پرونده مالیاتی ترامپ افشا شد/ خشم کاخ سفید

افشای ۲ صفحه از اظهارنامه مالیاتی سال ۲۰۰۵ رئیس جمهوری آمریکا خشم کاخ سفید را برانگیخت.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


ناتوانی‌ واشنگتن در جدا کردن تروریست‌ها از مخالفان میانه‌رو سوریه

جهان | چهارشنبه ۰۵ خرداد ۹۵ ساعت ۱۰:۲۷ | نسخه چاپي

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به ناتوانی این کشور در جدا کردن تروریست‌ها از "مخالفان میانه‌رو"سوریه اعتراف کرد.
به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، مارک تونر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به وجود مشکل این کشور در مشخص کردن تروریست‌ها و مخالفانی که آن‌ها را میانه‌رو می‌خواند و جدا کردن آن‌ها اشاره کرد و گفت: روسیه و سوریه باید از انجام حملات علیه جبهه النصره و همپیمانان آن خودداری کنند تا ما بتوانیم این گروه‌ها را مشخص کنیم.
تونر اعتراف کرد که جدا کردن تروریست‌ها از مخالفان میانه‌رو در سوریه چالش بزرگی برای آمریکاست؛ آمریکایی که همچنان دنبال جواب این سؤال است.
آمریکا همچنان به حمایت خود از مخالفانی که آن‌ها را میانه‌رو می‌داند و در واقع مزدورانی هستند که در خدمت واشنگتن و نظام ترکیه، ادامه می‌دهد.
اخیرا سخنگوی وزارت خارجه روسیه تأکید کرده بود که آمریکا قادر نیست مخالفانی را که میانه‌رو می‌داند مجبور کند ارتباط خود را با جبهه النصره قطع کنند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟