سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


فرماندار تهران: جمع‌آوری 3000 کودک متکدی؛ مخالفت قوه‌قضاییه با حضور پلیس برای جمع‌آوری این کودکان

بیش از دوهزار نفر در سامانسراها اسکان داده شدند که از این میان 173 نفر از همراهان بیماران بودند که در همراه سراها اسکان داده شدند.


10 ترفند ساده برای عکاسی بهتر با گوشی‌های هوشمند

در اکثر اوقات، برای ثبت یک تصویر عالی با دوربین گوشی هوشمند، همان شرایطی باید وجود داشته باشد که هنگام ثبت عکس با دوربین‌های حرفه‌ای نیاز ...


این مرد وحشتناک ترین اشتباه زندگیش را انجام داد + تصاویر

همیشه و در همه حال مراقب باشید تا در استفاده از داروهای خود دچار اشتباه نشوید.


با گزینه سرمربیگری استقلال آشنا شوید

ورزش | سه شنبه ۱۱ خرداد ۹۵ ساعت ۱۶:۵۱ | نسخه چاپي

 باخت در فینال جام حذفی، پایان تلخی بود بر فصل نه‌چندان شیرین استقلالی‌ها با هدایت پرویز مظلومی‌. فصلی که با فرازهای زیاد شروع شد و به یکباره از کمرکش فصل، پستی‌ها خودنمایی کرد و سرانجام در پایان کار تقریبا به سقوط انجامید.
به نوشته روزنامه قانون، شاید گرفتن سهمیه برای استقلالی که تغییرات زیادی را به خود می‌دید و بازیکنان جوان زیادی به بدنه اش تزریق شده بود بد نبود اما این را هم نباید فراموش کرد که استقلال، استقلال است و هوادارانش صبر چندانی ندارند. آنها هیچ وقت ۴تایی شدن در دربی را نمی‌پذیرند و ازدست‌دادن دو جام، آن‌هم در آخرین گام را بر نمی‌تابند. همه این‌ها درکنار هم گواه بر این قضیه است که ماندن پرویز مظلومی‌ چیزی فراتر از معجزه خواهد بود.
گزینه‌های روی میز از مدت‌ها پیش غربال شده بودند؛ منصوریان و اسکوچیچ با خط درشت و فرهاد مجیدی با قلمی‌کوچک و البته پرزرق و برق نوشته شدند. بعد از بازی فینال جام حذفی هم باز از این سه نفر نام برده می‌‌شد تااینکه صبح روز گذشته اسم‌های جدیدی به گوش رسید؛یکی از این اسم‌ها که گویا پالس‌های مثبتی را هم به سمت خود دریافت کرده شاید یکی از متفاوت‌ترین گزینه‌های چند سال اخیر باشد. یک مرد ۶۰ ساله و سپیدموی از سرزمین خالق فوتبال، انگلیس؛ آقایی به نام جان چارلز پیکوک.
اما جان پیکوک کیست؟ به دنیا آمده لیدز،متولد ۲۷ مارچ ۱۹۵۶، دفاع آخر در زمان بازیگری. ۷ سال بازی در تیم اسکانتورپ و بعد از آن حضوری کوتاه و البته ناموفق در بوستون یونایتد. فوتبالیست بزرگی نبود. تعداد گل‌هایش در طول دوران بازیگری از تعداد انگشتان یک دست تجاوز نکرد و زود هم قید بازی کردن را زد. او در دوران بعد از بازیگری در FA انگلیس (آکادمی‌) مشغول به کار شد. بالغ بر ۲۰ سال در آنجا فعالیت کرد. عمرش را صرف پرورش استعدادهای انگلیسی کرد. از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۵ درگیر تیم‌های زیر ۱۷ سال و ۱۹ سال انگلستان بود.
دو بار در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ با تیم زیر ۱۷ ساله‌ها فاتح اروپا شد. آخرین نسلی که زیر نظر او کار کردند و حالا سری در میان سرها درآورده اند روز بارکلی، رحیم استرلینگ، براهینو و دنی ولبک بوده اند. سال ۲۰۱۵ با پیشنهاد پائول کلمنت در دربی کانتی مواجه شد، برای پست دستیار اولی. بعد از حدود ۲۰ سال FA را ترک کرد و در تابستان ۲۰۱۵ به این تیم در چمپیونشیپ رفت. ابتدا اوضاع خوب بود و تیم در رده پنجم قرار گرفت اما به یکباره تیم وارد بحران شد. ۷ بازی بدون برد و اخراج آقای سرمربی. متعاقب آن، او هم برکنار شد. حالا جان پیکوک مدتی است که تیم ندارد و منتظر است تا پیشنهادی به دستش برسد. باید دید این گزینه چقدر برای استقلال جدی است. آیا او می‌تواند پس از فرانک اوفارل، بار دیگر نام انگلیسی‌ها را در فوتبال ایران زنده کند یا خیر.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: