توزیع ۲۰ هزار تن گوشت مرغ برای تنظیم بازار ماه رمضان

میزان نوشت: مدیرکل دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع، تنظیم بازار و ذخایر راهبردی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ۲۰ هزارتن گوشت مرغ ۵۳۰۰ تومانی برای تنظیم ...


توییت طنز ماهینی پس از دیدار با لخویا

توییت حسین ماهینی بعد از بازی با لخویا تبدیل به سوژه طنز کاربران این شبکه اجتماعی شد.<br />


خبرهای جدید از آیفون ۹؛ جدیدترین عکس نهایی شده از آیفون ۸

هرروز خبرهای داغی از آیفون 8 یا همان آیفون متفاوت 2017 به گوش می‌رسد، اما نظرتان درباره آیفون 9 که در سال 2018 می‌آید چیست؟


گزارشی از جنجال‌آفرینی یک استارتاپ موفق

داستان "اسنپ" چیست؟

شهرام شاهکار خالق اسنپ با بیان این‌که در تابستان ۹۳ با نام تاکسی‌یاب کارمان را شروع کردیم،‌ در رابطه با نحوه شروع به کار اسنپ می‌گوید: خرداد ...


توزیع ۲۰ هزار تن گوشت مرغ برای تنظیم بازار ماه رمضان

میزان نوشت: مدیرکل دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع، تنظیم بازار و ذخایر راهبردی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ۲۰ هزارتن گوشت مرغ ۵۳۰۰ تومانی برای تنظیم بازار ماه رمضان عرضه می‌شود.


صرفه‌جویی ۷ میلیارد تومانی پرسپولیس؛ واکنش به تغییرات هیات مدیره

صرفه‌جویی ۷ میلیارد تومانی پرسپولیس؛ واکنش به تغییرات هیات مدیره

ورزش | شنبه ۰۸ خرداد ۹۵ ساعت ۱۶:۳۶ | نسخه چاپي

سخنگوی باشگاه پرسپولیس با اشاره به طرحی که در این باشگاه اجرا شده است گفت: اگر بتوانیم این روند را ادامه دهیم سال آینده در بودجه جذب بازیکنان حدود هفت میلیارد تومان صرفه‌جویی خواهد شد.
حسین عبدی در گفتگو با خبرگزاری مهر در رابطه با طرح استعدادیابی باشگاه پرسپولیس و نظارتش بر این طرح گفت: این طرح با تصویب اعضای هیات مدیره انجام می‌شود. در ایران استعدادهای زیادی وجود دارند که مستقیما نمی‌توانند با باشگاه های بزرگ همکاری کنند، ما با این طرح این پل ارتباطی را میان استعدادها و باشگاه ایجاد کردیم.
وی افزود: سعی داریم هر سه ماه یک بار این طرح استعدادیابی را اجرا کنیم زیرا از بین چند هزار نفر متقاضی ما توانستیم ۳۵ نفر را در لیست قرار دهیم و این افراد حدود ۵ هفته در اردو باقی خواهند ماند. میانگین سنی این استعدادها ۱۶ تا ۲۰ سال است.
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: این بازیکنان پروسه‌های مختلف حرفه‌ای شدن را طی می کنند و در کلاس ها هم به صورت عملی و هم به صورت تئوری با آنها کار می‌شود تا اصول حرفه‌ای بودن را بیاموزند.
عبدی گفت: اگر از میان این افراد تنها یک استعداد خوب پیدا شود سرمایه گذاری که روی این طرح شده جواب داده است. قطعا این تعداد به مراتب بیشتر خواهد بود.   طی برنامه ریزی که ما روی این طرح داشتیم در سه سال آتی ۳۰ تا ۳۵ درصد بودجه را در جذب بازیکن کاهش خواهیم داد یعنی اگر هر سال  ۲۰ میلیارد تومان بودجه برای جذب بازیکن در نظر گرفته گرفته شود ۷ میلیارد صرفه‌جویی خواهد شد. باشگاه با این بازیکنان قرارداد می‌بندد و حتی این استعدادها که سرمایه باشگاه محسوب می‌شوند به باشگاه های بزرگ دیگر ترانسفر شوند همین موضوع یک منبع درآمدی برای باشگاه پرسپولیس است.
وی در رابطه با برگزاری جلسات هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: آخرین جلسه ما به حدود دو ماه قبل بازمی گردد و پس از آن ما دیگر جلسه ای نداشتیم البته مصوبه هیات مدیره این است که تا زمانی که موضوعی برای پیگیری نباشد هیات مدیره تشکیل جلسه ندهد.
سخنگوی باشگاه پرسپولیس در رابطه با صحبت‌هایی که مبنی بر تغییرات در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می شود، گفت: من هم این موضوع را شنیده‌ام. اصلی‌ترین بحث ما پیشرفت باشگاه پرسپولیس است و هر کس می‌تواند در این مسیر ما را کمک کند به گرمی او را خواهیم پذیرفت.
عبدی اضافه کرد: وقتی که ما به هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه شدیم تنها دغدغه‌مان رفع مشکلات باشگاه بود و این مسئولیت سنگینی بر عهده ما بود و ما بدون هیچ چشمداتی و بدون دریافت مبلغی به رفع موانع باشگاه پرداختیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا کمیته فنی در جذب بازیکن نظر خواهد داد یا خیر تصریح کرد: ما سعی می کنیم که در نقل و انتقالات  طبق نظر سرمربی  و بهترین‌ها را جذب کنیم.
سخنگوی باشگاه پرسپولیس در خصوص برگزاری اردو خارج از کشور پرسپولیسی ها گفت: همه این مسائل در جلسه پیش رو که روز دوشنبه برگزار می شود مطرح خواهد شد.
عبدی در پایان در رابطه با اینکه گفته می شود بین اعضای هیات مدیره باشگاه اختلاف نظر وجود دارد تصریح کرد: تا زمانی که فصل به اتمام نرسیده بود تمام دغدغه همه ما اعضای هیات مدیره رفع موانع و موفقیت باشگاه بود. به هر حال وقتی میز گردی تشکیل می شود باید تمام نظرات را شنید و همه را از زاویه های مختلف مورد بررسی قرار داد و از آن تصمیم گیری هایی صورت گیرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟