یک پیشمرگ زن، 3 داعشی را اسیر کرد!+عکس

در این تصویر پیشمرگ زن، سه عنصر تروریست داعشی را به اسارت گرفته و علاوه بر این خودرویشان را نیز مصادره کرده است.


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.گزارش تکان دهنده درباره افزایش جنایات علیه مسلمانان در آمریکا

یک رسانه غربی با ارائه آماری از افزایش ۸۹ درصدی جنایت علیه مسلمانان در آمریکا خبر داد.


پرسپولیس قدرتمندترین تیم ایران است؛ هنوز پولم را از باشگاه نگرفتم

دستیار پیشین برانکو ایوانکویچ با بیان اینکه پرسپولیس قدرتمندترین تیم فوتبال ایران است گفت: هنوز طلبم را از پرسپولیس نگرفته‌ام و از طریق دادگاه ...


حشمتیان: فراکسیون مستقلین و اعتدالگرایان با ۱۴۰ عضو تشکیل می شود

سیاست | جمعه ۱۷ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۸:۲۹ | نسخه چاپي

ایرنا نوشت: رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان گفت: فراکسیون مستقلین و اعتدال گرایان با 140 نفر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکیل و فعال خواهد شد.
قدرتعلی حشمتیان افزود: تا ساعت 14 امروز، علاوه بر 86منتخب که با حمایت جبهه مستقلین و اعتدالگرایان و 14 منتخب دیگر که با حمایت صدای ملت به مجلس راه یافته اند، 40 منتخب معتدل از جریان های اصولگرایی و اصلاح طلبان به فراکسیون مستقلین و اعتدال گرایان پیوسته اند و علاقمند همکاری با جریان سوم در مجلس هستند.
وی اضافه کرد: هنوز تصمیم قطعی در مورد حمایت از لاریجانی، عارف و یا مطهری برای ریاست مجلس و افراد دیگری برای حضور در هیات رییسه و روسای کمیسیون ها نگرفته ایم و تصمیم قطعی ما در جلسه آتی شورای عالی این جبهه که احتمالا دوشنبه یا سه شنبه تشکیل خواهد شد، مشخص می شود.
حشمتیان ادامه داد: طی نامه ای خطاب به رییس جمهوری گله مند شدیم که چرا نسبت به جریان سوم و مستقلین و اعتدال گرایان بی تفاوت هستند و روز شنبه در نهاد ریاست جمهوری و مجلس با منتخبان اعم از اصولگرا و اصلاح طلب جلسه ای برگزار می شود درحالیکه زمانی برای برای مستقلین و اعتدالگرایان گذاشته نشده است.
رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان گفت: از رییس جمهوری تقاضا داریم وقتی را برای جلسه ای مشترک با احزاب و منتخبان مستقل و اعتدالگرایان، چهره های شاخص و نمایندگان مستقل و اعتدالگرا داشته باشد تا بتوان از تجربیات این افراد نیز برای پیشبرد اهداف والای نظام اسلامی بیش ازپیش بهره برد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: