خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


حاکم امارات کجاست؟

سیاست | دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۲۳:۴۱ | نسخه چاپي

ظرف روزهای اخیر حرف و حدیث های بسیاری پیرامون سرنوشت خلیفه بن زاید آل نهیان، حاکم امارات و گمانه‌زنی‌هایی پیرامون نابسامان بودن وضعیت جسمانی وی مطرح شده است.
به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، چندین پایگاه خبری گمانه‌زنی‌هایی در مورد خبر مرگ خلیفه بن زاید آل نهیان مطرح کرده‌اند به ویژه اینکه کمپین ملی در امارات به راه افتاده است که شرکت‌کنندگان در آن خواهان اطلاع از سرنوشت حاکم کشورشان هستند و این کمپین فاش کرده است که وی در حبس خانگی در داخل کشور به دستور محمد بن زاید، ولیعهد ابو ظبی به سرمی‌برد و وضعیت جسمانی‌اش نیز به صورت مداوم در حال نابسامان شدن است.
این کمپین در صفحه خود در توئیتر، توئیت‌هایی را در این خصوص منتشر و اعلام کرد: این کمپین تمامی دستگاه‌های دولت را به چالش می‌کشد که خلاف آن چه را که ما می گوییم ثابت کنند و شیخ خلیفه را از طریق عکس‌های مستقیمی نشان دهند تا ثابت کنند وی در حبس خانگی به سر نمی‌برد.
این کمپین اعلام کرده است که منابع موثق به این کمپین اطلاع داده‌اند که مقدمه‌چینی ها برای اعلام نابه‌سامانی شدید وضعیت جسمانی حاکم امارات در دوره‌ آتی صورت می‌گیرد تا این کار مقدمه ای برای اعلام مرگ وی باشد.
این کمپین اعلام کرد که حاکم امارات از آغاز سال 2014 که به صورت غافل‌گیرانه وضعیت جسمانی اش نابه‌سامان شد از انظار مخفی شده است و پس از آن در هیچ‌گونه فعالیتی مشارکت نداشته و در مقابل مردم یا رسانه ها حضور نیافته است.
این کمپین اعلام کرد از زمانی که شیخ خلیفه دیگر دیده نشده است محمد بن زاید نمایندگی نظام را بر عهده دارد و در واقع رئیس کشور شده است و تصمیم‌ها از زبان شیخ خلیفه صادر می‌شود اما هیچ‌گونه حضوری از وی دیده نشده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟