سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی را در ترافیک می‌گذرانیم تا در کنار خانواده و صرف غذا، ارزشش را دارد که کمی عمیق‌تر به این تجربه نگاه کنیم.»سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی را در ترافیک می‌گذرانیم تا در کنار خانواده و صرف غذا، ارزشش را دارد که کمی عمیق‌تر به این تجربه نگاه کنیم.»


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


حمله به شهاب حسینی برای اهدای جایزه‌اش به ساحت امام زمان!

| شنبه ۱۵ خرداد ۹۵ ساعت ۸:۴۸ | نسخه چاپي

رفتار «قیم‌مآبانه» گروهی از حاضران در فضای مجازی در برخورد با هنرمندان در روزهای اخیر منجر به توهین‌های وسیع به شهاب حسینی بازیگر فیلم «فروشنده» به دلیل اهدای جایزه‌اش به ساحت امام زمان (عج) شد؛ جنگ روانی که با واکنش های متعددی همراه شد و جدی‌ترین این واکنش‌ها از سوی رضا کیانیان بود.
اختتامیه شصت و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کن با اهدای جوایز بهترین بازیگر به شهاب حسینی و بهترین فیلمنامه به اصغر فرهادی برای فیلم «فروشنده» برای ایران به پایان رسید تا بدین ترتیب شهاب حسینی مهم‌ترین جایزه بازیگری را تاکنون برای سینمای ایران به دست آورده باشد و بیش از پیش بدرخشد.
شهاب حسینی پس از دریافت جایزه‌اش، از هیات داوران تشکر کرد و گفت: «مطمئنم الان روح پدرم نظاره گر من است. از ترانه علیدوستی و اصغر فرهادی بابت انرژی که به من دادند، تشکر می‌کنم. این جایزه را از مردم دارم، پس با تمام وجود و عشق به مردم سرزمینم تقدیم می‌کنم». این گفته‌ها طبیعتاً به معنای اهدای معنوی جایزه بود و هیچ محدودی برای اهدای معنوی دیگری باقی نگذاشته بود.
حواشی

پس از بازگشت تیم سازنده «فروشنده» به ایران، شهاب حسینی نشست خبری این فیلم در تهران را با بیان این جملات به پایان رساند: «بسیار خوشحالم و به فال نیک می گیرم که ‏شب نیمه شعبان این جایزه را در کن گرفتم و این هدیه ناقابل را به آستان مبارک ایشان در جمکران تقدیم می کنم.‏» و رویکرد ارزشمند این بازیگر بااخلاق سینمای ایران، با واکنش‌های تندی در فضای مجازی همراه شد و یک جنگ روانی علیه حسینی شکل گرفت.
نوع رفتار با حسینی در جریان این عملیات روانی به گونه‌ای «قیم‌مآبانه» بود که تصور می‌شد این جایزه متعلق به این اشخاص هتاک داشته و شهاب حسینی حق نداشته جایزه را علاوه بر اهدا به مردم، به ساحت مقدس امام زمان اهدا کند و البته مشخص نیست در کشوری که قریب به اتفاق جمعیتش را شیعیان تشکیل می‌دهند، این دو اهداء چه منافاتی با هم داشت؟
در این میان برخی رسانه‌ها اظهاراتی را به نقل از شهاب حسینی منتشر کردند و آن را واکنش این بازیگر به عملیات روانی اخیر خواندند. در این اظهارنظر، حسینی تاکید کرده است: «کوچک‌ترین اهمیتی به این موضوعات نمی‌دهم؛ اگر خداوند بخواهد آتش خشم و غضب و حسد تبدیل به گلستان می‌شود، همان‌گونه که برای ابراهیم(ع) شد. نه تایید این افراد من را خوشحال و نه تکذیبشان من را ناراحت میکند.»
حواشی

با این حال جدی‌ترین واکنش را رضا کیانیان نسبت به هتاکی‌ها علیه شهاب حسینی نشان داد و نوشت: «نمى دانم بالاخره به آزادى هاى شخصى اعتقاد داریم یا نه؟ شهاب حسینى، ابتدا جایزه اش را به مردم و بعد به امام زمان (ع) تقدیم مى کند. خب این یک تصمیم شخصى ست! آیا به کسى اجحافى کرده؟ به کسى ضررى زده؟ آیا قبلاً قول داده بوده به امام زمان تقدیم نخواهد کرد؟ که حالا بدهکار شده؟!
متأسفانه عده اى به او فحاشى مى کنند! و از او طلبکارند! یادتان باشد او به کسى فحش نداد، ولى ناسزا شنید! او به کسى قولى نداده بود که ضدش را عمل کند، اما خیلى ها از او انتظارات خودخواسته داشتند و چون او کار خودش را کرد، ناراحت شدند! اول، چرا توقع داریم؟ و دوم چرا فحاشى مى کنیم؟
دقیقاً مثل برنامه هفت! این برنامه چرا از همه فیلم سازان جهان توقع دارد مثل هفتى ها باشند و مثل آن ها فکر کنند!!! در صورتی که هیچ فیلم سازى از پیش اعلام نکرده بوده و به آن ها قول نداده بوده شبیه آن ها فیلم خواهد ساخت! و حالا که مانند خودش و با نگاه خودش فیلم ساخته، هفتى ها ناراحتند، و اخیراً فحاشى هم مى کنند! و جالب این جاست که مدیر شبکه ٣ هم از فحاشى دفاع مى کند و معتقد است دارند مدل سینماى مطلوب را ارائه مى کنند!»
منبع: تابناک
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟