ویلای 80 میلیاردی خواننده مشهور را ببینید + تصاویر

آزی آزبورن از آن ستاره هایی است که نسل قدیم و جدید با وی خاطره های بسیاری دارند. به تازگی دیلی میل تصاویری از ویلای لوکس این خواننده در لس آنجلس ...


یک پیشمرگ زن، 3 داعشی را اسیر کرد!+عکس

در این تصویر پیشمرگ زن، سه عنصر تروریست داعشی را به اسارت گرفته و علاوه بر این خودرویشان را نیز مصادره کرده است.


یک پیشمرگ زن، 3 داعشی را اسیر کرد!+عکس

در این تصویر پیشمرگ زن، سه عنصر تروریست داعشی را به اسارت گرفته و علاوه بر این خودرویشان را نیز مصادره کرده است.


فهرست نهایی نامزدهای دریافت توپ طلا اعلام شد؛ شانس بالای دو ستاره

فهرست ۳۰ نفره نامزدهای دریافت توپ طلا مشخص شد که در این بین شانس «کریستیانو رونالدو» و «لیونل مسی» از سایر بازیکنان بیشتر است.


اولین نشانه های حیات جانوران در زمین منشا میکروبی دارند!

شواهد نشان می دهد که میکروب ها در ۳٫۷ میلیارد سال پیش در زمین وجود داشتند که یک میلیارد سال پس از تشکیل زمین، میباشد. با این حال با توجه به اینکه ...


حضور بدون محافظ لاریجانی در نشست منتخبین دور دهم

سیاست | شنبه ۱۸ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۰:۴۴ | نسخه چاپي

تسنیم نوشت: حضور بدون محافظ علی لاریجانی همانند دیگر منتخبین مجلس دهم در محل برگزاری همایش فرآیند قانون گذاری از نکات جالب توجه این همایش بود.

همایش فرایند قانونگذاری، الزامات و راهکارها صبح امروز با حضور جمعی از منتخبین مجلس دهم شورای اسلامی در ساختمان مجلس قدیم برگزار شد.

این جلسه از ساعت 8:30 امروز با حضور علی لاریجانی، محمدرضا عارف و جمعی از منتخبین مردم در مجلس دهم آغاز شد که از ابتدای آغاز این نشست با حاشیه‌هایی همراه بود.

ورود بدون همراه و بدون محافظ علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به سالن برگزاری همایش از حاشیه جالب این نشست بود. از آنجا که رئیس مجلس همواره باید با محافظین و همراهان در جلسات مختلف حضور یابد، اما در این جلسه که برای منتخبین مجلس دهم از سوی هیئت رئیسه مجلس ترتیب داده‌ شده بود، لاریجانی نیز همانند دیگر منتخبین بدون همراه و محافظ وارد صحن مجلس قدیم شد و بر روی صندلی تعیین شده خود نشست.

از دیگر حاشیه‌های این نشست می‌توان به ورود همزمان محمدرضا عارف و دیگر منتخبین تهران به داخل سالن اشاره کرد، بدین صورت که تمامی منتخبین مردم تهران خارج از سالن و از مقابل درب ورودی به انتظار محمدرضا عارف منتخب اول تهران ایستادند و با حضور عارف، تمامی 30 منتخب تهران همراه هم وارد صحن مجلس قدیم شدند.

احمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس نهم که از راهیابی به مجلس دهم ناکام ماند، مجری همایش منتخبین مجلس دهم است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: