خواننده مشهور پس از انجام 300 جراحی زیبایی درگذشت + عکس چهره عجیب وی

پیت برنز خواننده انگلیسی پس از انجام 300 جراحی زیبایی در سن 57 سالگی درگذشت.


این مردهای بی مسئولیت...

گاهی اوقات افراد می دانند در زندگی چه می خواهند اما گام برداشتن در آن راستا مشکل است.


پنج ویژگی در مگان‌های جدید رنو+تصاویر

در نگاه اول مگان‌های جدید رنو کاملا جذاب و هیجانی به نظر می‌رسند. این خودروها با ارتفاع کم، حالت اسپورت، ظرفیت دینامیکی بالا و طراحی اغوا ...


زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.ناتوانی‌ واشنگتن در جدا کردن تروریست‌ها از مخالفان میانه‌رو سوریه

جهان | چهارشنبه ۰۵ خرداد ۹۵ ساعت ۱۰:۲۷ | نسخه چاپي

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به ناتوانی این کشور در جدا کردن تروریست‌ها از "مخالفان میانه‌رو"سوریه اعتراف کرد.
به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، مارک تونر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به وجود مشکل این کشور در مشخص کردن تروریست‌ها و مخالفانی که آن‌ها را میانه‌رو می‌خواند و جدا کردن آن‌ها اشاره کرد و گفت: روسیه و سوریه باید از انجام حملات علیه جبهه النصره و همپیمانان آن خودداری کنند تا ما بتوانیم این گروه‌ها را مشخص کنیم.
تونر اعتراف کرد که جدا کردن تروریست‌ها از مخالفان میانه‌رو در سوریه چالش بزرگی برای آمریکاست؛ آمریکایی که همچنان دنبال جواب این سؤال است.
آمریکا همچنان به حمایت خود از مخالفانی که آن‌ها را میانه‌رو می‌داند و در واقع مزدورانی هستند که در خدمت واشنگتن و نظام ترکیه، ادامه می‌دهد.
اخیرا سخنگوی وزارت خارجه روسیه تأکید کرده بود که آمریکا قادر نیست مخالفانی را که میانه‌رو می‌داند مجبور کند ارتباط خود را با جبهه النصره قطع کنند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: