هَمخوابی زن جوان با بهترین دوست شوهرش؛ مرد همسرش را داخل کمد خانه دوست مجردش پیدا کرد+عکس

شوهر جوان وقتی دید زنش برای یک رابطه سیاه به خانه بهترین دوستش رفته است برای غافلگیر کردن آنها وارد خانه دوستش شد اما در خلوتگاه همسر و دوستش ...انتقاد شدید فرانسه از آزمایش موشکی ایران

فرانسه نگرانی عمیق خود را درباره آزمایش موشک بالستیک ایران بیان کرده و از دبیر کل سازمان ملل خواست تا گزارش کاملی را در این خصوص ارائه دهد.


هَمخوابی زن جوان با بهترین دوست شوهرش؛ مرد همسرش را داخل کمد خانه دوست مجردش پیدا کرد+عکس

شوهر جوان وقتی دید زنش برای یک رابطه سیاه به خانه بهترین دوستش رفته است برای غافلگیر کردن آنها وارد خانه دوستش شد اما در خلوتگاه همسر و دوستش ...


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


سخنرانان نشست امید چه گفتند؟؛ ازسخنان دیپلماتیک آقای وزیر تا تقسیم مجلس به برجامیان و نابرجامیان

سیاست | شنبه ۱۸ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۲۳:۳۱ | نسخه چاپي

نشست هم‌اندیشی فراکسیون امید سخنران های متنوعی داشت، از وزیر خارجه کنونی تا وزیر کشور اسبق ایران در آن سخن گفتند.
به گزارش خبرآنلاین،‌ نخستین نشست هم اندیشی فراکسیون امید بعدازظهر امروز در مسجد سلمان فارسی نهاد ریاست جمهوری با حضور منتخبان مجلس دهم برگزار شد و گفته می شود دست کم 153 منتخب در آن شرکت کردند. وزیر امور خارجه کشورمان و دو معاون رئیس جمهور سخنرانان ویژه این مراسم بودند اما افراد دیگری نیز که عمدتا از منتخبان بودند، پشت تریبون رفتند.
عارف:‌ به دنبال تفرقه در بیرون و درون مجلس نخواهیم بود
رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در این نشست گفت: به دنبال تفرقه در بیرون و درون مجلس نخواهیم بود.
محمدرضا عارف با بیان این مطلب که رای مردم در خرداد 92 نشاندهنده دوری و بیزاری مردم از قانون‌گریزی، افراط و تندروی بود، اظهار داشت: این رای در اسفند 94 و اردیبهشت 95 تکرار شد و مهر تاییدی بر همان خواسته‌ها و مسیر بود.
به روایت تسنیم،‌ وی رای مردم در خرداد 92 به روحانی را خواسته مردم برای بازگرداندن زمام امور به مدار عقلانیت توصیف کرد و افزود: در این روز اکثریت مردم به افراط و تندروی نه گفتند و جریان اصلاح‌طلب و حامیان تدبیر و امید با فهم این واقعیت توانستند در انتخابات مجلس در جهت خواست مردم گام بردارند.
رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان تاکید کرد: پیروزی اصلاح‌طلبان و حامیان دولت برغم رد صلاحیت‌ها آن هم در شرایط نابرابر رخ داد و باید قدردان رهنمودهای رهبر انقلاب بود که با دعوت عام از شهروندان برای حضور در انتخابات و اعلام حق‌الناس بودن رای مردم از سوی ایشان زمینه را برای خلق این حماسه ماندگار فراهم کردند.
عارف ضمن قدردانی از وزارت کشور و دولت در برگزاری انتخابات مجلس دهم، تصریح کرد: ما به درستی دریافتیم که مردم چه می‌خواهند.دریافتیم که باید به دولت منتخب مردم در جهت رسیدن به اهداف کمک کرد و اصلاحات، اعتدال و میانه‌روی را مبنای هر حرکت سیاسی قرار دهیم.
وی با اشاره به این مطلب که در لیست امید بنا بر همدلی و هماهنگی گذاشته شده است و فراکسیون امید برای تشکیل مجلسی قانون‌گرا در طراز قانون اساسی و آموزه‌های امام و رهبری تلاش خواهد کرد، اظهار داشت: از یاد نبریم که رسیدن ما به این نقطه مرهون توصیه‌های بزرگان، دلسوزان کشور، نخبگان و فعالان اجتماعی و فرهنگی کشور بود.همچنین باید قدردان نامزدهایی باشیم که برغم کنار رفتن از عرصه رقابت اما کنار نرفتند و در رسیدن به هدف به ما کمک کردند.
منتخب اول مردم تهران در مجلس دهم، با بیان این مطلب که نشست فراکسیون امید حاصل خرد و اقدام جمعی است، گفت: ما به دنبال آن هستیم که نشان دهیم که این نظام و قانون اساسی ظرفیت آن را دارد که به خوبی به خواسته‌های ملت پاسخ دهد و فراکسیون امید به عنوان اکثریت مجلس به دنبال تفاهم و گفت‌وگوی ملی خواهد بود.با احترام به اختلاف‌نظرها و اختلاف دیدگاه‌ها در پی آن هستیم که یک سازوکار دموکراسی در مجلس فراهم کنیم.
عارف تصریح کرد: ما هیچ‌گاه به دنبال تفرقه در بیرون و درون مجلس نخواهیم بود و با تکیه بر هویت سیاسی در جهت همراهی دولت و پشتیبانی از وحدت ملی و تامین کننده مصالح ملی حرکت خواهیم کرد و در کنار کسانی که افراط را خطر عمده کشور می‌دانند دولت را به موقعیت و موفقیت به دوران پسابرجام سوق خواهیم داد.
موسوی لاری:‌ در انتخابات سال 96 باید گامی بلندتر و محکمتر از سال 94 برداریم
عضو شورای سیاست گذاری اصلاح‌طلبان دیگر سخنرانی این نشست بود. او گفت: در انتخابات سال 96 باید گامی بلندتر و محکمتر از سال 94 برداریم.
عبدالواحد موسوی لاری اظهار کرد: ما در انتخابات مجلس در سال 94 علاوه بر انسجام و همدلی برنامه محوری داشتیم و جریان تحول خواه یعنی اصلاح‌طلبان و حامیان دولت برای مجلس آینده برنامه ارائه کرده‌اند.در سال 96 نیز باید گامی بلندتر و محکمتر از سال 94 برداریم.
موسوی لاری هم‌چنین تاکید کرد: مردم کارشان را خوب انجام دادند یعنی هم راه خوب را انتخاب کردند و هم خوب راه رفتند و از این به بعد منتخبین و دولت در خدمت مردم باید رکن سوم یعنی رونق اقتصادی را مورد همت قرار دهند.
به گزارش ایسنا،‌ وزیر کشور دولت اصلاحات با بیان اینکه تحقیر نکردن رقیب یکی از محورهای شاخص‌های جریان تحول خواه بود اضافه کرد: آنچه ما روی آن تاکید داشتیم همدلی ، در جریان حامیان دولت و اصلاح‌طلبان و رعایت احترام رقیب بود.البته نه اینکه کار را به رقیب واگذار کنیم.ما گفتیم شفاف حرکت می‌کنیم و از نظر روش اخلاقی با رعایت احترام طرف مقابل رقابت خواهیم کرد.
وی هم‌چنین بیان کرد: فکر می‌کنم حق داریم از دوستان بخواهیم کار در اختیار جمع شما و فراکسیونی که تشکیل می دهید قرار بگیرند. فراکسیون امید باید نمادی از همدلی، همراهی و هماهنگی باشد. همه اعضای فراکسیون رای برابر دارند اما وقتی فراکسیون به جمع بندی رسید انتظار این است که همه رای جمعی را قبول کنند. نمونه اش رای تهران بود که اگر گفته نمی شد همه به یک لیست واحد رای بدهد در تهران شاید این معجزه سیاسی رخ نمی داد.
وی با اشاره به راهبردهای شورای سیاست گذاری اصلاح‌طلبان یادآور شد:‌ یک راهبرد این بود که نظر جمع باشد و هیچ فردی نظر شخصی ندهد .راهبرد دیگر این بود که از مرکز برای حوزه ها تصمیم گیری نشود و اجازه دهیم چهره های خدمتگذار مناطق در همه حوزه ها تصمیم بگیرند و مرکز تابع نظرات حوزه های انتخابیه باشد و در صورت نیاز به داوری کدخدامنشانه مرکز به استان ها کمک کند تا راحت تر تصمیم بگیرند.این مراکز با ترکیب احزاب ونمایندگان ادوار کارگزاران مردم در دوره های مختلف و احزاب شکل گرفت و چهره های خدمتگذار شاخصی که در هر حوزه ها هستند محور تصمیم گیری شدند و امروز در خدمت این دوستان هستیم.
تابش: مردم به دنبال تغییر و اصلاح امور هستند
یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی نیز ابراز امیدواری کرد که فراکسیون امید بتواند در مجلس آینده نقش آفرین باشد و در راستای رفع دغدغه های مردم حرکت کند.
محمدرضا تابش در نشست هم اندیشی فراکسیون امید اظهار کرد: بعد از دور اول انتخابات مجلس جلساتی تحت عنوان تعامل با نظر دکتر عارف و مشارکت جمعی از نمایندگان شهرستانها و تهران تشکیل شد که حضور در این جلسات آزادانه و بر اساس تعامل نمایندگان هم فکر بود و حاصل کار نیز تهیه پیش نویس اساس‌نامه به منظور تشکیل فراکسیون امید بود تا آشنایی منتخبان لیست امید با یکدیگر میسر شود .
وی افزود: این جلسه اولین جلسه از آن نشست‌هاست که از قریب دو ماه قبل قرار بود در همین تاریخ و یک و نیم روزه برگزار شود اما به دلیل تقارن دعوت تمامی منتخبین برای جلسه‌ای دیگر در همین روز برنامه‌ها با تعامل صورت گرفته بین رئیس مجلس و دکتر عارف و کمیته برگزاری به صورت فشرده در نیم روز برگزار خواهد شد.
وی افزود: امیدواریم با تشکیل فراکسیون امید چشم انداز مبارکی در مجلس دهم ترسیم شود چرا که متاسفانه نمایندگان اصلاح‌طلب و مستقل مجلس در چند دوره گذشته به دلیل غلبه گرایش های افراطی از این امر محروم بودند اما قطعا تشکیل فراکسیون، تعامل نمایندگان با یکدیگر و پاسخگویی به خواست مردم را تسهیل می‌کند.
حضرتی: دعوت از عارف به معنی نفی زحمات لاریجانی نیست
منتخب مردم تهران در مجلس دهم، گفت: از آقای عارف تقاضا می‌کنیم برای ریاست مجلس دهم ورود کند.
الیاس حضرتی با اشاره به روند شکل‌گیری این فراکسیون و اهداف آن، اظهار داشت: سال 92 به عنوان یک نقطه عطف در تاریخ تصمیم‌گیری سیاسی بود، رای مردم دست به دست هم داد و با عقلانیت آقای عارف که با تمام سوابق درخشان، ویژگی‌های برجسته و اقبال مردمی که داشتند برای یک منفعت ملی کنار رفتند و آن حماسه شکل گرفت.
آنگونه که تسنیم نوشته،‌ وی افزود: کنار رفتن یک کاندیدا در شرایطی که مناظره‌های تلویزیونی انجام داده، سفر استانی رفته و یاران بسیاری را پیدا کرده کار سختی است؛ بنده به عنوان فردی که 5 دوره وارد مجلس شده‌ام می‌گویم کاری که آقای عارف کرد کار سختی است.
منتخب مردم تهران در مجلس دهم ادامه داد: آقای هاشمی رفسنجانی به عنوان ستون انقلاب در سال 92 رد صلاحیت شد اما به خانه نرفت، قهر هم نکرد بلکه مردم را به حضور در شرکت در انتخابات دعوت کرد و مردم با روی خوش نشان دادند پای صندوق رای سرنوشت خودشان را مشخص می‌کنند.
وی در ادامه خطاب به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه که در این نشست حضور داشت، گفت: آقای ظریف ما اسم حرکت خود را برجامیان و نابرجامیان گذاشتیم، همه کسانی که می‌خواهند دلسوزانه منافع کشور را اولویت خودشان قرار دهند دعوت به همکاری کردیم و نتیجه انتخابات شکوهمند شد.
وی در ادامه با اعلام اینکه از آقای عارف خواهش کردیم که منت بگذارند و برای بحث مدیریت مجلس وارد شوند، تاکید کرد: ریاست مجلس خواسته مردم است چرا که ایشان در انتخابات 92 ایثار کرد و رای میلیونی وی در انتخابات مجلس موید شایستگی ایشان است و از آقای عارف تقاضا داریم به عنوان کاندیدای ما برای ریاست مجلس پا پیش بگذارد.
منتخب مردم تهران در مجلس دهم، در توضیح سخنان خود تاکید کرد: تقاضا از آقای عارف برای ریاست مجلس دهم به معنای نفی زحمات آقای لاریجانی نیست، آقای لاریجانی در بحث برجام کمک خوبی به دولت کردند اما آقای عارف نشان داده در هر سفر استانی که رفته است اقبال عمومی داشته و این تکلیف ایجاد شده تا در این مقطع از مدیریت‌شان استفاده کنیم.
ظریف: برجام تهدید بزرگ را از کشور دور کرد
وزیر امور خارجه ظریف نیز در نشست هم اندیشی فراکسیون امید گفت: برجام تهدید بزرگ را از کشور دور کرد، ما باید از این فرصت استفاده کنیم و کشور را بسازیم.
به روایت ایرنا،‌ محمد جواد در سخنانی با تشریح برجام، فرصت ها و چالش های کشور افزود:جمهوری اسلامی ایران تنها کشور امن در این منطقه پر تلاطم است و سیاست هایی حساب شده باید به کار ببریم تا بتوانیم این وضعیت را تقویت کنیم.
وی تاکید کرد هدف برجام و مذاکرات هسته ای استفاده از شرایط برای حل و فصل مشکلاتی بود که مانع پیشرفت کشور شد، مشکلاتی که به سیاست داخلی، منطقه ای و بین المللی کشور سایه انداخته بود و هر اقدام علیه ایران را در قالب آن مشکل توجیه و تبیین و مشکلات خودشان را در چارچوب بهانه آوری و تهمت زنی علیه ایران حل و فصل می کردند.
رییس دستگاه دیپلماسی ایران تصریح کرد: مهم ترین وظیفه ما تاکید بر حقوق کشور و پافشاری بر آن و همچنین فشار به طرف های خارجی برای رعایت تعهدات خود در برجام است و این که فضای امن برای سرمایه گذاری در ایران ایجاد کنیم.
ظریف افزود: امروز دیگر در منطقه خاورمیانه و دنیا، ایران را تهدید حساب نمی کنند و کسی کار کردن با ایران را هزینه مند نمی داند.
وی ادامه داد: تلاش دارند جنگ ایران هراسی، جنگ ایران و عرب ، شیعه وسنی راه بیندازند، چون می بینند ایران نقش اصلی بازیگر منطقه را دارد.
وزیر امور خارجه با بیان این که نیازمند آن هستیم سیاست خارجی در بستری ملی وفراتر از درگیری های جناحی پیگیری شود، خاطرنشان کرد: اگر وارد حاشیه شویم برجام و فضایی که می توان از آن استفاده کرد را از دست می دهیم.
ظریف تصریح کرد: در دنیای کنونی ما در اشتباه در محاسبه را مشاهده می کنیم و می بینیم که این اشتباه در محاسبه می تواند آثار بسیار خطرناک و وخیمی را به دنبال داشته باشد. محاسبه صحیح می تواند به کشوری چندین برابر قدرت ظاهری آن نقش بدهد.
وزیر امور خارجه تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر آموزه های امام راحل و بر مبنای خودباوری حرکت کرده است و با استفاده از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب توانسته قدرت بی نظیری را در این منطقه حساس برای خودش رقم بزند و نمونه های شکست خطر و از بین رفتن ما در اطراف خودمان از صدام گرفته تا قذافی مشاهده می کنیم.
ظریف اضافه کرد: همیشه در جهان در شرایط انتقالی امکان جهش و سقوط بیش از شرایط عادی فراهم است و لذا در چنین شرایطی هوشمندی، دقت و درک دقیق از روابط بین الملل برای تاثیرگذاری و کاهش آسیب پذیری ضروری است.
وزیر امور خارجه ادامه داد: نیاز است ما از سیاست های حساب شده ای استفاده کنیم تا بتوانیم این وضعیت را در شرایط متلاطم وضعیت کنونی منطقه تقویت کنیم و معضلات و مشکلاتی را که به دلیل برخی اشتباهات و تندروی ها در گذشته ایجاد شده را از میان برداریم.
وی تاکید کرد: بی دلیل نیست که ما می بینیم رژیم غاصب صهیونیستی یا دولت های پوشالی منطقه بیشترین نگرانی را از توفیق این مذاکرات داشتند به دلیل آنکه آنان نگران بودند که آن فضاسازی و هزینه های زیادی را که انجام داده بودند بر هم زده شود.
رییس دستگاه دیپلماسی افزود: امروز دیگر در منطقه ما و در دنیای ما کسی ایران را تهدید حساب نمی کند کسی کارکردن با ایران را هزینه مند نمی داند گرچه تلاش های زیادی توسط معاندین ما صورت می گیرد که محیط سرمایه گذاری ایران را ناامن و غیراعتماد جلوه دهند.
مولاوردی:‌ انتخابات دولت و مجلس امید را به کشور باز گرداند
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری با تاکید بر اینکه انتخابات دولت و مجلس امید را به کشور باز گرداند گفت: تعامل دولت با مجلس نهم بسیاری از سوء تفاهمات را برطرف کرد و امیدوارم در مجلس دهم تعاملات به حداکثر و تقابلات به حداقل برسد تا بتوانیم با تعامل مجلس و دولت برنامه ها را پیش ببریم .
به گزارش ایرنا، شهیندخت مولاوردی افزود: انتخابات هفت اسفند مجلس پیام های متعددی را به دنیا مخابره کرد، نخستین پیام این انتخابات ترمیم سرمایه اجتماعی کشورمان بود.
وی با تاکید بر اینکه انتخابات 92 و مجلس دهم امید را به کشور بازگرداند گفت‌: حضور پرشور زنان در مرحله ثبت نام و همچنین انتخاب آنان نشانه اعتماد به نفس زنان است.
مولاوردی ادامه داد: این موضوع نشان می دهد زنان ما در ابعاد مختلف توانمندی و تحصیلات عالیه پیدا کرده اند و ما در انتخابات مجلس شاهد افزایش دو برابری زنان مجلس از سه درصد به شش درصد بودیم.
وی تاکید کرد: تلاش داریم با تعامل مجلس و دولت در زمینه تصویب طرح های پیشنهادی گام برداریم و در این زمینه زنان مسوولیت سنگین تری دارند.
معاون رئیس جمهور پیشنهاد کرد: نام فراکسیون زنان مجلس به فراکسیون امور زنان و خانواده تغییر یابد.
انصاری:‌ با همه نمایندگان منتخب مردم و فراکسیون‌ها همکاری می‌کنیم
معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز در این همایش گفت:‌ براساس تائید رئیس جمهور تعامل حداکثری با کل مجلس و همه فراکسیون ها و کمیسیون ها خواهیم داشت.
حجت‌الاسلام والمسلمین مجید انصاری اظهار کرد: عمده ترین وظایف مجلس شورای اسلامی در حوزه قانونگذاری و نظارت است. بر اساس تجربه حضور در چهار دوره از مجلس و دو دوره حضور در سمت معاونت مجلس مطالعات آسیب شناسی زیادی را در مورد وظیفه این نهاد قانونگذاری انجام داده ام.
به روایت ایسنا،‌ وی ادامه داد: نتیجه کلی کار تعامل دولت و مجلس به دو حوزه تقدیمی طرح ها و لوایح بر می گردد. بررسی دوره های مختلف نتایج جالبی را نشان می‌دهد به طور مثال در دوره هشتم ،‌355 لایحه و 327 طرح تقدیم مجلس شد . در دوره نهم نیز تا ماه گذشته 481 طرح و 222 لایحه به مجلس ارائه شد. نکته جالب و نتیجه نهایی از بررسی این دو مجلس به آمار بررسی این طرح ها و لوایح باز می گردد.
انصاری هم‌چنین گفت: از مجموعه 703 لایحه و طرح تقدیمی تنها 337 مورد آن در جریان است . این آمار نشان می‌دهد که 4 سال ظرفیت مجلس برای قانونگذاری در همین حد است و 200تا قانون تصویب می‌شود به این صورت هم وقت نمایندگان دولت گرفته شده و هم وقت خود نمایندگان مجلس رفته است.
معاون پارلمانی رئیس جمهور در خصوص تعداد سوالات نمایندگان از دولتی ها نیز تصریح کرد: سه هزار و 529 سوال تا حدود یک ماه پیش پرسیده شده است. آیا این تعداد سوال نیاز به قوه مقننه بوده است که از قوه مجریه بپرسد؟
وی در پایان گفت:‌ با همه ظرفیت کارشناسی در خدمت شما هستیم تا با همکاری و تعامل نواقص موجود را برطرف کنیم. به گونه ای که خواسته‌های مردم سریعتر محقق شود. براساس تاکید رئیس جمهور تعامل حداکثری با کل مجلس، همه فراکسیون ها و کمیسیون ها خواهیم داشت. ما جایگاه و نقش قوه مقننه را جایگاهی بالا می دانیم.
گفتنی است،‌ برنامه عمومی نشست فراکسیون امید در ساعت 5 پایان یافت و برنامه بحث و تبادل نظر در خصوص ارکان مجلس دهم و فراکسیون امید با حضور منتخبین مردم بدون حضور خبرنگاران در جریان است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟