کودکی که 2 بار متولد شد +عکس

یک زن اهل شمال تگزاس پس از بروز مشکل در زمان بارداری مجبور شد دو بار کودک خود را به دنیا بیاورد.


چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

اخیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از نزدیک‌ترین دوستان افراد جامعه محسوب می‌شود به طوری که هر فرد خواه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک، از یک یا چند شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. در این شبکه‌ها، خصوصی‌ترین اطلاعات افراد وجود دارد که این اطلاعات شامل اطلاعات هویتی، عکس‌ و فیلم شخصی، پیام‌های خصوصی، اطلاعات دوستان و‌... می‌باشد. حال تصور کنید در صورتی که این اکانت‌ها هک شود چه اتفاقی می‌افتد؟


کودکی که 2 بار متولد شد +عکس

یک زن اهل شمال تگزاس پس از بروز مشکل در زمان بارداری مجبور شد دو بار کودک خود را به دنیا بیاورد.


داعش یک سازمان آمریکایی‌الاصل است؛ واشنگتن روی بحران سوریه سرمایه‌گذاری کرده است

جهان | جمعه ۱۴ خرداد ۹۵ ساعت ۱۰:۱۲ | نسخه چاپي

کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی سوری با بیان اینکه داعش یک سازمان سیاسی آمریکایی‌الاصل است، گفت: آمریکا در مبارزه با تروریسم صادق نیست. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ «احمد حاج علی» کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی سوری در دمشق گفت: ممکن است آمریکا در سوریه به‌دنبال تأسیس یک پایگاه در شمال این کشور باشد و همچنین ممکن است که داعش شهر رقه را به آمریکا تحویل دهد، زیرا داعش یک سازمان سیاسی آمریکایی الاصل است.
وی افزود: در پس سیاستهای آمریکا همیشه شبهات و اهداف و نتایجی بدتر نهفته است و ما این موضوع را در شیوه دخالت آمریکا در سوریه ملاحظه کردیم. آمریکا نمی‌خواهد از تروریسم خلاص شود. اگر آمریکا نیتی صادقانه داشت، برای رهایی از داعش، با دولت سوریه هماهنگ می‌شد.
حاج علی گفت آمریکا روی بحران سوریه سرمایه گذاری کرده است. هرچند عملیات آزادسازی رقه در ظاهر آزاد کردن این شهر از دست داعش است، اما این عملیات در حقیقت برای ایجاد شکاف و اختلافهای شدید بین مردم سوریه است که به فجایع زیادی خواهد انجامید و این موضوع نباید از دید اعراب و کردهای سوریه مخفی بماند.
وی اظهار داشت: آمریکا و ترکیه با هم توافق کرده‌اند تا از برادران کرد برای مقاصدی پلید سوء‌استفاده کنند، اما مردم سوریه با این امر مقابله می‌کنند و به‌لطف وحدت سوریه و مشارکت همه شهروندان این کشور، از دست داعش خلاص خواهیم شد.
این کارشناس در خصوص آینده روابط آمریکا با ترکیه از سویی و کردها از سوی دیگر و چگونگی هماهنگی بین این دو کشور با وجود دشمنی بین آن دو گفت: سیاستهای آمریکا اخلاقی نیست، از طرفی ادعا می‌کند با کسی دوست است و از طرف دیگر ادعا می‌کند که علیه آن است. این موضوع بستگی به میزان آگاهی برادران کرد یا ملت ترکیه دارد.
منبع: تسنیم
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: تحلیلگر ،