جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


دایی هم به لغو شهرآورد دوستانه واکنش نشان داد؛ آبرویم را بردید!

علی دایی نقش پررنگی در هماهنگی برگزاری شهرآورد دوستانه در آلمان داشت.


گفت‌وگو با زن و مردی که تغییر جنسیت داده‌اند/ چرا «ماه عسل» دعوتمان نمی‌کند؟

نگار لطفعلی‌، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران ملال جنسیتی ایران می‌گوید: «ترنسکشوال» یعنی گذر از جنسیت.


شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است

دبیر شورای نگهبان در نشست هفتگی این نهاد گفت: شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است.


جزئیات نشست دیروز هیات رئیسه مجلس با سیف درباره موسسات اعتباری

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، جزئیات نشست دیروز نایب رئیس و تعدادی ازنمایندگان مجلس با رئیس کل بانک مرکزی با موضوع موسسات مالی و اعتباری را تشریح کرد.


سردارشریف: با موج تقاضا برای اعزام سوریه مواجهیم؛ سیا اعتراف کرده‌ تاسیس داعش برای مقابله با ایران بود

سیاست | چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۲:۶ | نسخه چاپي

ایسنا نوشت: مسئول روابط‌ عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح به حدی از قدرت رسیده‌اند که دشمن جرأت نگاه چپ به این کشور را ندارد و این شعار نیست و یک واقعیت مسلم و انکار ناپذیر است.

سردار رمضان شریف با اشاره به جمله‌ای از مقام معظم رهبری در مورد شهادت اظهار کرد: ایشان فرمودند « زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا کمتر از شهادت نیست» با توجه به این فرمایش قطعاً خیر و برکات زیادی در این امر نهفته است و کسانی که برای برپایی این محافل زحمت می کشند نزد خداوند متعال مأجور است.

مسؤول روابط‌ عمومی کل سپاه تصریح کرد: جهان عرب میلیاردها دلار ثروت و میلیون‌ها انسان دارد اما زیر بار خفت صهیونیست‌ها 50 سال از عمر خود را سپری کرده است.

مسؤول روابط‌ عمومی کل سپاه پاسداران به توطئه دشمنان اشاره و خاطرنشان کرد: ما متاسف هستیم که در پنج سال اخیر آهنگ پیشرفت امت اسلامی به دلیل شیطنت دشمنان و جهالت حکام عرب وادار به یک عقب نشینی شد. اگر آهنگ شکست‌های صهیونیست‌ها مقابل رزمندگان فلسطینی و لبنان و پشتیبانی امت حزب الله علیه رژیم جعلی اسرائیل تداوم پیدا می کرد در سالهای اخیر اثری از اسرائیل باقی نمی ماند.

وی اضافه کرد: این چیزی نیست که ما بگوئیم. برجسته ترین تئوریسین های دشمن اعلام کردند اگر آهنگ شکست های اسرائیل سلسله وار از جنگ 33 روزه، 22 روزه و 9 روزه تداوم پیدا کند اسرائیل از صحنه روزگار محو می شود و پیش بینی امام راحل(ره) تحقق پیدا کرد.

مسئول روابط‌ عمومی کل سپاه پاسداران تصریح کرد: رفت‌و آمدهای آمریکا و کشورهای غربی در منطقه برای یک هدف آن‌ هم براندازی جمهوری اسلامی ایران که از نظر آنها بزرگترین برهم زننده امنیت صهیونیست‌ها است، صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه دست و پا زدن اروپا و غرب برای بهره‌گیری از اختلافات شیعه و سنی است، افزود: هدف اصلی آن‌ها برقراری امنیت برای صهیونیست‌ها است.

مسئول روابط‌ عمومی کل سپاه در ادامه بیان کرد: همه دسیسه هایی که برای تأسیس داعش و القاعده کرده اند برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران بوده است. این اعترافی است که اخیراً یکی از سردمداران آمریکایی‌ها در سازمان سیا اعلام کرد.

شریف با بیان اینکه امروز با موج فزاینده تقاضا برای اعزام سوریه و عراق مواجه هستیم، تصریح کرد: جوانان زیادی از سراسر جغرافیای کشور و از قومیت های مختلف داوطلب هستند.

وی گفت: چیزی که تحیر دشمن را واداشته این است که 37 سال است که بدترین سختگیری ها و هزاران توطئه را علیه ما طراحی کرده اند که یکی از آنها جنگ تحمیلی بوده، در فضای مجازی و فرهنگی چقدر برای کاهش ایمان جوانان کار کردند اما به خواسته خود نرسیده اند اخیرا می‌گویند به ‌نظر می‌رسد بخش عمده‌ای از سرمایه‌های حوزه فرهنگی برای تغییر رویکرد و سبک زندگی جوانان ایرانی کارایی لازم را نداشته است.

وی ادامه داد: امنیت ایران به عنوان امن ترین کشور منطقه به واسطه خون شهداست و شهدا از ما حاکمیت ارزشهای اسلامی را می خواهند. زندگی مرفه و رفع بیکاری و گذشتن از منیت ها را برای همه مردم می خواهند.

مسئول روابط‌ عمومی کل سپاه پاسداران اظهار کرد: آمریکاییها دیگر قدرتی ندارند آنها در حوزه نظامی که مدعی هستند خیلی قدرتمند هستند در مقابل فرزندان ملت روی خلیج فارس در شناور زانو زدند و وزیر امور خارجه و وزیر دفاع شان را به التماس وادار کردند. امروز هنوز پس لرزه های آن در جامعه نظامی آمریکا شاهد هستید.

شریف تأکید کرد: در حوزه دفاعی ملت ما توسط وارثان بحق شهدا پاسداران و نیروهای مسلح به حدی از قدرت رسیده که دشمن جرأت نگاه چپ به این کشور را ندارد و این شعار نیست و یک واقعیت مسلم و انکار ناپذیر است.

وی با اشاره به شکست نیروی دریایی آمریکا در خلیج فارس، یادآور شد: 10 تفنگدار آنان در برابر پنج پاسدار ما دستگیر شدند و نتوانستند دست از پا خطا کنند با وجود اینکه 25 ناو مجهز که در منطقه حضور داشت، می‌دانستند اگر دست از پا خطا کنند آنچنان جهنمی برایشان درست می‌شود که در تاریخ ماندگار می شود.

مسئول روابط‌ عمومی کل سپاه پاسداران همچنین گفت: ملتی که آن دستگاه‌های پیچیده نظامی را می‌سازد مگر توان ندارد در سایر حوزه‌ها خودکفایی داشته باشد.

شریف افزود: اینکه برخی اقلام از کشورهای خارجی وارد می‌شود در حالی‌که خودمان توانایی تولید آن را داریم ناراحت کننده است. دشمن چیزی به ما نداده و نخواهد داد. دشمن زبان زور و قدرت را درک می کند. باید از نسل گذشته درس عبرت بگیریم.

وی با اشاره به عبرتهای تاریخ تصریح کرد، معمر قذافی در لیبی می گوید آمریکا و اروپائیها لحظه به‌لحظه به ما نزدیک می‌شدند و مطالبات خود را مطرح می‌کردند و ما یکی‌یکی پاسخ می‌دادیم. اما دیدید که آنها قذافی را کشتند و کشور لیبی را نابود کردند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟