ضوابط ورود معلم به تهران اعلام شد

جامعه | سه شنبه ۰۴ خرداد ۹۵ ساعت ۱۷:۴۸ | نسخه چاپي

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت‌نام برای نقل و انتقال فرهنگیان فرهنگیان به ۱۰۱۰ خرداد موکول شد بر این اساس امکان انتقال موقت به پایتخت طبق شرایطی وجود دارد.
سیدحسن حسینی اظهار داشت: ثبت‌نام برای نقل و انتقال فرهنگیان که پیش از این قرار بود از تاریخ اول خرداد اجرایی شود به دلیل آماده نبودن سایت به تاریخ 10 خرداد 95 موکول شد.
وی در پاسخ به این پرسش آیا امکان نقل و انتقال نیرو به شهر تهران وجود دارد؟ گفت: طبق ماده 65 قانون برنامه پنجم توسعه ورود نیرو به کلانشهرها ممنوع است.
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: انتقال موقت به کلان شهرها امکانپذیر است و برای شهر تهران در دوره ابتدایی به آموزگار زن نیاز داریم و در سایر پایه‌ها نیز امکان انتقال موقت نیروی مرد به پایتخت وجود دارد.
شرایط و مقررات انتقال موقت بدین شرح است:
1.دارا بودن حداقل سه سال سابقه خدمت تمام وقت در آموزش و پرورش تا تاریخ 31 شهریور 95 به موجب حکم کارگزینی برای مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی.
2.مستخدمینی که در سال تحصیلی 96 - 95 جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته‌های مورد نیاز آموزش‌ و پرورش در دانشگاه‌های دولتی (غیر از علمی کاربردی و پیام نور) با ارائه مدارک مستند متقاضی انتقال موقت به استان محل تحصیل باشند.
3.همسر همکاران فرهنگی که برای ادامه تحصیل در رشته مورد نیاز متقاضی انتقال موقت یا مأمور به تحصیل (مشمولان تبصره ذیل ماده 61 قانون مدیریت خدمات کشوری) باشد.
4.متقاضیانی که به تشخیص کمیته برنامه‌ریزی منطقه و تأیید کمیته برنامه‌ریزی استان مبدا و مقصد دارای شرایط حاد و خاص باشند.
5.افرادی که متقاضی انتقال به منطقه آزاد کیش (هرمزگان) هستند.
جدول زمان‌بندی نقل وانتقال نیز بدین شرح است:
1.ثبت‌نام در سامانه و ارائه مدارک به امور اداری منطقه مبدا توسط متقاضیان از دهم خرداد تا 24 تیر 95.
2.کنترل بررسی فرم‌های درخواست و امتیاز بندی متقاضیان و اعلام نظر در سامانه توسط آموزش و پرورش منطقه مبداء از تاریخ 16 خرداد تا 31 تیر 95.
3.بررسی درخواست متقاضیان و اعلام نظر توسط آموزش و پرورش مبداء از تاریخ 20 خرداد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟