واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


سرمایه‌گذاری ٤ هزار میلیارد ریالی ستاد اجرایی فرمان امام در کرمانشاه

اقتصاد | چهارشنبه ۱۲ خرداد ۹۵ ساعت ۲۲:۴۴ | نسخه چاپي

رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت که این ستاد برای توسعه و محرومیت‌زدایی از استان کرمانشاه تا سقف چهار هزار میلیارد ریال در این استان سرمایه‌گذاری می‌کند.

دکتر محمد مخبر در جلسه‌ی امضای تفاهم‌نامه‌ی ساخت هزار واحد مسکونی برای محرومان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: با سرمایه‌گذاری چهار هزار میلیاردی ریالی ستاد در بخش‌های اقتصادی استان ١٢ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد خواهد شد.
وی افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تاکنون دو هزار و 300 میلیارد ریال در بخش اقتصادی سرمایه‌گذاری کرده است.

وی افزود: ستاد اجرایی امسال نیز هزار و شصت میلیارد ریال در بخش‌های اقتصادی استان سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

نهضت همگانی برای مقابله با بیکاری

رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت که برای برطرف کردن مشکل بیکاری در استان کرمانشاه باید نهضت همگانی ایجاد شود.

وی یکی از دغدغه‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) را ایجاد اشتغال در استان کرمانشاه عنوان کرد و گفت: آثار و تبعات بیکاری را می‌توان در برخی مسایل اجتماعی استان کرمانشاه دید و از این رو باید برای ایجاد اشتغال نهضتی همگانی ایجاد کرد.

رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) افزود: استان کرمانشاه با توجه به پتانسیل‌ها و نیروهای نخبه‌ای که دارد باید از نظر اقتصادی و اشتغال وضعیت بهتری داشته باشد.

وی اعلام کرد که بیش از سه هزار نفر سرمایه‌گذار متقاضی همکاری با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به منظور اشتغال‌زایی هستند.

وی افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اشتغال و توانمندسازی مردم را جزو برنامه‌های اصلی خود قرار داده است و با تمام وجود در مسیر اجرای آن قدم بر می‌دارد.

دکتر مخبر گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تمام کارهای اقتصادی خود را در راستای اقتصاد مقاومتی در مناطق محروم اجرا می‌کند.

وی به کمک‌های درمانی بنیاد برکت به مردم محروم اشاره کرد و گفت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بیش از ٤٠ هزار بیمار سرطانی و ٢٠ هزار یتیم را تحت پوشش خود قرار داده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟