مجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند ...فرماندار تهران: جمع‌آوری 3000 کودک متکدی؛ مخالفت قوه‌قضاییه با حضور پلیس برای جمع‌آوری این کودکان

بیش از دوهزار نفر در سامانسراها اسکان داده شدند که از این میان 173 نفر از همراهان بیماران بودند که در همراه سراها اسکان داده شدند.


ژنرال ضد ایران وزیر دفاع آمریکا می شود؟

دونالد ترامپ» رئیس جمهوری منتخب آمریکا، ژنرال بازنشسته «جیمز ماتیس» فرمانده پیشین «یگان نیروهای مشترک آمریکا» را به عنوان وزیر دفاع تیم خود ...


این مرد وحشتناک ترین اشتباه زندگیش را انجام داد + تصاویر

همیشه و در همه حال مراقب باشید تا در استفاده از داروهای خود دچار اشتباه نشوید.


سرنوشت نامعلوم «آشغال‌های دوست داشتنی»

| شنبه ۱۵ خرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۱۹ | نسخه چاپي

امیدوارم در سینما شرایطی به وجود آید که هر مدل سینمایی بتواند در آن کار کند و گروهی در صدد حذف گروه دیگر برنیایند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص کار در سینما و تولید فیلم ابراز داشت: من کارگردانی هستم که هر 4 یا 5 سال یک فیلم می‌سازم و هر فیلمی که من آن را کارگردانی می‌کنم، سرشار از خاطرات به یاد ماندنی است. همواره برای جمع کردن گروه فیلمساز در پروژه‌ای دغدغه این را نداشتم که به کسی پیشنهاد دهم و آن فرد پیشنهاد من را رد کند. همواره اطرافیان من در سینما به من لطف داشته‌اند.
وی همچنین در مورد قهرمان‌های فیلم‌های سینمایی در کشور گفت: متاسفانه زمانی سینمای کشور ضد قهرمان بود و با قهرمان مشکل اساسی داشت و ستاره‌سالاری را در سینما رد می‌کرد ولی در نهایت معلوم شد که سینما ابزاری دارد که مشخص است. اول فیلمنامه، بعد کارگردان، تیم حرفه‌ای و در عین حال یک نقش اصلی که تماشاگر علاقه‌مند آن است و باید به این تعریف سینما احترام گذاشت. در حقیقت مخاطب سینما به قهرمان داستان علاقه دارد، این قهرمان‌پروری به نفع سینماست.
محسن امیر یوسفی افزود: هم سینمای تجاری و هم سینمای مستقل علاقه‌مند به استفاده از قهرمان در داستان‌ها هستند ولی سینمای مستقل در نوع خودش قهرمان پروری بهتری داشته است. در این سینما قهرمان‌هایی از بین نابازیگران انتخاب می شود و با این کار به نتایج منحصر به فردی در جذب مخاطب رسیده است. امیدوارم شرایطی به وجود آید که هر مدل سینما بتواند آزادانه به کار خود ادامه دهد تا اینکه هیچگاه گروهی در صدد حذف گروه دیگر نباشند.
محسن امیر یوسفی همچنین در انتها در مورد اکران فیلم پر چالش «آشغال‌های دوست داشتنی» گفت: هنوز این فیلم وضعیت نامعلومی دارد و سرنوشتش نامشخص است، ولی امیدوارم در آینده مشکل این فیلم نیز حل شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: