پرداخت 364 هزار تومان یارانه بیش از پیش بینی قانون

غول«یارانه» هر ماه قربانی می گیرد

دولت قبل سنگ بنا را اشتباه گذاشت

شصت و هشتمین مرحله از یارانه نقدی در حالی به شهروندان ایرانی پرداخت می شود که طبق قانون مقرر بود پرونده یارانه های نقدی پس از گذشت 5 سال بسته ...


پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


وای‌فای چه بلایی سرتان می‌آورد؟

سازمان بهداشت جهانی اخیراً گزارشی منتشر کرده و در آن به مضرات و خطراتی که از سوی امواج وای‌فای سلامت افراد را تهدید می‌کند پرداخته است. از ...


مردی پس از دیدن چهره بدون آرایش زن جذابش او را طلاق داد! + عکس زن بدون آرایش

یک مرد از همسرش بخاطر فریب در ازدواج شکایت کرد چرا که او با یک زن زیبا ازدواج کرده بود اما همسرش واقعا چهره جذابی ندارد!


شوهرم میخواست من رابطه نامشروع داشته باشم!

روزنامه خراسان گزارش زندگی دختری را به چاپ رسانیده است که در زندگی خود سختی های زیادی را چشیده است.


کاپیتان راه آهن: پرسپولیسی ام!

ورزش | چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۹:۶ | نسخه چاپي

 کاپیتان تیم راه آهن تهران، هم دوست دارد راه آهن در لیگ بماند هم پرسپولیس قهرمان شود؛ اتفاقی که ممکن نیست!
بهادر عبدی درباره پیروزی یک بر صفر راه آهن مقابل سپاهان به «قانون» می‌گوید: بازی خیلی خوبی انجام دادیم. این بازی برای ما آخرین بود تا بتوانیم امیدهای خود را زنده نگه داریم. تلاش زیادی انجام دادیم و موقعیت‌هایی داشتیم که استفاده کردیم و پیروز شدیم. او ادامه می‌دهد: متاسفانه موتور تیم ما کمی‌دیر روشن شد. ما باید از دو، سه هفته قبل روند پیروزی‌هایمان را ادامه می‌دادیم که اگر این‌طور می‌شد، الان ماندن‌مان در لیگ قطعی شده بود. با این حال راضی هستیم به رضای خدا و امیدوارم هرچه خیر است، پیش بیاید. کاپیتان راه آهن درباره دیدار هفته پایانی تیمش مقابل پرسپولیس بیان می‌کند: فکر می‌کنم هیچ تیمی‌که در حال سقوط باشد، دوست ندارد هفته آخر با تیمی‌بازی کند که برای قهرمانی نیازمند 3 امتیاز است. سخت ترین قرعه ای که به ما افتاده، همین است. با این حال نباید فقط به جنبه‌های منفی این بازی نگاه کنیم. راه آهن همیشه جلوی استقلال و پرسپولیس بهترین بازی‌ها را به نمایش گذاشته و ان‌شاءا... در بازی روز جمعه نیز بهترین عملکرد را خواهیم داشت.
عبدی در بخش دیگری از صحبت‌هایش تاکید می‌کند: نمی‌توانم دروغ بگویم، من از بچگی پرسپولیسی بودم و همیشه آرزوی قهرمانی این تیم را داشتم. ازسوی دیگر بازیکن راه آهن هستم و برای موفقیت تیمم باید هرکاری از دستم برمی‌آید، انجام دهم. متاسفانه شرایطی برایم پیش آمده که بین قهرمانی پرسپولیس و بقای راه آهن گیر کرده ام و نمی‌دانم چه می‌شود! البته به هیچ عنوان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنم و سعی خواهم کرد جوانمردی را سرلوحه کارم قرار دهم.  وی درباره شرایط مهرداد محمدی می‌افزاید: مهرداد چند هفته ای نتوانسته بود گل بزند اما فکر می‌کنم همه چیز از آن پنالتی شروع شد که من به او دادم. خودش هم این مسئله را می‌گوید. مهرداد بازیکن خیلی خوبی است و امیدوارم روندی که شروع کرده، ادامه دار باشد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: