فریاد مخالفان و موافقان در حضور روحانی+تصاویر

مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور رئیس‌جمهور در دانشگاه تهران برگزار شد.


خوش استایل ترین ستاره های هفته

مجله هارپرز بازار بریتانیا و چند نشریه مد اینترنتی دیگر، هر هفته فهرستی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره ها و سلبریتی های دنیا را گردآوری ...


زیباترین آبشار در ایسلند

یکی از زیباترین آبشارهای دنیا، اسوارتیفوس (Svartifoss)، در پارک ملی اسکافتافل در جنوب شرقی ایسلند قرار دارد که به آبشار سیاه معروف است.


یکی از بنیانگذاران «کشتی‌ کج» در کابینه ترامپ

ترامپ یکی از بنیانگذاران کشتی‌کج را برای یکی از پست‌ها در کابینه برگزیده است.


یکی از بنیانگذاران «کشتی‌ کج» در کابینه ترامپ

ترامپ یکی از بنیانگذاران کشتی‌کج را برای یکی از پست‌ها در کابینه برگزیده است.


کاظم جلالی: میثاق نامه امضا نکردم

سیاست | يكشنبه ۱۲ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۸:۵۱ | نسخه چاپي

 منتخب مردم تهران در مجلس دهم گفت: منتخبان تهران میثاق‌نامه‌ای در حمایت از ریاست عارف امضا نکرده‌اند.
کاظم جلالی منتخب مردم تهران در مجلس دهم در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به سئوالی درباره اخبار منتشر شده مبنی بر امضاء میثاق‌نامه بین 30 منتخب لیست امید برای حمایت از ریاست عارف، با ابراز بی اطلاعی از وجود چنین میثاق‌‌نامه‌ای، گفت: میثاق‌نامه‌ای را تاکنون ندیدم و کسی هم از ما امضایی نخواسته و من هم هیچ چیزی را امضا نکردم.
وی درباره تعیین ریاست مجلس در فراکسیون امید یا رهروان ولایت، افزود: ریاست مجلس را کل نمایندگان تعیین می‌کنند، اما باید به یک فرآیند عاقلانه‌ای که شکاف ایجاد نکند، رسید. به نظرم نمایندگان مجلس باید هیئت‌رئیسه را به سمت همکاری جهت حل مشکلات مردم ببرند.
جلالی تصریح کرد: برخی از نمایندگان هنوز شناخت کامل و کافی برای تعیین مسیر فراکسیون و آینده کاری مجلس ندارند، لذا باید این مسائل(ریاست مجلس) را برای بعد از 8 خرداد محول کرد.
وی درباره فشارهای وارده به عارف برای کناره‌گیری از ریاست مجلس هم گفت: از این موضوع خبری ندارم و باید از خودش پرسید.
وی در پاسخ به این سوال که نمایندگان سابق عضو فراکسیون رهروان ولایت دوباره این فراکسیون را تشکیل می‌دهند یا نه؟ خاطرنشان کرد: باید دید چه اتفاقی می‌افتد؛ صحبت‌ کردن درباره آن قضاوت زودهنگام است و باید منتظر شکل‌گیری مجلس و جبهه‌بندی‌های آن شد. باید دید وضعیت مجلس به چه سمتی پیش می رود.
عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس فعلی درباره عضویتش در فراکسین امید یا رهروان ولایت در مجلس دهم تصریح کرد: در حال رایزنی هستم و باید ببینم چه پیش می‌آید.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: