۸ دستور حرکتی اندروید که استفاده از این سیستم عامل را سرعت می دهند

دستورهای حرکتی مختلفی در سیستم عامل اندروید وجود دارند که باعث سریع‌تر شدن کار‌ها می‌شوند. این دستورها در بخش‌های مختلفی از این سیستم عامل جای گرفته‌اند.


گزینه جدید ترامپ برای وزارت امور خارجه آمریکا

جان هانتسمن، فرماندار سابق ایالت یوتا به مجموعه گزینه‌های دونالد ترامپ برای وزارت امور خارجه آمریکا افزوده شده است.
برجام را نقض کنند واکنش ایران قاطع و شدید خواهد بود

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان گفت: پایداری برجام منوط به انجام تعهدات و اقدام متقابل سایر طرف‌هاست، در صورت نقض برجام از سوی سایر طرف‌ها واکنش ایران قاطع و شدید خواهد بود.  


هاشمی‌رفسنجانی: همکاری دانشگاه ها باید برای تقویت منافع ملی انجام شود

هاشمی‌رفسنجانی: همکاری دانشگاه ها باید برای تقویت منافع ملی انجام شود

سیاست | چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۲۰:۱۵ | نسخه چاپي

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:همکاری همه واحدهای دانشگاهی کشور باید در راستای تسهیل تحصیلات و تعمیق پژوهش‌ها برای تقویت منافع ملی و مصالح مردم باشد.
به گزارش خبرگزاری مهر، آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، پیش از ظهر امروز در دیدار اعضای شورای مرکزی اتحادیه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، با تبریک عید فرخنده مبعث، دانشجویان و دانشگاهیان را سرمایه انسانی هر کشوری دانست و گفت: جوانان مستعد ایرانی استحقاق تحصیل در مقاطع عالی را دارند و وظیفه مسئولین در همه بخش‌هاست که مسیر تحصیل آنان را هموار کنند.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، هدف از تأسیس دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی را گسترش علم و دانش با استفاده از اقیانوس مردمی دانست و گفت: نیاز جامعه در این بخش، هم فردی و هم اجتماعی است، چون تحصیل جوانان، علاوه بر ضرورت عقلی و حاکمیتی برای همراهی کشور با قافله علم، برای خانواده‌ها هم نیاز است که خواستار تحصیل فرزندان خود در مقاطع مختلف هستند.
هاشمی رفسنجانی، با اشاره به شباهت‌ها و تفاوت‌های مؤسسات آموزش عالی غیردولتی با دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: همکاری همه واحدهای دانشگاهی کشور باید در راستای تسهیل تحصیلات و تعمیق پژوهش‌ها برای تقویت منافع ملی و مصالح مردم باشد.
وی با بیان این نکته که «۲۵۰۰ واحد دانشگاهی از دانشگاه‌های دولتی، پیام‌نور، علمی کاربردی، دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی در کشور داریم»، گفت: تعامل با دانشگاهیان و آشنایی با ویژگی‌های مراکز علمی جهان و استفاده از تجربیات ارزنده، باید کار مشترک همه مراکز دانشگاهی، با هدف ارتقای جایگاه علمی ایران در دنیا و تأمین نیازهای آینده کشور باشد.
در آغاز این دیدار، کواکبیان عضو شورای مرکزی ـ آهومنش، دبیر کل ـ  نوروزی، عضو شورای مرکزی و طیرانی عضو شورای مرکزی، گزارشی از فعالیت‌ها، برنامه‌ها، مشکلات و دورنمای آینده ۳۵۸ دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی ارائه کردند که در حال حاضر حدود ۴۵۰ هزار دانشجو در سه مقطع دارند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: