری، مسئولان بیمارستان شهید مطهری خبر مرگ مرد ٣٣‌ساله افغان را که از ناحیه صورت و بدن به او اسیدپاشی شده و در این بیمارستان بستری بود، به پلیس اعلام کردند. دقایقی بعد تیمی از مأموران انتظامی در بیمارستان حاضر شدند و تحقیقات درباره علت این حادثه مرگ‌بار آغاز شد.
یکی از همسایگان مقتول در اظهاراتش به مأموران گفت: من با مقتول در یک ساختمان حوالی خیابان ١٣ آبان سکونت دارم، چند شب پیش حدود ساعت سه بامداد متوجه داد و فریاد از خانه مقتول شدم، زمانی که جلوی در واحد او رفتم، دیدم در منزلش باز است و صدای ناله و درخواست کمک شنیده می‌شود، به همین علت وارد منزل شدم و مشاهده کردم به وی اسیدپاشی شده است که به‌سرعت با کمک سایر همسایه‌ها او را به بیمارستان منتقل کردیم. 
وی ادامه داد: این فرد متأهل است و یک فرزند هشت‌ساله دارد و با همسرش دچار اختلاف داشت و ظاهرا به وی مشکوک بود. زمانی که به خانه مقتول رفتم، همسر و دختر وی آنجا نبودند.  پس از اعلام مراتب این اسیدپاشی مرگ‌بار به بازپرس کشیک قتل پایتخت، قاضی ایلخانی، بازپرس امور جنایی تهران، دستور دستگیری متهم این پرونده را صادر کرد. بنا به این گزارش تحقیقات پیرامون این پرونده برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان ادامه دارد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: کارگاهان ،

دیدگاه شما چیست؟