همکاری پلیس ایران با ۱۹۰ کشور جهان؛ اعلان قرمز برای خاوری باقی است

رئیس پلیس بین الملل ناجا با اشاره به همکاری این پلیس با ۱۹۰ کشور جهان، در خصوص خاوری گفت: اعلان قرمز برای خاوری حذف نشده و به قوت خود باقی است.


مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواری


بازیگر زن مشهور احترام به شعور مخاطب را فراموش کرد؟!

بهاره افشاری برای بازی در یک سریال به توافق رسیده و بزودی در تلویزیون حضور خواهد داشت.
«سلام بمبئی» تا سه هفته دیگر آماده نمایش می‌شود

| چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۶:۲۶ | نسخه چاپي

قربان محمدپور به بیان آخرین مراحل جدیدترین ساخته خود و برخی مسائل سینما پرداخت.
قربان محمدپور کارگردان سینما در خصوص آخرین وضعیت «سلام بمبئی» و پیش‌بینی استقبال از آن به خباشگاه خبرنگاران جوان، گفت: این اثر حدود سه هفته آینده آماده نمایش می‌شود. استقبال از یک اثر سینمایی جدا از کیفیت بستگی به مواردی چون زمان اکران، سینماهایی که تحت اختیارش قرار می‌گیرد، نوع تبلیغات و اطلاع‌رسانی و ... دارد. البته طبق فیلمنامه‌هایی که از سال‌های گذشته تا به امروز برای کارگردانان متعدد نوشتم و مورد استقبال قرار گرفته، به نظرم «سلام بمبئی» نیز با جذب مخاطب قابل تامل روبرو شود.
این کارگردان در مورد مشترک‌سازی در سینما بیان کرد: یکی از راه‌های مهم پویایی و تعالی هنر سینما مشترک‌سازی آن هم با کشورهای مطرح دنیاست. به خصوص سینماهایی مانند هند که که بسیاری از کشورها آن را دنبال می‌کنند و تمایل همکاری با آن دارند. سینمای ایران نیز در جهت اینکه روی پای خود بایستد و در دنیا مطرح‌تر شود، مجبور است راه مشترک‌سازی با چنین کشورهایی را ادامه دهد.
وی درباره بازی بنیامین بهادری و بداهه‌گویی بازیگران در این اثر اظهار داشت: «سلام بمبئی» ملودرامی عاشقانه است و اثری کمدی نیست که بداهه‌گویی داشته باشد؛ چون معمولا در فیلم‌های طنز شاهد چنین اتفاقی هستیم. به این علت بداهه‌گویی در آن جایی نداشت و همه بازیگران ایرانی و خارجی طبق فیلمنامه و در چارچوب آن حرکت کردند و بنیامین بهادری نیز از این قاعده مستثنی نبود و به خوبی خود را نشان داد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: