با همکارم ازدواج کنم یا نه؟

پرسش این است؟ آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ شاید بسیاری از افراد در همان لحظه اول به جرات بگویند عالی است. دو نفر که چند ساعت در طول روزهای ...


«رسایی» جاسوس هسته‌ای را معرفی کرد + عکس

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پستی در صفحه اینستاگرام خود طی یادداشتی از جاسوسی یک فرد در وزارت خارجه پرده برداشت.


جدیدترین موشک کروز دریایی ایران شلیک شد

جدیدترین موشک کروز دریایی ایران با نام «نصیر» در جریان رزمایش نیروی دریایی ارتش شلیک شد‎.شلیک موشک در رزمایش نیروی دریایی


ساخت تاندون مصنوعی از ماده سخت تر از فولاد کربنی

محققان ژاپنی هیدروژلی ساخته اند که قدرت آن ۵ برابر فولاد کربنی است.


گاف بزرگ و عجیب در سریال شبکه سه / تصویر پرچم وارونه ایران در تلویزیون

در یکی از سکانس‌های سریال روزهای بی‌قراری» پرچم مقدس ایران به شکل وارونه قرار گرفته و نمایش داده می‌شود.


حاکم امارات کجاست؟

سیاست | دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۲۳:۴۱ | نسخه چاپي

ظرف روزهای اخیر حرف و حدیث های بسیاری پیرامون سرنوشت خلیفه بن زاید آل نهیان، حاکم امارات و گمانه‌زنی‌هایی پیرامون نابسامان بودن وضعیت جسمانی وی مطرح شده است.
به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، چندین پایگاه خبری گمانه‌زنی‌هایی در مورد خبر مرگ خلیفه بن زاید آل نهیان مطرح کرده‌اند به ویژه اینکه کمپین ملی در امارات به راه افتاده است که شرکت‌کنندگان در آن خواهان اطلاع از سرنوشت حاکم کشورشان هستند و این کمپین فاش کرده است که وی در حبس خانگی در داخل کشور به دستور محمد بن زاید، ولیعهد ابو ظبی به سرمی‌برد و وضعیت جسمانی‌اش نیز به صورت مداوم در حال نابسامان شدن است.
این کمپین در صفحه خود در توئیتر، توئیت‌هایی را در این خصوص منتشر و اعلام کرد: این کمپین تمامی دستگاه‌های دولت را به چالش می‌کشد که خلاف آن چه را که ما می گوییم ثابت کنند و شیخ خلیفه را از طریق عکس‌های مستقیمی نشان دهند تا ثابت کنند وی در حبس خانگی به سر نمی‌برد.
این کمپین اعلام کرده است که منابع موثق به این کمپین اطلاع داده‌اند که مقدمه‌چینی ها برای اعلام نابه‌سامانی شدید وضعیت جسمانی حاکم امارات در دوره‌ آتی صورت می‌گیرد تا این کار مقدمه ای برای اعلام مرگ وی باشد.
این کمپین اعلام کرد که حاکم امارات از آغاز سال 2014 که به صورت غافل‌گیرانه وضعیت جسمانی اش نابه‌سامان شد از انظار مخفی شده است و پس از آن در هیچ‌گونه فعالیتی مشارکت نداشته و در مقابل مردم یا رسانه ها حضور نیافته است.
این کمپین اعلام کرد از زمانی که شیخ خلیفه دیگر دیده نشده است محمد بن زاید نمایندگی نظام را بر عهده دارد و در واقع رئیس کشور شده است و تصمیم‌ها از زبان شیخ خلیفه صادر می‌شود اما هیچ‌گونه حضوری از وی دیده نشده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟