جوایز رنگین کمان چین برای فیلم «زاپاس»

فیلم سینمایی «زاپاس» دفیلم سینمایی «زاپاس» در جوایز آسیایی رنگین کمان چین در دو رشته موفق به کسب جایزه شد. ر جوایز آسیایی رنگین کمان چین در ...


مجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند ...
این مرد وحشتناک ترین اشتباه زندگیش را انجام داد + تصاویر

همیشه و در همه حال مراقب باشید تا در استفاده از داروهای خود دچار اشتباه نشوید.


پی‌نوشت جهانگیری بر نامه احمد توکلی

سیاست | سه شنبه ۱۱ خرداد ۹۵ ساعت ۱۸:۱۹ | نسخه چاپي

معاون اول رییس جمهور از منتقدانی که برای کامل‌تر شدن چارچوب قراردادهای جدید نفتی تلاش کرده و نظرات خود را به صورت مکتوب یا حضوری و یا طرح در رسانه ها اعلام کرده‌اند، قدردانی کرد.
به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری در پی‌نوشت نامه احمد توکلی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در خصوص گزارش و نتیجه مباحثات جمعی از منتقدان با مسئولان وزارت نفت پیرامون قراردادهای جدید نفتی و قدردانی وی از معاون اول رییس جمهور به جهت حسن استقبال از این انتقادها، خطاب به مهندس زنگنه وزیر نفت و آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، از زحمات گسترده‌ای که برای شنیدن نظرات منتقدان انجام شده است، تقدیر کرد و از ایشان خواست پیشنهادات اصلاحی را در اسرع وقت جهت تصویب دولت ارسال نمایند.
پیش از این و به دنبال گردآوری نظرات برخی از منتقدان نسبت به قراردادهای جدید نفتی که از سوی وزارت نفت، معاون اول رییس جمهور از وزیر نفت و مسئولین ذیربط خواسته بود در جلساتی با حضور منتقدین و صاحب نظران، دیدگاه ها و نظرات ایشان را در خصوص قراردادهای نفتی دریافت و مطالب مفید را در این قراردادها لحاظ کنند.
متن کامل نامه احمد توکلی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی خطاب به معاون اول رییس جمهور و پی‌نوشت دکتر جهانگیری خطاب به زنگنه وزیر نفت و آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بدین شرح است:
برادر ارجمند جناب آقای جهانگیری
معاون اول محترم رییس جمهور و رییس ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی
سلام علیکم
آنچه به پیوست تقدیم می‌گردد، نتیجه مباحثات طولانی جمعی از منتقدان با مقامات مسئول ذیربط وزارت نفت، کارشناسان مستقل، اساتید برجسته و جوانان متخصص نفت و گاز است. نتایج مذکور در سه نشست طولانی که به ابتکار شما با گردهمایی این منتقدان برگزار گردید مجدداً به شور و نقادی گذاشته شد و حاصل آن همین گزارش است که آن را به عنوان «چرا دولت در جذب سرمایه خارجی باید به طور استراتژیک تغییر رویکرد دهد؟» در پیوست مشاهده می فرمایید. بر خود لازم می دانم که از جانب دوستان شریک در این خیرخواهی، از جناب عالی و برادر ارجمند جناب آقای مهندس زنگنه به خاطر حسن استقبال از انتقادها تشکر کنم. امیدوارم این کوشش که به مصداق «خیرخواهی برای رهبران مسلمان» جزئی از وظایف ترک نشدنی مومنان است، به ثمر برسد.
احمد توکلی
نماینده مجلس شورای اسلامی
و رییس هیات مدیره سازمان مردم نهاد
« دیده بان شفافیت و عدالت»
متن پی نوشت معاون اول رییس جمهور نیز به شرح ذیل است:
جناب آقای مهندس زنگنه
جناب آقای دکتر آقامحمدی
با تشکر از زحمات گسترده‌ای که برای شنیدن نظرات منتقدان انجام شده است. لطفاً پیشنهادات اصلاحی را در اسرع وقت جهت تصویب دولت ارسال نمایید.
از منتقدانی که برای کامل‌تر شدن چارچوب قراردادها تلاش کرده و نظرات خود را به صورت مکتوب یا حضوری و یا طرح در رسانه‌ها اعلام کرده‌اند، سپاسگزارم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: