دوری یک ماهه علیرضا بیرانوند از میادین

دروازه بان پرسپولیسی ها بازی پیش روی این تیم در هفته دهم لیگ برتر را از دست داد.جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.
رونمایی از تازه‎های سینما در نمایشگاه كتاب

| پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۹:۱۹ | نسخه چاپي

علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در مراسم رونمایی از جدیدترین کتاب های نشر فارابی توجه به کتاب و ادبیات سینمایی را از رویکرد های پژوهشی و انتشاراتی این بنیاد در سال 95 دانست و گفت: نتیجه تفاهم نامه امضاء شده با انتشارات علمی فرهنگی در پائیز سال گذشته انتشار شش کتاب جدید سینمایی است.
به گزارش ایرنا، وی بر تداوم نشر کتاب های سینمایی با همکاری ناشران و مراکز فرهنگی تاکید کرد و نمایشگاه کتاب را چلچراغ فرهنگ در رواق اندیشه دانست.
تابش استقبال مردم از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را در نخستین ساعات روز اول، قابل توجه دانست و گفت: به علت جابجایی محل نمایشگاه و تجربه جدید ناشران و مردم در مراجعه به محل جدید نمایشگاه در محل شهر آفتاب، این حجم استقبال و حضور در اولین روز نمایشگاه امیدوارکننده است.
وی با دعوت از سینماگران و اهالی هنر برای بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: حضور هنرمندان در کنار مردم و جوانان مشتاق کتاب و کتابخوانی جلوه ای باشکوه و زیبا از توجه اصحاب هنر به کتاب دارد.
به گزارش بنیاد سینمایی فارابی، آثار رونمایی شده در نمایشگاه کتاب شامل کتاب های «جعبه‌ابزاری برای فیلم‌ساز، چگونه با بودجه‌ای اندک فیلمی حرفه‌ای بسازیم؟» تالیف جیسن جی توماریک و ترجمه‌ لیدا کاووسی و «اصول اساسی کارگردانی سینما، پیش از فیلم‌برداری فیلم خود را ببینید» به قلم نیکلاس تی پروفرس و ترجمه‌ شاپور عظیمی است.
همچنین کتاب «کارگردانی داستان/ داستان‌گویی حرفه‌ای و تکنیک‌های طراحی استوری‌بورد در فیلم زنده و انیمیشن » تالیف فرانسیس گله باس و ترجمه مشترک داریوش نوروزی و شیوا زنگنه در این مراسم رونمایی شد.
فصلنامه های شماره 75 (دراماتورژی و سینما) و 76 (ریتم و زمان) نیز از آثار جدید این بنیاد است.
انتشارات بنیاد سینمایی فارابی با 44 عنوان کتاب و 12 عنوان فصلنامه در این دوره از نمایشگاه حضور دارد و آثار خود را در اختیار علاقه مندان به حوزه سینما قرار داده است .
علاقه مندان برای حضور در غرفه بنیاد سینمایی فارابی در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌توانند به سالن شماره 1، راهروی دو غرفه شماره 30 در مراجعه کنند.
بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس (عوارضی اتوبان تهران - قم) ، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: