زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز ...


زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز ...زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز جمعه زاینده رود در شهر اصفهان جریان یابد.کاپیتان راه آهن: پرسپولیسی ام!

ورزش | چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۹:۶ | نسخه چاپي

 کاپیتان تیم راه آهن تهران، هم دوست دارد راه آهن در لیگ بماند هم پرسپولیس قهرمان شود؛ اتفاقی که ممکن نیست!
بهادر عبدی درباره پیروزی یک بر صفر راه آهن مقابل سپاهان به «قانون» می‌گوید: بازی خیلی خوبی انجام دادیم. این بازی برای ما آخرین بود تا بتوانیم امیدهای خود را زنده نگه داریم. تلاش زیادی انجام دادیم و موقعیت‌هایی داشتیم که استفاده کردیم و پیروز شدیم. او ادامه می‌دهد: متاسفانه موتور تیم ما کمی‌دیر روشن شد. ما باید از دو، سه هفته قبل روند پیروزی‌هایمان را ادامه می‌دادیم که اگر این‌طور می‌شد، الان ماندن‌مان در لیگ قطعی شده بود. با این حال راضی هستیم به رضای خدا و امیدوارم هرچه خیر است، پیش بیاید. کاپیتان راه آهن درباره دیدار هفته پایانی تیمش مقابل پرسپولیس بیان می‌کند: فکر می‌کنم هیچ تیمی‌که در حال سقوط باشد، دوست ندارد هفته آخر با تیمی‌بازی کند که برای قهرمانی نیازمند 3 امتیاز است. سخت ترین قرعه ای که به ما افتاده، همین است. با این حال نباید فقط به جنبه‌های منفی این بازی نگاه کنیم. راه آهن همیشه جلوی استقلال و پرسپولیس بهترین بازی‌ها را به نمایش گذاشته و ان‌شاءا... در بازی روز جمعه نیز بهترین عملکرد را خواهیم داشت.
عبدی در بخش دیگری از صحبت‌هایش تاکید می‌کند: نمی‌توانم دروغ بگویم، من از بچگی پرسپولیسی بودم و همیشه آرزوی قهرمانی این تیم را داشتم. ازسوی دیگر بازیکن راه آهن هستم و برای موفقیت تیمم باید هرکاری از دستم برمی‌آید، انجام دهم. متاسفانه شرایطی برایم پیش آمده که بین قهرمانی پرسپولیس و بقای راه آهن گیر کرده ام و نمی‌دانم چه می‌شود! البته به هیچ عنوان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنم و سعی خواهم کرد جوانمردی را سرلوحه کارم قرار دهم.  وی درباره شرایط مهرداد محمدی می‌افزاید: مهرداد چند هفته ای نتوانسته بود گل بزند اما فکر می‌کنم همه چیز از آن پنالتی شروع شد که من به او دادم. خودش هم این مسئله را می‌گوید. مهرداد بازیکن خیلی خوبی است و امیدوارم روندی که شروع کرده، ادامه دار باشد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟