آشنایی با الهه های ایران باستان +عکس

وقتی از ایران باستان صحبت می شود یعنی ایران قبل از تاریخ نوشته شده یعنی تقریبا قبل از سلطنت مادها بر قسمتی از ایران. ایرانیان باستان دارای الهه ...جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


چراغ قوه ای که با نور می تواند آتش روشن کند + تصاویر

این چراغ قوه از 100لامپ بسیار قوی که برای ویدئو پروژکتورها استفاده می شود ساخته شده و نور آن بسیار قوی تر از چراغ قوه های معمولی می باشد. این چراغ ...


رونمایی هیوندای از نسل جدید پیشرانه هایش (+عکس)

این موتور با آخرین نسخه گیربکس های اتوماتیک دبل کلاچ هیوندای ترکیب شده که تعویض دنده های نرم و سریع تر را نسب به گذشته به همراه دارد


آزاده نامداری: بعد از هفت سال به عشقم رسیدم!

| شنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۷:۴۸ | نسخه چاپي

اگر به ما اجازه دهید از اینجا شروع کنیم که شما از کجا با هم آشنا شدید؟  
آزاده نامداری: سال ۸۷ به واسطه دوستان مشترک مان که در آن زمان در تلویزیون مشغول به کار بودند که یکی از آنها از مدیران ارشد تلویزیون بود به هم معرفی شدیم و چند بار همدیگر را دیدیم چون در یک دوره زمانی بود که من به شدت مشغول انجام فعالیت های گوناگون تلویزیونی و. . . بودم و اصلا به ازدواج و تشکیل خانواده فکر نمی کردم خیلی پیش نرفتیم و بعد از گذشت مدتی ارتباط مان قطع شد.  
 همان آشنایی اولیه برای ازدواج بود؟
آزاده نامداری: بله ایشان از همان ابتدا با پیشنهاد ازدواج جلو آمدند اما همان طور که گفتم من در آن سال ها اصلا شرایطش را نداشتم.  
 پس درواقع شما یک بار به طور جدی حدود ۷ سال قبل پروسه خواستگاری و اینها رو پشت سر گذاشته بودید؟
آزاده نامداری: بله اما متاسفانه اتفاق نیفتاد چون من در آن سال ها ابدا دوست نداشتم ازدواج کنم و به ایشان هم گفتم من الان به درد ازدواج نمی خورم وگرنه بهترین فردی هستید که بخواهم یک روز با او ازدواج کنم.  
 واقعا چنین حرفی را به آقای عبادی گفتید؟
آزاده نامداری: بله حتی خاطرم هست موقعی که داشتم چنین جملاتی را تلفنی به ایشان می گفتم در پارکینگ جام جم بودم چون من به این اعتقاد دارم آدم هایی که در یک رابطه قرار می گیرند باید هم هدف باشند؛ مثلا نمی شود که خانم هدفش ازدواج و آقا هدفش سه ماه دوستی باشد. من  احساس می کردم دارم از اطلاعات ایشان و نقطه نظرات ایشان استفاده می کنم ولی ته ذهن من این نیست که بخواهم ازدواج کنم البته سن و سالم خیلی کم بود و تجربه حالا را نداشتم.  
 چقدر بعد از آشنایی به شما پیشنهاد ازدواج دادند ؟
آزاده نامداری: اصلا ایشان با هدف ازدواج کردن به همان دوستان و واسطه ها گفته بودند که زمینه آشنایی را فراهم کنند و در همان جلسه های اول پیشنهادشان را مطرح کردند.  
 یعنی قبل از اینکه آشنا شوید شما هدف گیری کرده بودید که می خواهید با خانم نامداری ازدواج کنید؟  
سجاد عبادی: بله. همان طوری که ایشان گفتند بنده از همان ابتدا با نیت ازدواج جلو رفته بودم.  
  چطور ممکن است؟ شما که از ایشان شناختی نداشتید؟
سجاد عبادی: به هر حال ما دوستان مشترک زیادی داشتیم و در فضاهای مشترک زیادی چه در تلویزیون و چه در پروژه های دیگر خانم نامداری را دیده بودم و شناخت اولیه و حتی می توانم بگویم تا حدودی کامل وجود داشت.  
 قطعا به غیر از شناخت مد نظر ما، یک حس مشترک خوب بین خودتان حس می کردید، درست است؟
سجاد عبادی: طبیعتا همین طور است. بالاخره هر کسی که می خواهد چنین اتفاق با اهمیتی را شروع کند یا یک پیشنهادی را به شخص دیگری دهد، حالا در هر زمینه ای نه فقط در ازدواج یک حس و انگیزشی در او ایجاد شده که در مراحل بعدی به دنبال رسیدن به آن و افزودنش است.  
 ولی خب، این حس بعضی مواقع در حد خوش آمدن است و برخی مواقع عمیق تر، برای شما کدام یک بود؟
سجاد عبادی: برای من حسی کاملا متفاوت و عمیق بود.  
 در حقیقت شما درگیری حسی برای تان به وجود آمده بود؟
سجاد عبادی: بله و البته خیلی مهم و ارزشمند.   
 وقتی خانم نامداری پیشنهاد شما را رد کردند چه احساسی داشتید؟
آزاده نامداری: این کلمه رد کردن را بهتر است به کار نبریم چون من ایشان را رد نکردم. من به کل دوست نداشتم ازدواج کنم چه ایشان، چه هر کس دیگر. ممکن است بگوییم من این پیشنهاد را رد کردم چون چند اولویت برای زندگی ام داشتم که گذاشتم کنار هم و متوجه شدم این پیشنهاد برای من مناسب نیست اما در حقیقت در مورد ما چنین چیزی وجود نداشت.  
 آن سال ها چه مشغله ای داشتید که کلا دوست نداشتید ازدواج کنید؟
آزاده نامداری: فکر می کنم اواخر حضورم در شبکه یک بود و من انواع و اقسام پروژه ها را داشتم.  
 آقای عبادی! حس شما بعد از شنیدن جواب منفی از طرف خانم نامداری چه بود؟
سجاد عبادی: فکر می کنم پاسخی که ایشان دادند درست ترین چیزی است که می شود گفت. چون من همان سال ها وقتی از طریق دوستان پیگیر بودم به نظرم آمد این موضوعی که می گویند واقعی بود و ازدواج دغدغه ایشان نبود و اولویت های کاری برای شان ارجح تر بود.
 می خواهیم دقیقا بدانیم حس شما چه بود؟
سجاد عبادی: واقعا و عمیقا خیلی سخت بود برایم و دوستانی که آن زمان در جریان بودند به خوبی می دانند که که من مدت ها چه حال و هوا و حس ناامیدی داشتم.  
 خانم نامداری شما چطور؟
آزاده نامداری: راستش من اصلا نفهمیدم که ایشان چه احساسی داشتند و فکر می کردم خیلی راحت برخورد کردند و با مساله کنار آمده اند اما خب الان واقعا حس آن موقع ایشان را به خوبی درک کردم.  
 برگردیم به عقب چون ممکن است خوانندگان ما و اصولا مردم عادی آقای عبادی را نشناسند. کمی از خودتان بگویید تا همه بیشتر با شما آشنا شوند؟
سجاد عبادی: من سجاد عبادی هستم. چهارم اسفند ۱۳۶۰ در تهران و در یک خانواده فرهنگی و مذهبی به دنیا آمدم. یک خواهر و برادر هستیم و در حال حاضر در سال سوم دکترای سیاست گذاری دانشگاه آزاد تهران مشغول به تحصیل هستم. کارشناسی ارشد و کارشناسی را هم در رشته روابط بین الملل و علوم سیاسی در همین دانشگاه خوانده ام.  
دوره ای برای ادامه تحصیل به فرانسه رفتم که در دانشگاه روبرت شومن استراسبورگ در مقطع فوق لیسانس ادامه تحصیل بدهم ولی خب به دلیل اینکه بازه زمانی آن طولانی می شد و من می خواستم تحصیلات تکمیلی ام را سریع تر تمام کنم و چون با زبان فرانسه به خوبی آشنا نبودم فقط موفق شدم یک دوره زبان بخوانم و پس از حدود یک سال و نیم به ایران بازگشتم و مجددا تحصیلاتم را پیگیری کردم.  
الان مشغول به کار هستید؟
سجاد عبادی: من به صورت ثابت در حقیقت دو جا مشغول هستم؛ شغل اولم در یک دانشگاه غیرانتفاعی است که ۱۰ سال از زمان تاسسیس آن می گذرد. من مدیر دانشجویی و سرپرست روابط عمومی هستم.  
همین دانشگاهی که پدر شما مالک آن هستند؟
سجاد عبادی: خیر پدرم در حقیقت یکی از اعضای هیات موسس این مجموعه هستند و این دانشگاه همان طور که از اسمش پیداست غیرانتفاعی است و فرد یا افراد خاصی انتفاعی از آن نمی برند بلکه به طور کل تمامی درآمد آن صرف هزینه های خود دانشگاه می شود.  
و شغل دوم تان؟  
سجاد عبادی: علاوه بر آن من در مجموعه ای حدود ۱۲،۱۰ سال است که فعالیت می کنم با عنوان نمایندگی  فدراسیون جهانی  مخترعان و مبتکران که مقر اصلی آن در ژنو است. این مجموعه بیش از نیم قرن است که توسط تعدادی از مهم ترین کشورهای پیشرفته تاسیس شده و الان حدود دو سال است  که یکی از دوستانم که خودشان از جوانان نخبه برگزیده المپیادهای جهانی بوده  و ریاست  نمایندگی ایران را برعهده داشتند به عنوان رئیس فدراسیون جهانی انتخاب شده اند و بنده هم افتخار همکاری با این مجموعه را به عنوان دبیر فدراسیون جهانی بر عهده دارم. این فدراسیون در  بیش از۱۰۰ کشور جهان نمایندگی دارد و به نظرم افتخاری بزرگ برای ایران است که یک جوان شایسته ایرانی به عنوان رئیس فدراسیون، آن  را اداره می کند اما رسانه ها و البته دولت ما در ایران از این فرصت و موقعیت چندان استفاده ای نکردند.  

مقر اصلی در ژنو است و شما در ایران حضور دارید، مشکلی پیش نمی آید ؟
سجاد عبادی: در حقیقت در تردد هستیم و طی سال  علاوه بر جلساتی که در مقرمان برگزار می شود در ۴۰  رویداد مهم علمی که در سراسر جهان برگزار می شود، شرکت می کنیم  و از ایران هم تیم هایی از دانشگاه ها و صنایع اعزام می کنیم.  

,آزاده
 
منبع: آکاایران

خبر مرتبط:

محمدرضا گلزار هم رستوران زد+ تصاویر

تصویر جالب از بازیگران طنز در سال ۷۲

سحر قریشی در خصوص میهمانی شبانه سعادت آباد سکوتش را شکست+ تصاویر

سلفی زیبای لیلا بلوکات و دو دوستش با گریم های عجیب!

امین حیایی از شایعه طلاق تا جمله ما خیلی خوشبختیم! + تصاویر

آزاده نامداری: بعد از هفت سال به عشقم رسیدم!

سلفی زیبای لیلا بلوکات و دو دوستش با گریم های عجیب!

تصاویر روز سوم جشنواره فیلم کن؛ از آیشواریا رای و ژولیت بینوش، تا کن لوچ و ژان میشل ژار

پیمان قاسم‌خانی: دستمزد بازیگران تابعی از فروش فیلمشان است

عکس: ماشین گران قیمت و مدرن بازیکن پرسپولیس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟