چرا «فردا» تعطیل نیست؟

در این گزارش به بررسی چرایی تعطیل‌نشدن هشتم ربیع‌الاول امسال، سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز ولایت امام عصر(عج) پرداخته شده است.زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


حشمتیان: فراکسیون مستقلین و اعتدالگرایان با ۱۴۰ عضو تشکیل می شود

سیاست | جمعه ۱۷ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۸:۲۹ | نسخه چاپي

ایرنا نوشت: رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان گفت: فراکسیون مستقلین و اعتدال گرایان با 140 نفر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکیل و فعال خواهد شد.
قدرتعلی حشمتیان افزود: تا ساعت 14 امروز، علاوه بر 86منتخب که با حمایت جبهه مستقلین و اعتدالگرایان و 14 منتخب دیگر که با حمایت صدای ملت به مجلس راه یافته اند، 40 منتخب معتدل از جریان های اصولگرایی و اصلاح طلبان به فراکسیون مستقلین و اعتدال گرایان پیوسته اند و علاقمند همکاری با جریان سوم در مجلس هستند.
وی اضافه کرد: هنوز تصمیم قطعی در مورد حمایت از لاریجانی، عارف و یا مطهری برای ریاست مجلس و افراد دیگری برای حضور در هیات رییسه و روسای کمیسیون ها نگرفته ایم و تصمیم قطعی ما در جلسه آتی شورای عالی این جبهه که احتمالا دوشنبه یا سه شنبه تشکیل خواهد شد، مشخص می شود.
حشمتیان ادامه داد: طی نامه ای خطاب به رییس جمهوری گله مند شدیم که چرا نسبت به جریان سوم و مستقلین و اعتدال گرایان بی تفاوت هستند و روز شنبه در نهاد ریاست جمهوری و مجلس با منتخبان اعم از اصولگرا و اصلاح طلب جلسه ای برگزار می شود درحالیکه زمانی برای برای مستقلین و اعتدالگرایان گذاشته نشده است.
رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان گفت: از رییس جمهوری تقاضا داریم وقتی را برای جلسه ای مشترک با احزاب و منتخبان مستقل و اعتدالگرایان، چهره های شاخص و نمایندگان مستقل و اعتدالگرا داشته باشد تا بتوان از تجربیات این افراد نیز برای پیشبرد اهداف والای نظام اسلامی بیش ازپیش بهره برد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: