سایه دلار بر افزایش قیمت کالاها؛ گزارش ارزانی و گرانی اقلام اساسی

ده روز گذشته را بی‌سابقه‌ترین دوران حیات قیمت دلار در ایران می‌توان دانست؛ دورانی که در آن نرخ این ارز به کانال ۴ هزار تومان نزدیک شد و هنوز ...


پیام‌های خود پاک‌شونده در اینستاگرام

اینستاگرام در جدیدترین نسخه خود امکاناتی را در اختیار کاربران قرار داده که بسیار جذاب است.


جدیدترین چیدمان سفره شب یلدا

شب یلدا یعنی همان بلندترین شب سال یکی از شب های مهم برای ما ایرانیان است و طبق سنت دیرینه مان این شب را جشن گرفته و همگی دور سفره شب یلدا جمع می شویم. با ما همراه شوید و برای تزیین سفره شب یلدای امسال تان از ایده ...


۸ دستور حرکتی اندروید که استفاده از این سیستم عامل را سرعت می دهند

دستورهای حرکتی مختلفی در سیستم عامل اندروید وجود دارند که باعث سریع‌تر شدن کار‌ها می‌شوند. این دستورها در بخش‌های مختلفی از این سیستم عامل ...


مهندسی معکوس برای تعیین قهرمان؛ پرسپولیس تراکتور را تقویت می‌کند!

شاید اتفاقاتی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی شکل بگیرد که صد درصد به سود تیم تراکتورسازی باشد؛ تیمی که عزمش برای قهرمانی در این فصل جزم است.


سرمایه‌گذاری ٤ هزار میلیارد ریالی ستاد اجرایی فرمان امام در کرمانشاه

اقتصاد | چهارشنبه ۱۲ خرداد ۹۵ ساعت ۲۲:۴۴ | نسخه چاپي

رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت که این ستاد برای توسعه و محرومیت‌زدایی از استان کرمانشاه تا سقف چهار هزار میلیارد ریال در این استان سرمایه‌گذاری می‌کند.

دکتر محمد مخبر در جلسه‌ی امضای تفاهم‌نامه‌ی ساخت هزار واحد مسکونی برای محرومان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: با سرمایه‌گذاری چهار هزار میلیاردی ریالی ستاد در بخش‌های اقتصادی استان ١٢ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد خواهد شد.
وی افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تاکنون دو هزار و 300 میلیارد ریال در بخش اقتصادی سرمایه‌گذاری کرده است.

وی افزود: ستاد اجرایی امسال نیز هزار و شصت میلیارد ریال در بخش‌های اقتصادی استان سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

نهضت همگانی برای مقابله با بیکاری

رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت که برای برطرف کردن مشکل بیکاری در استان کرمانشاه باید نهضت همگانی ایجاد شود.

وی یکی از دغدغه‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) را ایجاد اشتغال در استان کرمانشاه عنوان کرد و گفت: آثار و تبعات بیکاری را می‌توان در برخی مسایل اجتماعی استان کرمانشاه دید و از این رو باید برای ایجاد اشتغال نهضتی همگانی ایجاد کرد.

رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) افزود: استان کرمانشاه با توجه به پتانسیل‌ها و نیروهای نخبه‌ای که دارد باید از نظر اقتصادی و اشتغال وضعیت بهتری داشته باشد.

وی اعلام کرد که بیش از سه هزار نفر سرمایه‌گذار متقاضی همکاری با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به منظور اشتغال‌زایی هستند.

وی افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اشتغال و توانمندسازی مردم را جزو برنامه‌های اصلی خود قرار داده است و با تمام وجود در مسیر اجرای آن قدم بر می‌دارد.

دکتر مخبر گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تمام کارهای اقتصادی خود را در راستای اقتصاد مقاومتی در مناطق محروم اجرا می‌کند.

وی به کمک‌های درمانی بنیاد برکت به مردم محروم اشاره کرد و گفت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بیش از ٤٠ هزار بیمار سرطانی و ٢٠ هزار یتیم را تحت پوشش خود قرار داده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: