قیمت محصولات سایپا در سال 96 اعلام شد (+جدول)

قیمت تمام محصولات سایپا برای سال جاری به شرح ذیل اعلام شد


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


قیمت محصولات سایپا در سال 96 اعلام شد (+جدول)

قیمت تمام محصولات سایپا برای سال جاری به شرح ذیل اعلام شد


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


سرگردانی ۲ گردشگر ایرانی در تایلند بعد از حمله یک فیل!

دو گردشگر ایرانی در سفر به تایلند، پس از حمله‌ی یک فیل، به حال خود رها شدند و نه تنها عوامل تور و آژانس مسؤولتی در قبال‌شان نپذیرفتند که سفارت ایران در تایلند نیز پاسخگوی آن‌ها نبود.


نکونام: کنار کی‌روش مربیگری را شروع می‌کنم

ورزش | دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۳:۲۶ | نسخه چاپي

جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی ایران در گفتگوی صادق خود درباره آینده فوتبالش به صراحت صحبت می کند.
به گزارش ورزش سه، جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی ایران در گفتگوی صادق خود درباره آینده فوتبالش به صراحت صحبت می کند. او در این مصاحبه که روز گذشته با خبرنگارما انجام شده از اشتیاقش برای قهرمانی استقلال در لیگ برتر و آرزویش برای تیمی که می تواند جام قهرمانی را بالای سر ببرد، صحبت کرده است. این گفتگوی جالب را با یکی از موفق ترین لژیونرهای فوتبال ایران بخوانید:
زولا درالعربی خوب دوام آورد
واقعیت این است که در نیم فصل اول مشکلات زیادی در العربی وجود داشت و انتقادات زیادی به تیم وارد بود و یکی از مسوولان باشگاه که البته سابقه عضویت در الریان قطر را داشت، به زولا انتقاد می کرد که باید 4 بازیکن خارجی تیم را تغییر دهد و کار به جایی رسید که او را از باشگاه کنار گذاشتند. بعد ازآنکه من به العربی آمدم، شرایط فرق کرد تیم ما در 4 بازی اول سه برد و یک تساوی به دست آورد وکاربه جایی رسید که همین آقای منتقد در تمرینات ما حاضر شد. در کل او همیشه منتقد زولا بود وهر فرصتی دست می داد از اوانتقاد می کرد، ولی چون سابقه عضویت در تیم الریان را داشت درمیان مسوولان باشگاه و هواداران محبوب نبود. در هفته های اخیر تیم ما نتیجه نگرفت و همان طور که می دانید کشورهای عربی همیشه دنبال نتیجه گرفتن هستند و به محض اینکه تیم نتیجه نمی گیرد در اولین تصمیم مربی را تغییر می دهند. به نظر من تازه زولا در العربی خوب دوام آورد او یکسال در این تیم، مربیگری کرد در حالی که سال گذشته العربی دوبار مربی عوض کرده بود.
چه کسی گفته باید از تیمهای پایه مربیگری را شروع کنم!
* بار دیگر بحث حضور شما در کنار کی روش در تیم ملی مطرح شده، بالاخره شما چه تصمیمی دراین مورد گرفتید؟
- نکونام: حالا که شما این سوال را پرسیدید من اول باید در جواب کسانی که می گویند حضور در تیم ملی برای نکونام زود است و او باید از تیمهای پایه کارش را شروع کند بگویم که قطعا من کارمربیگری را از مقطع بالا شروع می کنم. در حال حاضر در ایران مربیان اندک شماری هستند که من می توانم در کنار آنها کاریاد بگیرم چرا حالا که چنین فرصتی دارم، به تیم ملی نروم و در کنار کی روش کار یاد نگیرم. کدام مربی را دیدید که بخاطر اینکه کارش را از پایه ها شروع نکرده چنین فرصتی را از دست بدهد. درست مثل زمانی که تازه به فوتبال آمده بودم، آن زمان من یک بازیکن جوان بودم آنقدراشتباه کردم و تجربه ام بالا رفت تا به پختگی رسیدم. در مربیگری هم من بی اشتباه نخواهم بود تا اینکه بتوانم با کسب تجربه سرانجام به نتیجه برسم. من درکنار کی روش کارآموزی می کنم.
بعداز انتخاب رییس فدراسیون وبازگشت کی روش تصمیم نهایی را می گیرم * بحث حضور نکونام در کادر فنی تیم ملی از زمان خداحافظی شما از تیم ملی بارها مطرح شده و به نظر می رسد که همیشه در حد پیشنهاد بوده و وارد فاز جدیدی نشده است؟
- نکونام: من دوست ندارم فوتبالم را کنار بگذارم وقتی می بینم در این سن هنوز تیمهای خارجی دنبال من هستند و این قابلیت را دارم که به کارم ادامه دهم، ولی زمانی که بحث تیم ملی و کار کردن در کنار کی روش باشد به طور حتم فوتبال را کنار می گذارم. روزی که من می خواستم به العربی بیایم در این مورد با آقای کی روش مشورت کردم و او به من گفت بهتر است فوتبالت را ادامه بدهی. برای حضور من در تیم ملی باید شرایط مهیا باشد یعنی اینکه در حال حاضر آقای کفاشیان خواهان حضور من در تیم ملی است ولی قرار است انتخابات جدید در فدراسیون برگزار شود و معلوم نیست که رییس فدراسیون جدید هم با حضور من موافق باشد یا اینکه  در حال حاضر آقای کی روش و دستیارانشان هیچ کدام درایران نیستند، شرایط اردوهای تیم ملی مشخص نیست و فکر می کنم منطقی این باشد که من تا انتهای فصل صبرکنم و بعد از آن بهترین تصمیم را برای ادامه فوتبال یا حضور در کادر فنی تیم ملی بگیرم.
برای تمدید با العربی مذاکره کردم، ولی فعلا بخاطر تیم ملی قراردادی نبسته ام.
*قرارداد شما با العربی برای یک فصل بود، آیا این باشگاه برای تمدید قرارداد با شما مذاکراتی داشته است؟
- نکونام: بله، من صحبتهایی با مسوولین باشگاه برای تمدید قرارداد با العربی برای فصل آینده هم داشته ام ولی فعلا بخاطر شرایط تیم ملی هیچ چیز را قطعی نکردم و باید بعد ازاتمام فصل دراین زمینه مشورت کنم وبعد تصمیم گیری نهایی را انجام دهم.
حساسیت لیگ بالا و کیفیت آن پایین است
* برگردیم به لیگ ایران و حساسیت بازی ها برای تایین قهرمان میان سه تیم بالای جدولی استقلال، استقلال خوزستان وپرسپولیس. شرایط کدام تیم را برای قهرمانی مساعدتر می دانید؟
- نکونام: به نظر من حساسیتی که در هفته های پایانی در لیگ به وجود آمده خیلی خوب است، ولی کیفیت لیگ به نسبت سالهای گذشته پایین آمده است. این حساسیتها باعث بالا رفتن هیجان و حضور تماشاگر در ورزشگاهها شده که این خودش نکته مثبتی است.
بعد از داربی گفته بودم استقلال دوباره صدر نشین می شود
* بعد از داربی که همه استقلالی ها نا امید بودند، پیش بینی کردی که استقلال دوباره صدر را پس میگیرد، این پیشگویی از کجا نشاط گرفت؟
- نکونام: همانطور که اشاره کردید من بعد از باخت استقلال در دربی گفته بودم که استقلال دوباره شانس صدرنشینی دارد. این تجربه خودم در فوتبال بود زمانی که برای 3 رقابت پایانی دیدارهای مقدماتی تیم را جمع کردیم و با کمک مردم و رسانه ها توانستیم شرایطی را رقم بزنیم که تیم ملی به جام جهانی برود و سرنوشتمان را در دستهای خودمان گرفتیم. در استقلال هم همانطور که دیدید ورق برگشت و حالا این استقلال است که می تواند سرنوشت قهرمان لیگ را رقم بزند.
در فوتبال تیم ضعیف نداریم، استقلال باید همه تلاشش را بکند
* روی کاغذ استقلال رقبای سخت تری دارد واین مساله رسیدن به قهرمانی را دشوار می کند؟
- نکونام: یادم می آید زمانی که در پاس بازی می کردم سردار آجرلو همیشه می گفت: کارهای بزرگ برای آدمهای بزرگ و بازیهای بزرگ برای بازیکنان بزرگ است.حالاهم همین مساله درنورد استقلال مصداق دارد. به نظر من ما در فوتبال تیم قوی و ضعیف نداریم تیمی که می خواهد قهرمان شود باید تمام تلاشش را بکند و کسب این عنوان ساده نخواهد بود. در نهایت امیدوارم که هر تیمی که لیاقتش راداشته باشد به این عنوان برسد و جام را بالای سر ببرد.
باخت استقلال در دربی برای من هم سنگین بود
*بعد از باخت استقلال در دربی بسیاری از هواداران در صفحه اینستاگرام شما نوشتند که کاش جواد نکونام در استقلال بود و تیم را جمع می کرد، بعداز خواندن این مطالب چه حسی داشتید؟
- واقعا باخت استقلال برای خودم هم خیلی سنگین بود چون مردم را درک می کردم. خودم به همراه استقلال دراین استادیوم شاهد بردها و شکستها بوده ام ومی دانستم که مردم چه احساسی دارند. من همه پیغامهای هواداران استقلال را خواندم و از اینکه تا این اندازه به من لطف داشتند، متشکرم. حالا که صحبت به اینجا رسید باید بگویم که نرفتن من به استقلال درابتدای فصل خواسته خودم نبود و عده ای بودند که نمی خواستند من در استقلال باشم. ولی من همیشه برای استقلال آرزوی موفقیت داشته ودارم، نکونام از آن دسته از آدمهایی نیست که تاخودش بیرون استقلال باشد برای تیم آرزوی موفقیت نکند و من همیشه دوست دارم که استقلال نتیجه بگیرد ودل هوادارن شاد شود. همانطور که  گفتم سرنوشت استقلال در دستان خودش است وامیدوارم که بتواند با تلاش به عنوان قهرمانی دست پیدا کند
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟