زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


محیط کار و زندگی در میان پارتیشن‌ ها!

دغدغۀ محیط «مناسب» برای کار فکری به‌اندازۀ خودِ کار فکری قدمت دارد. از ارسطو و قدم‌زنی‌هایش در باغ تا میزکارهای غیراختصاصی، افراد همیشه ...


2 میلیارد تومان هزینه تایید صلاحیت یک کاندیدای مجلس!

سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات روز گذشته نماینده مجلس شورای اسلامی پیرامون تایید صلاحیت‌ها واکنش نشان داد.


همه چیزهایی که باید درباره تویوتا کرولا ۲۰۱۷ بدانید+نصاویر

گاهی اوقات شما فقط غذایی ساده و مورد اعتماد می‌خواهید که شاید بهترین نباشد. تویوتا کرولا نیز بهترین خودروی کامپکت جهان نیست اما محبوبیت فوق‌العاده‌ی آن (پنجمین خودروی پرفروش آمریکا) به مواردی چون قیمت مناسب، استفاده‌ی آسان و قابل‌اعتماد بودن مربوط می‌شود.


صف‌آرایی علیه تولید داخلی؛ صنعت کاغذ زمین‌گیر بازی تعرفه

صنعت کاغذ چندسالی است حال و روز خوشی ندارد و واردات بی رویه در کنار سیاست های تعرفه ای نادرست، زیان زیادی را متوجه تولیدکنندگان کرده است.


برنامه های بنیاد برکت برای محرومیت زدایی از استان ایلام

جامعه | شنبه ۱۵ خرداد ۹۵ ساعت ۲۲:۴۵ | نسخه چاپي

رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برنامه های بنیاد برکت برای محرومیت زدایی از استان ایلام را اعلام و دستور اجرای چندین پروژه در این استان را صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد برکت، دکتر محمد مخبر در دیدار با مسوولین استان ایلام ضمن تسلیت سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اظهار داشت: با انتخاب مقام معظم رهبری خوشبختانه خلا حضور امام(ره) در کشور پر شده است.
وی در این جلسه که روز پنجشنبه در استانداری ایلام برگزار شد، با تجلیل از رشادت های مردم ایلام در دوران دفاع مقدس گفت: مردمی که در ایلام زندگی می کنند هشت سال در مقابل هجمه های دشمن بعثی ایستادگی کردند.
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در ادامه با اشاره به برنامه های بنیاد برکت برای محرومیت زدایی از استان ایلام گفت: در مسائلی همچون بخش مرغ و گوشت، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) می تواند اقداماتی را در ایلام انجام دهد.
وی با بیان اینکه ستاد یک میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات به مشاغل خانگی پرداخت خواهد کرد، گفت: در صورت به نتیجه رسیدن بررسی ها، بنیاد برکت در ایجاد گاوداری ۳ هزار راسی در ایلام مشارکت خواهد کرد.
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) همچنین از ساخت ١٠ کتابخانه در ١٠ بخش استان ایلام توسط بنیاد برکت خبر داد.
وی برای برای پرداخت بیمه فرش بافان ایلام نیز دستور بررسی داد.
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: تکمیل کلینیک شهرستان ملک شاهی چهار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد که اگر استانداری ۲ میلیارد را تقبل کند ۲ میلیارد مابقی را بنیاد برکت پرداخت می کند.
مخبر همچنین اعلام کرد که ستاد برای ٦٠ خانواده دارای معلول بالای ۲ نفر و٤٠٠ زن بی سرپرست در ایلام خانه می سازد.
وی افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ٣٠٠ وام پنج میلیون تومانی قرض الحسنه برای بخش صنایع دستی ایلام اعطا خواهد کرد.
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تاکید کرد که این ستاد تا سقف صد میلیارد تومان برای فعال کردن واحد های صنعتی تعطیل در ایلام سرمایه گذاری می کند.
مخبر خطاب به مسوولین بنیاد برکت گفت که برای ارائه خدمات به زائران اربعین نیز بررسی و بهترین اقدام ممکن انجام شود.
وی همچنین اعلام کرد که مجتمع فرهنگی ایلام نیز توسط بنیاد برکت تکمیل خواهد شد.
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهارداشت: مدارسی که در کانکس هستند و بیشتر از یک کلاس دارند نیز تا ۲ سال آینده توسط بنیاد برکت ساخته خواهند شد.
مخبر همچنین اعلام کرد که در مناطق محروم استان مساجدی توسط بنیاد برکت ساخته می شود.
سرمایه گذاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در ایلام ۲ برابر شد
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اعلام کرد که سرمایه گذاری این ستاد در استان ایلام برای سال ٩٥ از هزار میلیارد ریال به ۲هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
محمد مخبر در جمع خبرنگاران در ایلام اظهارداشت: محور اصلی فعالیت های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در ایلام ایجاد اشتغال است.
وی افزود: پیش از این قرار بود بنیاد برکت در سال ٩٥، هزار میلیارد ریال در ایلام سرمایه گذاری کند اما ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) هزار میلیارد ریال دیگر نیز به منظور راه اندازی کارخانه های تعطیل شده این استان اختصاص داد.
بنیاد برکت در زمینه طرح های توانمند سازی اقتصادی و کارآفرینی تاکنون هفت طرح را با هزینه ٦٢٨ میلیارد ریال اجرا کرده است که برای سه هزار و٩٢٠ نفر اشتغال زایی داشته است.
این بنیاد همچنین یازده پروژه زیربنایی را با هزینه ٢ میلیارد و ٨٤٠ میلیون ریال در ایلام اجرایی کرده است.
بنیاد برکت همچنین تاکنون ٢٥ مدرسه و ٩ مسجد را در مناطق محروم استان ساخته که به ترتیب ١٣٥ میلیارد و ١٤٥ میلیون ریال و ٩ میلیارد و ١٠٠ میلیون ریال هزینه داشته است.
انجام خدمات بیمه ای، طرح برکت خانواده، خدمات مالی به ایتام و اعطای وام قرض الحسنه از دیگر اقدامات بنیاد برکت در استان ایلام است.

نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی:
ایلام به سرمایه گذاری بنیاد برکت به شدت نیاز دارد
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: استان ایلام به سرمایه گذاری بنیاد برکت در این استان به شدت نیاز دارد.
سلام امینی در جلسه مدیران استان ایلام با رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، عنوان کرد: استان ایلام جزو استان های محروم کشور است که مردم آن از نظر معیشت مشکل دارند.
وی افزود: بیکاری در این استان دو رقمی است و بسیاری از مردم زیر خط فقر زندگی می کنند.
امینی مهمترین مشکل استان را بیکاری دانست و گفت: زمانی که معیشت مردم ضعیف است نمی توان انتظار سرمایه گذاری بخش خصوصی در ایلام را داشت.
وی تاکید کرد که حضور و سرمایه گذاری بنیاد برکت در استان ایلام به شدت مورد نیاز است.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی ایجاد مراکز درمانی و خدماتی را یکی از مهمترین نیازهای استان ایلام عنوان کرد.
امینی افزود: ایلام برای پیشرفت به شدت به ایجاد صنایع در بخش های مختلف استان نیاز دارد.
وی به بالارفتن سن ازدواج در استان ایلام به دلیل بیکاری اشاره کرد و گفت: جمعیت استان در حال کاهش است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: