مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96


علی اکبر صالحی: ایران ۹۵۰ تن کیک زرد و الیاف کربن می‌خرد

رییس سازمان انرژی اتمی از خرید حدود هزار تن کیک زرد در آینده نزدیک از قزاقستان خبر داد و گفت که ۳۰۰ کیلو از این مقدار قرار است در ایران به uf۶ تبدیل شود و مجددا به قزاقستان فروخته شود به این ترتیب این برای اولین بار خواهد بود که ایران به جمع کشورهای فروشنده UF۶‌ در دنیا می‌پیوندد.


رهبر معظم انقلاب: همه موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار بگیرند

اتحاد برای فلسطین

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کردند:اشغال ظالمانه فلسطین از صفحات ناپاک تاریخ است که همچون دیگر صفحات ...


بکارگیری تجهیزات نوین در ایستگاه های بازرسی پلیس

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ناجا، ضوابط پرداخت حق الکشف به ماموران این حوزه را تشریح کرد و گفت: از تجهیزات نوین بازرسی در ایست ها و محل های بازرسی استفاده می کنیم.


قتل فجیع زن باردار مقابل چشمان ۲ دختر خردسال

حوادث | دوشنبه ۱۷ خرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۴ | نسخه چاپي

مردی که در یک جنایت بی رحمانه، زن بارداری را مقابل چشمان 2 دختر خردسال وی  به قتل رسانده بود پس از برگزاری چندین جلسه محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی به قصاص نفس، زندان، شلاق و پرداخت دیه محکوم شد.
به گزارش خراسان، ماجرای این قتل فجیع از آن جا آغاز شد که بیست و سوم اسفند  1392 ماموران کلانتری طبرسی شمالی در تماس با قاضی ویژه قتل عمد، از وقوع جنایتی هولناک در خیابان طبرسی شمالی 17 خبر دادند.
بررسی های مقدماتی قاضی علی موحدی راد (قاضی ویژه قتل عمد در زمان وقوع حادثه) بیانگر آن بود که زن 25 ساله افغانی در حالی با ضربات چاقو و پیچیده شدن روسری به دور گردنش کشته شده است که 2 دختر خردسال مقتول شاهد جنایت بوده اند.
دختر 6 ساله مقتول در همان دقایق اولیه تحقیقات راز این پرونده جنایی را فاش کرد و گفت: عمو کرم، مادرم را با چاقو کشت! با به دست آمدن این سرنخ و با صدور دستورات ویژه ای از سوی مقام قضایی متهم فراری چند ساعت بعد از شهرستان تربت حیدریه در حالی دستگیر شد که مقادیر زیادی وجه نقد و گذرنامه های اعضای خانواده مقتول که از منزل آن ها سرقت شده بود، کشف و ضبط شد.
متهم 42 ساله این پرونده که تبعه کشور افغانستان است در اولین مرحله از بازجویی های قضایی گفت: به خاطر اختلاف مالی که با همسر «ف» (مقتول) داشتم به خانه آن ها رفتم و دیدم آن زن در منزل تنهاست. داخل منزل با او درگیر شدم و با چاقو ضرباتی را به نقاط مختلف بدن وی وارد کردم. پس از آن هم گذرنامه ها،  قولنامه منزل، 6 میلیون ریال وجه نقد و ... را برداشتم و به تربت حیدریه گریختم.
عامل این جنایت فجیع مدتی بعد در بازسازی صحنه قتل زوایای پنهان دیگری از این ماجرای جنایی را فاش کرد و گفت: وقتی ضربات چاقو را بر شکم زن 25 ساله وارد می کردم او ناله کنان از فرزندان خردسالش خواست تا همسایگان را خبر کنند که در این لحظه من به داخل حیاط دویدم و 2 دختر خردسال را که وحشت زده گریه می کردند به داخل اتاق کشیدم. آن ها از ترس می لرزیدند و جیغ می کشیدند که به ناچار هر دوی آن ها را درون حمام انداختم و زندانی کردم.
بنابراین گزارش متهم این پرونده در حالی سرقت پول ها و مدارک را انکار می کرد که دختر 6 ساله مقتول گفت: ما کنار دیوار نشسته بودیم که عمو کرم با چاقو مادرم را زد و سپس کلید صندوقچه را از گردن مادرم بیرون کشید و پول ها را برداشت!... اما متهم که مدعی بود به شیشه و تریاک اعتیاد دارد، اظهار داشت: پول هایی که زمان دستگیری از من کشف شد متعلق به خودم بود که پس انداز کرده بودم.
بنابراین گزارش با تکمیل تحقیقات در دادسرای مشهد این پرونده جنایی در حالی به دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد که جنین پسر 9 ماهه مقتول نیز پس از ارتکاب این جنایت جان باخته بود.
مدتی بعد متهم 42 ساله این پرونده پای میز عدالت نشست و در چندین جلسه توسط قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی به ریاست قاضی مجتبی علیزاده محاکمه شد.
اگرچه متهم در اظهاراتی متناقض سعی کرد خود را بی گناه جلوه دهد اما قضات با تجربه دادگاه کیفری یک، با استنادات دقیق قانونی و براساس محتویات پرونده و همچنین نظریه پزشکی قانونی اتهام وی را محرز دانستند و او را محکوم کردند.
براساس رای دادگاه که به امضای قاضی علیزاده (رئیس دادگاه) و قاضی بنده ای (مستشار) رسیده است، کرم به اتهام ارتکاب قتل عمدی به قصاص نفس و به خاطر سرقت مقرون به آزار به تحمل 10سال زندان و 74 ضربه شلاق و برای فوت جنین به پرداخت یک فقره دیه کامل مرد مسلمان و همچنین به دلیل ایراد صدمات بدنی با چاقو به تحمل یک سال زندان و پرداخت دیه محکوم شده است که این رای قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور می باشد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟