به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


مهدویان پس از احمد متوسلیان به سراغ محمد بروجردی می‌رود

مهدویان پس از احمد متوسلیان به سراغ محمد بروجردی می‌رود

| دوشنبه ۱۷ خرداد ۹۵ ساعت ۱۲:۲۸ | نسخه چاپي

کارگردان «ایستاده در غبار» گفت: دوست دارم در مورد «محمد بروجردی» فیلم بسازم که می‌خواهم سه گانه را با آن تکمیل کنم.
به گزارش تسنیم ، نشست خبری فیلم «ایستاده در غبار» با حضور محمدحسین مهدویان کارگردان،حبیب والی نژاد تهیه کننده، هادی حجازی‌فر بازیگر و محمدرضا شجاعی طراح صحنه و لباس دقایقی پیش در موسسه فرهنگی هنری اوج آغاز شد.
حبیب والی نژاد تهیه‌کننده این فیلم در ابتدای این نشست گفت: خانواده جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان از ابتدا در جریان ساخت این فیلم بودند و در کنار حضور داشتند و تاکنون نیز این همکاری ادامه دارد.
وی افزود: ما همیشه برای اکران فیلم «ایستاده در غبار» فکر کرده‌ایم و دنبال شرایط بودیم و اخبار و رسانه ها شرایط دیده شدن یک فیلم را به وجود می آورند. برای ما شرایط در اکران مد نظر بود.
محمدحسین مهدویان کارگردان این فیلم سینمایی در ادامه این نشست، گفت: وقتی فیلم «ایستاده در غبار» آماده پخش شد و خانواده حاج احمد فیلم را دیدند در قسمتی از فیلم ابهام داشتند که طی صحبت ها و بررسی ها فیلم فعلی که به خواست خانواده کوتاه شده برای اکران آماده شد.
وی با بیان اینکه حذف این بخش کوتاه صدمه‌ای به فیلم نمی زند، افزود: رابطه ما با خانواده جاویدالاثر احمد متوسلیان کاملا خوب پیش رفت و در حد دو سه دقیقه فیلم کوتاه شده است که به فیلم آسیب نمی زند. خانواده متوسلیان در ادامه کار در حین اکران فیلم نیز در کنار ما خواهند بود.
مهدویان درخصوص فیلم بعدی خود توضیح داد: لزومی ندارد فیلم بعدی من در مورد جنگ باشد. روی سوژه ها و موضوعات مختلف کار می کنم. در پس ذهن خودم فیلم ساختن در مورد قهرمانان جنگ الویت دارد ولی نظرم این است سه گانه شود که شروعش از آخرین «روزهای زمستان» بود و دومی هم «ایستاده در غبار». دوست دارم در مورد «محمد بروجردی» بسازم که میخواهم سه گانه را با آن رقم بزنم اما زمان آن معلوم نیست.
کارگردان «ایستاده در غبار» تصریح کرد: من خوش بین هستم و وقتی از سوی امیرحسین علم الهدی اکران در هنر و تجربه پیشنهاد شد خوشحال شدم. به نظرم تردید ما در اینکه سالن محدود داشته باشیم و نیز بعد از اکران عمومی از امتیاز دیده شدن محروم شویم با این پیشنهاد اتفاق خوبی رقم خواهد خورد.
وی اضافه کرد: نقش حاج احمد نقش سختی است و باید بازیگری را انتخاب می کردیم که توان این کار را داشته باشد. ما دنبال بازیگر چهره نبودیم تا تاثیر بر مخاطب در هنگام بازی نداشته باشد. از ابتدا انتخابم تئاتر و هادی حجازی فر بود. شخصی آمد که گزینه خوبی در چهره نبود. وقتی هادی را برای تست آوردیم و گریم دیدم، استایل و چهره اش بسیار خوب است. او را به شهرام خلج سپردیم تا شرایط حاج احمد شدن را در او آماده کند. وقتی برای اولین بار بعد از گریم او را دیدم گفتم گزینه بهتری نخواهیم داشت و ایشان عالی است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟