توقف تولید خودروهای فورد

فورد موتور اعلام کرد به مدت یک هفته تولید وانت‌های اف-150 را در کارخانه مونتاژ کانزاس متوقف می‌کند و به‌طور موقت سه کارخانه دیگر خود را به مدت ...


طرح تشکیل «ارتش اروپایی» و دلشوره‌های انگلستان

بعد از رای مردم انگلستان به خروج این کشور از اتحادیه اروپا بار دیگر زمزمه هایی درباره تشکیل ارتش واحد اروپایی به گوش می رسد که چالشی بزرگ برای انگلیس محسوب می شود.اتفاقی بی‌سابقه روی آنتن زنده «هفت»

در یک اتفاق بی سابقه دوربین برنامه «هفت» به اشتباه استودیو برنامه را در حالی نشان داد که منتقد برنامه سیگار و زیرسیگاری به دست بود.


سرمایه گذاری ٤ هزار میلیارد ریالی ستاد اجرایی فرمان امام در کرمانشاه

اقتصاد | پنجشنبه ۱۳ خرداد ۹۵ ساعت ۱۶:۱۴ | نسخه چاپي


رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت که این ستاد برای توسعه و محرومیت زدایی از استان کرمانشاه تا سقف چهار هزار میلیارد ریال در این استان سرمایه گذاری می کند.
دکتر محمد مخبر در جلسه امضای تفاهنامه ساخت هزار واحد مسکونی برای محرومان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: با سرمایه گذاری چهار هزار میلیاردی ریالی ستاد در بخش های اقتصادی استان ١٢ هزار شغل مستقیم و غیر مستقیم ایجاد خواهد شد.
وی افزود: ستاد اجرایی فرمان امام تاکنون دو هزار و 300 میلیارد ریال در بخش اقتصادی سرمایه گذاری کرده است.
وی افزود: ستاد اجرایی امسال نیز هزار و شصت میلیارد ریال در بخش های اقتصادی استان سرمایه گذاری خواهد کرد.
نهضت همگانی برای مقابله با بیکاری
رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت که برای برطرف کردن مشکل بیکاری در استان کرمانشاه باید نهضت همگانی ایجاد شود. 
وی یکی از دغدغه های ستاد اجرایی فرمان امام را ایجاد اشتغال در استان کرمانشاه عنوان کرد و گفت: آثار و تبعات بیکاری را می توان در برخی مسائل اجتماعی استان کرمانشاه دید و از این رو باید برای ایجاد اشتغال نهضتی همگانی ایجاد کرد.
رییس ستاد اجرایی فرمان امام افزود: استان کرمانشاه با توجه به پتانسیل ها و نیروهای نخبه ای که دارد باید از نظر اقتصادی و اشتغال وضعیت بهتری داشته باشد
وی اعلام کرد که بیش از سه هزار نفر سرمایه گذار متقاضی همکاری با ستاد اجرایی فرمان امام به منظور اشتغال زایی هستند.
وی افزود: ستاد اجرایی فرمان امام اشتغال و توانمند سازی مردم را جزو برنامه های اصلی خود قرار داده است و با تمام وجود در مسیر اجرای آن قدم بر می دارد.
مخبر گفت: ستاد اجرایی فرمان امام تمام کارهای اقتصادی خود را در راستای اقتصاد مقاومتی در مناطق محروم اجرا می کند.
وی به کمک های درمانی بنیاد برکت به مردم محروم اشاره کرد و گفت ستاد اجرایی فرمان امام٤٠ هزار بیمار سرطانی و ٢٠ هزار یتیم را تحت پوشش خود قرار داده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: