آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


با اعضای کابینه ترامپ آشنا شوید

کابینه ترامپ تقریباً شکل گرفته است و به نظر می رسد که تا این لحظه ترکیب کابینه او بدین شکل باشد.


نعمتی: لاریجانی و عارف درباره ریاست مجلس دهم مذاکره‌ای نداشتند

سیاست | يكشنبه ۱۲ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۹:۱۵ | نسخه چاپي

اگرچه سیدحسین نقوی از انحلال فراکسیون رهروان ولایت پس از انتخابات مجلس دهم خبر داده بود اما نایب رئیس این فراکسیون، این موضوع را تکذیب کرد.
به گزارش خبرآنلاین، بهروز نعمتی در جمع خبرنگاران پارلمانی در راهروهای مجلس با تاکید بر اینکه فعالیت فراکسیون رهروان ولایت تا آخر مجلس نهم ادامه دارد، افزود: بعد از مرحله اول انتخابات مجلس، یک جلسه داشتیم و در به زودی هم یک جلسه دیگر خواهیم داشت و اساسا انحلال فراکسیون کذب محض است.
وی گفت: آقای نقوی حسینی حتما می دانند که تشکیل هر فراکسیون مختص به یک دوره از مجلس است. البته باید یادآوری کنم که ایشان عضو فراکسیون رهروان بودند و در جایی اشتباهی کردند اما اعضای فراکسیون اشتباه او را بخشیدند و لغو عضویت نشدند.
وی درباره جلسه روز شنبه منتخبان مجلس دهم نیز اظهار کرد: قرار است جلسه ای با حضور تعدادی از دولتی ها و تمامی منتخبین مجلس دهم برگزار شود و طی آن است درباره موضوعات اقتصادی و معیشتی صحبت شود.
وی با تاکید بر اینکه این جلسه ازسوی آقای لاریجانی هماهنگ نشده است،‌ بیان کرد: دعوت برای حضور در این جلسه با پیامک روابط عمومی مجلس صورت گرفته است. این جلسه روز شنبه ساعت 8 و 30 دقیقه صبح در ساختمان مجلس قدیم برگزار می شود.
او توضیح داد: جلسه لیست امید تهران هر سه شنبه برگزار می شود. البته میان این افراد کمیته ای تشکیل شده که شنبه ها تشکیل جلسه می دهند.
عارف و لاریجانی تاکنون جلسه ای نداشته اند
نعمتی درباره رایزنی های صورت گرفته برای ریاست مجلس نیز گفت: من از روی صداقت می گویم که تاکنون هیچ جلسه ای درباره اینکه چه کسی رئیس باشد برگزار نشده است.
منتخب مردم تهران در مجلس دهم تاکید کرد: اینکه عده ای بیرون از مجلس برای مجلس تصمیم بگیرند و بگویند چه کسی رئیس شود و چه کسی نایب رئیس و چه کسی رئیس کمیسیون، وهن مجلس است و بعید می دانم هیچ نماینده ای اعم از اینکه اصلاح طلب،‌اصولگرا یا اعتدالی باشد، این موضوع را قبول کند. نماینده تا به حجت شرعی نرسد به کسی رای نمی دهد و بعید است کسی روی آنها اثرگذار باشد.
منتخب لیست امید در مجلس دهم، در واکنش به خبرسازی رسانه‌ها درباره دیدارها و مذاکرات عارف و لاریجانی، نیز گفت: این آقایان تا کنون نشستی درباره ریاست مجلس با یکدیگر نداشته اند، اما چندین بار تلفنی با هم صحبت کرده اند. اما گویا رسانه ها نسبت به تلفن های اخیر آنها حساس شده اند.
فراکسیون سومی با مشی اعتدال تشکیل می شود
عضو فراکسیون رهروان ولایت در مجلس نهم درباره شکل گیری فراکسیون فراگیر اصولگرایان نیز گفت: خیلی سخت است که افراد تندروی یک طیف با سایر افراد کنار هم بنشینند.
نعمتی گفت: همه تلاش ما این است که تمام کسانی که دل در گروی نظام دارند، معتدل هستند و تندروی ها را کنار گذاشته اند کنار هم بنشینند و این اتفاق می افتد چه ما برای آن برنامه ای داشته باشیم و چه نداشته باشیم. بالاخره این افراد حتی در گوشه ای یکدیگر را پیدا می کنند.
وی با بیان اینکه تفکر رهروان در مجلس آینده نیز ادامه خواهد داشت اما ممکن است نامش دیگر رهروان ولایت نباشد، گفت: دوستان اصرار دارند مجلس دهم با دو فراکسیون تشکیل شود اما به من نظر در مجلس دهم سه فراکسیون خواهیم داشت.
او در پاسخ به این سوال که او که از اعضای اصلی رهروان بوده اما با حمایت لیست امید وارد مجلس شده،‌عضو کدام فراکسیون خواهد شد، ‌بیان کرد: مشی من رهروانی بوده و خواهد بود. در فراکسیون رهروان ما هم اصولگرا،‌ هم اصلاح طلب و هم اقلیت مذهبی داشتیم. که مصداق اعتدال بود. 
نعمتی گفت: نمایندگان انقلابی که مشی انقلابی و اعتدالی دارند در این مجموعه جمع می شوند. کار اعتدالی در کشور هم توسط فراکسیون رهروان شروع شد و فکر نمی کنم کسی مخالف این تفکر باشد.
او تاکید کرد که در فراکسیون سوم که مشی اعتدالی دارد،‌عضو خواهد شد و گفت: ممکن است آقای لاریجانی عضو این فراکسیون اعتدالی باشد کما اینکه قبلا هم عضو فراکسیون رهروان بود.
لاریجانی رئیس فراکسیون اصولگرایان نمی شود
نعمتی درباره مذاکرات کمیته هفت نفره با رئیس مجلس نیز بیان کرد: من نشنیدم که آقای لاریجانی با اصولگراهای تندرو برای تشکیل یک فراکسیون فراگیر به توافق رسیده باشد. آقای لاریجانی رئیس این فراکسیون نمی شود.
2727

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟