جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی + جدول

هفته جاری قیمت یک مدل خودروی وارداتی در بازار افزایش یافته است.قرار گرفتن در صدر گلزنان احساس متفاوتی دارد

قوچان‌نژاد: گل اولم فنی، دومم بی رحمانه و سومم استاندارد بود

/>


13 فکر سمی که باید سریع تر متوقف شان کنید

«فکرت را تغییر بده تا زندگیت را عوض کنی» این شعار را خیلی ها بلد هستند اما مشکل اینجاست که اغلب ما اصلا از افکار منفی که در ذهنمان جریان دارند، ...


13 فکر سمی که باید سریع تر متوقف شان کنید

«فکرت را تغییر بده تا زندگیت را عوض کنی» این شعار را خیلی ها بلد هستند اما مشکل اینجاست که اغلب ما اصلا از افکار منفی که در ذهنمان جریان دارند، چیزی نمی دانیم و دست و پنجه نرم کردن با این فکرها برایمان تبدیل به یک عادت شده است.


حشمتیان: فراکسیون مستقلین و اعتدالگرایان با ۱۴۰ عضو تشکیل می شود

سیاست | جمعه ۱۷ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۸:۲۹ | نسخه چاپي

ایرنا نوشت: رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان گفت: فراکسیون مستقلین و اعتدال گرایان با 140 نفر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکیل و فعال خواهد شد.
قدرتعلی حشمتیان افزود: تا ساعت 14 امروز، علاوه بر 86منتخب که با حمایت جبهه مستقلین و اعتدالگرایان و 14 منتخب دیگر که با حمایت صدای ملت به مجلس راه یافته اند، 40 منتخب معتدل از جریان های اصولگرایی و اصلاح طلبان به فراکسیون مستقلین و اعتدال گرایان پیوسته اند و علاقمند همکاری با جریان سوم در مجلس هستند.
وی اضافه کرد: هنوز تصمیم قطعی در مورد حمایت از لاریجانی، عارف و یا مطهری برای ریاست مجلس و افراد دیگری برای حضور در هیات رییسه و روسای کمیسیون ها نگرفته ایم و تصمیم قطعی ما در جلسه آتی شورای عالی این جبهه که احتمالا دوشنبه یا سه شنبه تشکیل خواهد شد، مشخص می شود.
حشمتیان ادامه داد: طی نامه ای خطاب به رییس جمهوری گله مند شدیم که چرا نسبت به جریان سوم و مستقلین و اعتدال گرایان بی تفاوت هستند و روز شنبه در نهاد ریاست جمهوری و مجلس با منتخبان اعم از اصولگرا و اصلاح طلب جلسه ای برگزار می شود درحالیکه زمانی برای برای مستقلین و اعتدالگرایان گذاشته نشده است.
رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان گفت: از رییس جمهوری تقاضا داریم وقتی را برای جلسه ای مشترک با احزاب و منتخبان مستقل و اعتدالگرایان، چهره های شاخص و نمایندگان مستقل و اعتدالگرا داشته باشد تا بتوان از تجربیات این افراد نیز برای پیشبرد اهداف والای نظام اسلامی بیش ازپیش بهره برد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟