5 ماشین برتر دنیا در سال 2015 - 2016 + عکس

5 خودروی برتر در بین سال های 2015 و 2016 انتخاب شده اند که در ادامه عکس هایی از اتومبیل ها را مشاهده می کنید.


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


برترین سگ‌های ارتش جهان

در حاشیه برگزاری بازی‌های بین المللی ارتش 2016 (2016 Army Games) در روسیه سگ‌های برتر نیروهای مسلح کشورهای مختلف نیز با یکدیگر به رقابت پرداختند. بازی‌های ...


برنامه کامل مسابقات تیم ملی فوتسال ایران در جام‌جهانی اعلام شد

برنامه کامل مسابقات تیم ملی فوتسال ایران در جام‌جهانی اعلام شد

ورزش | چهارشنبه ۰۵ خرداد ۹۵ ساعت ۲۰:۵۶ | نسخه چاپي

برنامه و زمانبندی کامل مسابقات جام جهانی فوتسال که تیم ملی ایران نیز در آن حضور خواهد داشت از سوی فدراسیون جهانی فوتبال اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ با حضور  ۲۴ تیم در ۶ گروه بندی و برنامه مسابقات به شرح زیر خواهد بود:
گروه A: کلمبیا، پرتغال، ازبکستان و پاناما
 گروه B: تایلند، روسیه، کوبا و مصر
 گروه C: پاراگوئه، ایتالیا، ویتنام و گواتمالا
 گروه D: اوکراین، برزیل، موزامبیک و استرالیا
 گروه E: آرژانتین، قزاقستان، جزایر سلیمان و کاستاریکا
 گروه F: ایران، اسپانیا، مراکش و آذربایجان
* مرحله گروهی:
۲۰ شهریور ۱۳۹۵:
گروه B: کوبا – مصر / ساعت ۱۶:۰۰ (۰۶:۳۰ به وقت تهران)
گروه A: ازبکستان – پاناما / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه B: تایلند – روسیه / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه A: کلمبیا – پرتغال / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
۲۱ شهریور ۱۳۹۵:
گروه D: موزامبیک – استرالیا / ساعت ۱۶:۰۰ (۰۶:۳۰ به وقت تهران)
گروه C: ویتنام – گواتمالا / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه D: اوکراین – برزیل / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه C: پاراگوئه – ایتالیا / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
۲۲ شهریور ۱۳۹۵:
گروه E: جزایر سلیمان – کاستاریکا / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه F: مراکش – آذربایجان / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه E: آرژانتین – قزاقستان / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
گروه F: ایران – اسپانیا / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
۲۳ شهریور ۱۳۹۵:
گروه A: پاناما – پرتغال / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه B: مصر – روسیه / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه A: کلمبیا – ازبکستان / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
گروه B: تایلند – کوبا / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
۲۴ شهریور ۱۳۹۵:
گروه C: گواتمالا – ایتالیا / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه D: استرالیا – برزیل / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه C: پاراگوئه – ویتنام / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
گروه D: اوکراین – موزامبیک / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
۲۵ شهریور ۱۳۹۵:
گروه E: کاستاریکا – قزاقستان / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه F: آذربایجان – اسپانیا / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه E: آرژانتین – جزایر سلیمان / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
گروه F: ایران – مراکش / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
۲۶ شهریور ۱۳۹۵:
گروه B: مصر – تایلند / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه B: روسیه – کوبا / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه A: پاناما – کلمبیا / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
گروه A: پرتغال – ازبکستان / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
۲۷ شهریور ۱۳۹۵:
گروه D: استرالیا – اوکراین / ساعت ۱۶:۰۰ (۰۶:۳۰ به وقت تهران)
گروه D: برزیل – موزامبیک / ساعت ۱۶:۰۰ (۰۶:۳۰ به وقت تهران)
گروه C: گواتمالا – پاراگوئه / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه C: ایتالیا – ویتنام / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
۲۸ شهریور ۱۳۹۵:
گروه E: کاستاریکا – آرژانتین / ساعت ۱۶:۰۰ (۰۶:۳۰ به وقت تهران)
گروه E: قزاقستان – جزایر سلیمان / ساعت ۱۶:۰۰ (۰۶:۳۰ به وقت تهران)
گروه F: آذربایجان – ایران / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
گروه F: اسپانیا – مراکش / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
* مرحله یک هشتم نهایی
۳۰ شهریور ۱۳۹۵:
بازی ۳۷: تیم اول گروه B – بهترین تیم سوم از گروه های A، C و D / ساعت ۱۷:۳۰ (۰۸:۰۰ به وقت تهران)
بازی ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه C / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
۳۱ شهریور ۱۳۹۵:
بازی ۳۹: تیم اول گروه D – بهترین تیم سوم از گروه های B، E و F / ساعت ۱۷:۳۰ (۰۸:۰۰ به وقت تهران)
بازی ۴۰: تیم اول گروه F – تیم دوم گروه E / ساعت ۱۷:۳۰ (۰۸:۰۰ به وقت تهران)
بازی ۴۱: تیم اول گروه A – بهترین تیم سوم از گروه های C، D و E / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
۱ مهر ۱۳۹۵:
بازی ۴۲: تیم اول گروه C – بهترین تیم سوم گروه A، B و F / ساعت ۲۰:۰۰ (۱۰:۳۰ به وقت تهران)
بازی ۴۳: تیم اول گروه E – بهترین تیم دوم گروه D / ساعت ۱۷:۳۰ (۰۸:۰۰ به وقت تهران)
بازی ۴۴: تیم دوم گروه B – تیم دوم گروه F / ساعت ۱۷:۳۰ (۰۸:۰۰ به وقت تهران)
* مرحله یک چهارم نهایی
۳ مهر ۱۳۹۵:
بازی ۴۵: برنده دیدار ۳۸ – برنده دیدار ۳۹ / ساعت ۱۵:۳۰ (۰۶:۰۰ به وقت تهران)
بازی ۴۶: برنده دیدار ۳۷ – برنده دیدار ۴۰ / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
۴ مهر ۱۳۹۵:
بازی ۴۷: برنده دیدار ۴۳ – برنده دیدار ۴۲ / ساعت ۱۵:۳۰ (۰۶:۰۰ به وقت تهران)
بازی ۴۸: برنده دیدار ۴۴ – برنده دیدار ۴۱ / ساعت ۱۸:۰۰ (۰۸:۳۰ به وقت تهران)
* مرحله نیمه نهایی
۶ مهر ۱۳۹۵:
بازی ۴۹: برنده دیدار ۴۵ – برنده دیدار ۴۶ / ساعت ۱۹:۰۰ (۰۹:۳۰ به وقت تهران)
۷ مهر ۱۳۹۵:
بازی ۵۰: برنده دیدار ۴۷ – برنده دیدار ۴۸ / ساعت ۱۹:۰۰ (۰۹:۳۰ به وقت تهران)
۱۰ مهر ۱۳۹۵ / دیدارهای نهایی:
دیدار رده بندی: بازنده دیدار ۴۹ – بازنده دیدار ۵۰ / ساعت ۱۲:۰۰ (۰۲:۳۰ به وقت تهران)
دیدار نهایی: برنده دیدار ۴۹ – برنده دیدار ۵۰ / ساعت ۱۴:۰۰ (۰۴:۳۰ به وقت تهران)

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟