چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


سرپرست های سه وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ورزش منصوب شدند

با حکم رئیس جمهور سرپرستان سه وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان منصوب شدند.


کاخ سلطنتی مرمر رامسر

کاخ سلطنتی رامسر یا کاخ مرمر کاخی است که به دستور رضا شاه پهلوی در سال ۱۳۱۶ به بهره‌برداری رسید و تا انقلاب سال ۱۳۵۷ به عنوان اقامتگاه خانواده ...


یکی از قربانیان تعرض جنسی ترامپ+تصاویر

یکی از قربانیان سوءاستفاده جنسی دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری در کنفرانس مطبوعاتی ابعاد تازه ای از رفتار زننده وی ...


اتفاقی بی‌سابقه روی آنتن زنده «هفت»

در یک اتفاق بی سابقه دوربین برنامه «هفت» به اشتباه استودیو برنامه را در حالی نشان داد که منتقد برنامه سیگار و زیرسیگاری به دست بود.


تالار هنر میزبان نمایش‌های اخلاقی شد

| پنجشنبه ۱۳ خرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۳۰ | نسخه چاپي

ساعت نمایشی تالار هنر در ماه مبارک رمضان هیچ تغییری نمی کند و نمایش هایی با مضامین اخلاقی روی صحنه می‌روند.
به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان و تغییر نمایش‌های اجرایی، تالار هنر هیچ تغییری را در برنامه‌های اعمال نمی‌کند و روند کاری خود را پیش می‌برد.
مسئول اجرایی تالار هنر در این خصوص ادامه داد: هر سال در ماه مبارک رمضان یک اثر نمایشی را روی صحنه می بردیم اما امسال با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا قبل از افطار اجراها به پایان می‌رسد و دو نمایش میزبان مخاطبان خواهد بود.
کرمی با بیان اینکه آثار مضمون اخلاقی دارند اظهار داشت: سعی بر این است نمایش ها برای کودک و نوجوانان چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم پندهای اخلاقی داشته باشد اما مضمونی مستقیم با ماه مبارک رمضان ندارد.
وی در راستای آثاری که از سوی هنرمندان پیشنهاد می‌شوند، مطرح کرد: موضوع آثار به صورت آزاد است و همانند سالن‌های نمایشی معتبر دیگر تالار هنر هم از این امر مستثنی نیست و هر موضوعی که خلاقانه بر روی آن کار شود قابلیت اجرایی خواهد داشت.
گفتنی است؛ تا قبل از شب های قدر دو اثر نمایشی از جواد انصافی و بهناز مهدی‌خواه روی صحنه می‌رود و بعد از آن تالار هنر میزبان دو اثر نمایشی دیگر خواهد بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: