زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


زندگی خصوصی اسطوره فوتبال آرژانتین، دیه گو مارادونا

دیه گو آرماندو مارادونا (Diego Armando Maradona) متولد ۳۰ اکتبر ۱۹۶۰ میلادی در بوینس آیرس، پایتخت آرژانتین است. وی را یکی از اسطوره های کم نظیر مستطیل ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


انعکاس

انعکاس ها به عکس ها زیبایی خاصی می بخشند. به تصویر کشیدن انعکاس منظره ای زیبا در آب، انعکاسی زیبا درون چشم، عکسی ماکرو از انعکاس درون قطرات ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


چرا پرسپولیس ستاره جذب نمی کند؟

ورزش | دوشنبه ۱۷ خرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۰ | نسخه چاپي

بیرانوند،انصاری و فرامرزی ، این سه بازیکن پرسپولیس هستند که در نقل انتقالات جذب شده اند بازیکنانی که یکی شان از قبل معلوم بود پرسپولیسی می شود،یکی شان بازیکن خوبی است نه ستاره و دیگری را هم اصلا کسی نمی شناسد. حالا اکثر هواداران پرسپولیس در قیاس با استقلال یک سوال دارند؛ چرا پرسپولیس ستاره جذب نمی کند

به گزارش عصرایران ، قرمزها فصل نقل و انتقالات را پر سروصدا شروع کردند. از نام بردن از ستاره تیم های مختلف برای آمدن به پرسپولیس تا جذب دژاگه و قوچان نژاد و پورعلی گنجی. اما اتفاقی که در حال حاضر رخ داده به این صورت است که پرسپولیس چند بازیکن خوب گرفته و 7 بازیکن ازدست داده و  چند بازیکن دیگر مانند جلال حسینی و محمدی راه آهن در فهرست اش هستند.

شاید هم بتواند وحید امیری را به دست بیاورد. اما بیش ازاین خبری از ستاره ها نخواهد بود.حداقل تا امروز که خبری از ستاره های رنگارنگ در پرسپولیس نیست. مگر این که اتفاق عجیبی رخ بدهد. اما این اتفاقات دلایلی دارد که میخوانید

فهرست کامل قرمزها

پرسپولیس نیازی به خرید زیاد بازیکن ندارد. این اولین چیزی است که جلوی نقل و انتقالات و جذب ستاره ها را گرفته است. قرمزها هرچند در هیات مدیره با پیشنهادهایی رو به رو هستند که نام های درشتی از آن بیرون می آید اما این نام ها لزوما ربطی به درخواست سرمربی ندارد.

برانکو سال قبل هم در نقل و انتقالات بسیار کم سروصدا عمل کرد و بازیکن زیادی نگرفت. سرمربی کروات پرسپولیس نیازهایش را می شناسد و مهمتر از همه تلاش می کند شالکه اصلی تیمش را حفظ کند. پرسپولیس سال گذشته نمایش خوبی داشته و برای ادامه این نمایش نیاز دارد که ترکیب اصلی اش را حفظ کند.

درست یا غلط برانکو به جایگزین های خوبی برای بازیکنان خروجی تیمش نیاز دارد نه ستاره های رنگارنگ. حالا اگر نیازها و ستاره ها منطبق شد که چه بهتر.

 فهرست برانکو

فهرست برانکو خیلی پرستاره نیست. در اصل این طور که شنیده می شود اولویت فهرست برانکو سن بازیکنان است تا تجربه شان. حتی شنیده می شود که نام جلال حسینی هم در فهرست پرسپولیس با یک معامله وارد شده است. معامله ای بر روی نام کاپیتان پرسپولیس .

طبق شنیده ها اصرار مدیرقرمزها برجذب جلال حسینی با یک شرط از طرف برانکو مواجه شده یا سید جلال یا محسن بنگر و به همین دلیل است که پس از یک سال مجوز جذب سیدجلال صادر شده. در فهرست برانکو نه نام گوچی هست نه دژاگه و نه پورعلی گنجی. او البته یک مهاجم هدف می خواهد دو وینگر ، یک دفاع و یک هافبک دفاعی .

حالا هیات مدیره اگر بتواند برای بازیکنان فهرست برانکو جایگزین جوان پیدا کند مرد کروات مخالفت نخواهد کرد. این دلیل سروصدای زیاد روی نام های ستاره هاست . برانکو مانند سال قبل اصرار دارد که بدون سروصدا و چراغ خاموش بازیکنان خوب و جوان را جذب کند.

 سقف قرارداد

یکی از مهمترین نکته هایی که فهرست پرسپولیس را نسبت به فهرست تیم رقیب عقب انداخته قیمت قراردادهایشان است. شایعات نقل و انتقالات قیمت ستاره ها را تا نزدیک به 2 میلیارد تومان و بیشتر بالابرده است.

اما در همین فضا پرسپولیس علی رغم اینکه هیات مدیره متشکل و البته مدیرعامل مشخصی دارد توانایی رقابت با استقلال را از دست داده است. مهمترین دلیل این مطلب سقف قراردادی است که قرمزها برای خود لحاظ کرده اند.

این طور که شنیده می شود امید عالیشاه و رامین رضاییان دوبازیکن پرسپولیس هستند که با قراردادی نزدیک به 1.1 میلیارد در پرسپولیس مانده اند و حالا هر بازیکنی که به این تیم جذب شود نباید رقمی بالاتراز این مبلغ را دریافت کنند. این خط قرمزی است که برای حفظ شرایط تیم در نظر گرفته شده .

به همین دلیل ساده کاوه رضایی ازفهرست پرسپولیس کنار رفت و ممکن است که امیری و دژاگه و پورعلی گنجی رنگ پرسپولیس را نببنند. هرچند که در این راه یک استثناد وجود دارد و آن هم این است که ستاره ها را هدایتی با پول خودش بخرد. شایعه ای که شنیده می شود اما برای تاییدش به زمان نیاز است.

 

 

 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: