سنای روسیه هم تعلیق توافق انهدام پلوتونیوم با آمریکا را تصویب کرد

سنای روسیه نیز امروز دستور اخیر رئیس‌ جمهور این کشور مبنی بر تعلیق توافق بازیافت و انهدام پلوتونیوم (PMDA) با آمریکا را به تصویب رساند.


مبارزه با قاچاق کالا و انتقاد از لایحه اصلاح قانون تعاون

روسای اتاق‌های بازرگانی، اصناف و اتاق تعاون تهران، در نشستی مشترک در اتاق تهران در مورد موضوعات مختلف اقتصاد کشور از جمله مساله مهم قاچاق ...


زوج های تهرانی برای خرید مسکن ۱۷ میلیون تومان تسه بخرند

در حالی که در ماه های گذشته قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن مرز ۱۰۰ هزار تومان را هم رد کرده بود در حال حاضر گرانترین تسه به قیمت تقریبا ۸۰ ...


پلگرینی: از عملکرد تیمم رضایت دارم؛ رئالی‌ها با خوش شانسی بردند

پلگرینی: از عملکرد تیمم رضایت دارم؛ رئالی‌ها با خوش شانسی بردند

ورزش | پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۰:۵۹ | نسخه چاپي

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی نسبت به عملکرد تیمش در دیدار با رئال مادرید ابراز رضایت کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال منچسترسیتی چهارشنبه شب در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید شکست خورد و از راهیابی به دیدار پایانی بازماند.
تک گل رئال با برخورد توپ گرث بیل با پای فرناندو و تغییر مسیر توپ وارد دروازه منچسترسیتی شد.
مانوئل پلگرینی در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: تیم ما سزاوار شکست نبود. به نظر من رئال با خوش شانسی توانست گلزنی کند. آنها نمی توانستند موقعیت خلق کنند. شما هم باید بازیکنانی داشته باشید که بتوانند در یک سوم حریف موقعیت خلق کنند که ما نتوانستیم.
مربی شیلیایی سیتی در ارتباط با آسیب دیدگی ویسنت کمپانی گفت: فکر نمی کنم در بخش دفاعی با یا بدون کمپانی مشکلی داشته باشیم. ما توپ ها را خوب زنده می کردیم و به بازی بلند رو آورده بودیم اما شما باید بتوانید کار متفاوت تری با توپ انجام دهید.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: