این مدل فراری نسخه دومی ندارد!

شاکله اصلی این ایتالیاییِ ناب بر اساس مدل محبوب F12berlinetta شکل گرفته و باقی موارد ازجمله طرح ظاهری، کیت بدنه و رنگ‌بندی طبق سلیقه مالک و صلاح‌دید ...


پیشروی نیروهای عراقی در شرق موصل

نیروهای مبارزه با تروریسم عراق به پیشروی در دو محله المصارف و المیثاق در شرق موصل ادامه دادند.


نماینده دلواپس: چرخ «سانترفروج‌ها» نمی چرخد!

عضو جبهه پایداری و منتقد برجام در تذکر شفاهیش، در یک اشتباه کلامی وقتی خواست از نچرخیدن چرخ‌های سانتریفیوژ انتقاد کند، در تلفظ این واژه به ...


بچه ناخلفی که بازیگر شد؛ وقتی کیانیان به رضایی لهجه مشهدی یاد داد

حبیب رضایی با حضور در برنامه «35» از خاطرات دوران کودکی خود گفت و درباره بازیگری و بازیگردانی در سینمای ایران توضیح داد.


تالار هنر میزبان نمایش‌های اخلاقی شد

| پنجشنبه ۱۳ خرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۳۰ | نسخه چاپي

ساعت نمایشی تالار هنر در ماه مبارک رمضان هیچ تغییری نمی کند و نمایش هایی با مضامین اخلاقی روی صحنه می‌روند.
به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان و تغییر نمایش‌های اجرایی، تالار هنر هیچ تغییری را در برنامه‌های اعمال نمی‌کند و روند کاری خود را پیش می‌برد.
مسئول اجرایی تالار هنر در این خصوص ادامه داد: هر سال در ماه مبارک رمضان یک اثر نمایشی را روی صحنه می بردیم اما امسال با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا قبل از افطار اجراها به پایان می‌رسد و دو نمایش میزبان مخاطبان خواهد بود.
کرمی با بیان اینکه آثار مضمون اخلاقی دارند اظهار داشت: سعی بر این است نمایش ها برای کودک و نوجوانان چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم پندهای اخلاقی داشته باشد اما مضمونی مستقیم با ماه مبارک رمضان ندارد.
وی در راستای آثاری که از سوی هنرمندان پیشنهاد می‌شوند، مطرح کرد: موضوع آثار به صورت آزاد است و همانند سالن‌های نمایشی معتبر دیگر تالار هنر هم از این امر مستثنی نیست و هر موضوعی که خلاقانه بر روی آن کار شود قابلیت اجرایی خواهد داشت.
گفتنی است؛ تا قبل از شب های قدر دو اثر نمایشی از جواد انصافی و بهناز مهدی‌خواه روی صحنه می‌رود و بعد از آن تالار هنر میزبان دو اثر نمایشی دیگر خواهد بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: