به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


کفاشیان: کی روش مشکلی با پیراهن تیم ملی ندارد

ورزش | پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۸:۲۴ | نسخه چاپي

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: به دلیل کیفیت لباس های حامی جدید، سرمربی تیم ملی مشکلی با پیراهن های جدید نخواهد داشت.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی کفاشیان درباره غیبت بازیکنان تیم ملی و نبود مانکن برای رو نمایی از پیراهن جدید تیم ملی اظهار کرد: مشکل خاصی وجود ندارد. به هر حال اینطور تصمیم گیری شده بود.  مطمئن باشید که کی روش با پیراهن های جدید مشکلی ندارد.  به نظر من  دلیلی نداشت که بازیکنان در مراسم امروز  شرکت کنند.
وی درباره این که بازیکنان کجا هستند که در مراسم رو نمایی از پیراهنتیم ملی حضور ندارند، گفت: آن ها در تمرین تیم های خود شرکت کرده انئ و به قولی در لباس تیم های باشگاهی هستند. شاید با آن ها هماهنگ نشده بود که در مراسم امروز حاضر شوند. به هر حال مشکلی وجود ندارد و ما با بازیکنان وکدرفنی هماهنگ هستیم.
کفاشیان درباره این که آیا مشکلات موجود بین تیم ملی و حامی قبلی با حامی جدید تکرار نمی شود: با توانمندی که حامی جدید دارد، مطمئنم این اتفاق دیگر رخ نمی دهد. آنها لباس های بسیار باکیفیتی را ارائه می کنند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟