خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا ...مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که همجوار با اطاق های عمل بوده اقدام به ساخت بخش های آنژیوگرافی ،icu oh ...


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


سورپرایز بزرگ خوانندگان ایرانی؛ بنیامین: مطمئنم که خبر این اتفاق منفجر می شود! + تصاویر

| پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۷:۳۰ | نسخه چاپي

نشست خبری  تور کنسرت خوانندگان ایرانی در آلمان و سوئد، در حالی برگزار شد که رضا نوری به عنوان برنامه‌گزار گروه کنسرت و مهران غفوریان به عنوان مجری با صحبت‌های خود این نشست خبری را آغاز کردند.

سورپریز_بزرگ_خوانندگان_ایرانی_/_بنیامین:_مطمئنم_که_خبر_این_اتفاق_منفجر_می_شود_!_+عکس_و_فیلم_

گفتگو با شهرام شکوهی در حاشیه برنامه کنفراس مطبوعاتی

 ابتدا رضا نوری در خصوص این کنسرت اظهار کرد: ایده این طرح از چهار سال پیش در ذهن من شکل گرفته و تا به امروز به آن فکر می‌کردم. این برنامه قرار است با حضور بنیامین بهادری، محمد اصفهانی، شهرام شکوهی و محمدعلیزاده، 22 اردیبهشت روز چهارشنبه شروع به کار کند. ما در 24 اردیبهشت قرار است که در یک سالن سه هزار و 200 نفری این برنامه را اجرا کنیم و برای حضار شب استثنایی و خاصی را بسازیم. ما سعی کرده‌ایم که فقط از گروه‌های پاپ استفاده نکنیم و از قشرهای مختلف جامعه، مخاطب داشته باشیم و خانواده‌ها بتوانند با هم به تماشای این کنسرت بیایند.
 در ادامه این نشست مهران غفوریان در خصوص اجرای خود عنوان کرد: من برای این اجرا برنامه ریزی‌هایی کرده‌ام  که ترجیح می‌دهم حضار را در همان لحظه غافلگیر کنم و قرار است که فقط در اصل، اعلام برنامه و اجرا بر عهده من باشد و خوشحالم که با یک گروه خیلی حرفه‌ای می‌توانم  در خدمت ایرانی‌های خارج از کشور باشم.

سورپریز_بزرگ_خوانندگان_ایرانی_/_بنیامین:_مطمئنم_که_خبر_این_اتفاق_منفجر_می_شود_!_+عکس_و_فیلم_

گفته های بنیامین در کنفراس مطبوعاتی

 در ادامه این برنامه بنیامین بهادری، شهرام شکوهی و محمد علیزاده به این نشست خبری اضافه شدند که بنیامین بهادری در خصوص این برنامه گفت: ما تا به حال در زمینه موسیقی پاپ برنامه‌ای شبیه به این برنامه (تور کنسرت) نداشتیم که چند گروه پاپ با هم به اجرا بپردازند. این اولین اتفاق در این زمینه است که امیدواریم به نحو احسن به پایان برسد و  این کنسرت غافلگیری خاص خودش را دارد که بهتر است دیده شود تا این که از آن صحبت کنیم. 14 نوازنده این گروه را همراهی می‌کنند که البته این 14 نفر به طور مداوم بر روی صحنه می‌ایستند و از بین نوازنده‌های گروه‌های خودمان انتخاب شدند و در هر برنامه 9 الی 10 نوازنده به صحنه می روند.

سورپریز_بزرگ_خوانندگان_ایرانی_/_بنیامین:_مطمئنم_که_خبر_این_اتفاق_منفجر_می_شود_!_+عکس_و_فیلم_

تصاویر کنفراس مطبوعاتی مربوط به کنسرت مشترک

شهرام شکوهی هم درباره این اجرا عنوان کرد: امیدوارم این برنامه، فتح بابی برای برنامه های آینده باشد که بتوانیم در این زمینه فعالیت خود را آغاز کنیم. البته من برای اولین بار است که برای اجرای موسیقی به اروپا سفر می‌کنم و به طور حتم قطعه‌هایی را که هموطنانمان با آنها خاطره‌ دارند، اجرا خواهم کرد.

سورپریز_بزرگ_خوانندگان_ایرانی_/_بنیامین:_مطمئنم_که_خبر_این_اتفاق_منفجر_می_شود_!_+عکس_و_فیلم_

عکس های کنفراس مطبوعاتی مربوط به کنسرت مشترک

 محمد علیزاده نیز در ادامه گفت: امیدوارم که حال همگی ما در این کنسرت خوب باشد و شب خاطره‌انگیزی را برای هموطنان خارج از کشور رقم بزنیم. به دلیل این که چهار طیف از خوانندگان موسیقی که سبک خاص خودشان را دارند، در این کنسرت حضور دارند؛ پس به طور حتم کنسرت خوبی می‌شود و در اروپا سر و صدا خواهد کرد.

سورپریز_بزرگ_خوانندگان_ایرانی_/_بنیامین:_مطمئنم_که_خبر_این_اتفاق_منفجر_می_شود_!_+عکس_و_فیلم_

 نوری در پایان این نشست خبری اظهار کرد: این ایده، ایده جدیدی است. گروه خیلی خوبی هم تشکیل شده است که تجربه بسیار خوب و شیرینی خواهد بود. تمرین این چهار خواننده آغاز شده است و تا به حال دو سه جلسه تمرین داشته‌اند و شگفتانه‌های زیادی برای این برنامه تدارک دیده شده است که یکی از آن ها این است که قطعه خاطره انگیز «ای ایران» توسط  این چهار خواننده در سالن‌های سوئد و آلمان طنین انداز شود.

کنسرت بنیامین بهادری محمد علیزاده و...

بنیامین بهادری، محمد علیزاده، محمد اصفهانی و شهرام شکوهی خوانندگان  کشورمان به همراه رضا نوری به عنوان برنامه‌گذار، قرار است تور کنسرت ایرانی را در شهر اوبرهاوزن آلمان و استکهلم سوئد برگزار کنند که در خصوص چگونگی این اجرا به گفتگو با آن‌ها نشسته‌ایم:

* ایده این کنسرت از کجا آمد؟

رضا نوری در خصوص چگونگی این اجرا عنوان کرد: ایده این کار به ١٢ سال پیش برمی‌گردد که من در هامبورگ زندگی می‌کردم. در آن زمان با گروه آریان برای اجرا در آن کشور حضور داشتیم اما متاسفانه این اجرا با زلزله بم در کشورمان مصادف شد. با انرژی و تجربه خوبی که از این برنامه نصیبم شد، تصمیم گرفتم به این سیستم وارد شوم.

وی ادامه داد: کنسرت‌های ایران در اروپا افت کرده بود. پس تصمیم گرفتم که این کار را با همه دوستانی که در گذشته کار کرده‌ام، ادامه دهم. اما با وجود خوب بودن برنامه از بازخوردهایشان راضی نبودم. به همین دلیل تصمیم گرفتم که با این چهار خواننده که از سبک‌های مختلف موسیقی هستند، در میعادگاه ایرانیان در آلمان و سوئد به اجرای این کنسرت بپردازیم.

*حضور ١٤ نوازنده در این برنامه

بنیامین بهادری درباره چگونگی اجرای این کنسرت‌ها گفت: این برنامه در ٢٤ و ٢٥ اردیبهشت ماه در آلمان و سوئد با حضور محمدعلیزاده، محمد اصفهانی، شهرام شکوهی و گروه نوازنده‌ها اجرا خواهد شد.

بنیامین ادامه داد: امیدوارم شب خیلی خوبی را در کنار هموطنان خارج از کشور خود داشته باشیم و این اتفاق و بازتاب‌های آن فرصتی برای بهتر شدن همه کارها در این زمینه باشد.

سورپریز_بزرگ_خوانندگان_ایرانی_/_بنیامین:_مطمئنم_که_خبر_این_اتفاق_منفجر_می_شود_!_+عکس_و_فیلم_

افراد حاضر در کنفراس مطبوعاتی مربوط به کنسرت مشترک خوانندگان

* بیشترین ضعف ما گروهی کار نکردن است

محمد علیزاده هم درباره کار گروهی این کنسرت اظهار داشت: چون کار به صورت تیمی انجام می‌شود، حس می‌کنم که کار بزرگی است. متاسفانه بیشترین ضعف ما کار نکردن گروهی بوده که امیدوارم از این پس این فرهنگ در بخش موسیقی بیشتر اتفاق بیفتد.
 
وی در ادامه عنوان کرد: تلاش من و دوستان دیگر این است که این برنامه شروعی برای کارهای این چنینی باشد و این برنامه را در ایران انجام دهیم تا به پیکره موسیقی هم کمک شود. به دلیل اینکه باعث می شود سلایق مختلف در یک مکان جمع شوند و با هم ارتباط برقرار کنند و فکر می‌کنم اتفاقات خوبی در راه باشد.

* تلاش ما برای اجرای یک برنامه متفاوت

شهرام شکوهی در خصوص پیشنهاد همکاری در این کنسرت عنوان کرد: طرح این تور کنسرت ٧ ماهی است که مطرح شده و رضا نوری به عنوان برنامه‌گذار این کنسرت در حال برنامه‌ریزی‌ است. برای اولین بار است که هنرمندان داخل کشور به صورت گروهی با هم کار می کنند. پس با توجه به اینکه این برنامه ها را در گذشته نداشته‌ایم، امیدوارم که در آینده شاهد برنامه‌های این چنینی باشیم.

این خواننده درباره اجرای این کنسرت عنوان کرد: در بحث اجرا یکسری قوانین و چهارچوب‌هایی از لحاظ قوانین ارشاد وجود دارد که باید رعایت کنیم. ما و دیگر دوستان تلاش می‌کنیم، بهترین اجرا را داشته باشیم تا حضار برنامه متفاوتی را ببینند.

منبع: پرشین وی

خبر مرتبط:

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟