راه حل جنگ طلبان کنگره آمریکا برای بحران سوریه: ترور «بشار اسد»

یک نشریه آمریکایی با اشاره به تلاش جنگ طلبان حاضر در کنگره آمریکا (شاهین ها) برای روی آوردن به گزینه های نظامی شدید در قبال سوریه از پیشنهاد آنها برای ترور رئیس جمهوری این کشور خبر داد.


پنج ویژگی در مگان‌های جدید رنو+تصاویر

در نگاه اول مگان‌های جدید رنو کاملا جذاب و هیجانی به نظر می‌رسند. این خودروها با ارتفاع کم، حالت اسپورت، ظرفیت دینامیکی بالا و طراحی اغوا کننده نظر مردم و کارشناسان را برانگیخته‌اند. با تمامی این اوصاف این خودروها نشان‌های کلاسیک بودن خود را نیز حفظ کرده‌اند.یک پیشمرگ زن، 3 داعشی را اسیر کرد!+عکس

در این تصویر پیشمرگ زن، سه عنصر تروریست داعشی را به اسارت گرفته و علاوه بر این خودرویشان را نیز مصادره کرده است.کاظم جلالی: میثاق نامه امضا نکردم

سیاست | يكشنبه ۱۲ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۸:۵۱ | نسخه چاپي

 منتخب مردم تهران در مجلس دهم گفت: منتخبان تهران میثاق‌نامه‌ای در حمایت از ریاست عارف امضا نکرده‌اند.
کاظم جلالی منتخب مردم تهران در مجلس دهم در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به سئوالی درباره اخبار منتشر شده مبنی بر امضاء میثاق‌نامه بین 30 منتخب لیست امید برای حمایت از ریاست عارف، با ابراز بی اطلاعی از وجود چنین میثاق‌‌نامه‌ای، گفت: میثاق‌نامه‌ای را تاکنون ندیدم و کسی هم از ما امضایی نخواسته و من هم هیچ چیزی را امضا نکردم.
وی درباره تعیین ریاست مجلس در فراکسیون امید یا رهروان ولایت، افزود: ریاست مجلس را کل نمایندگان تعیین می‌کنند، اما باید به یک فرآیند عاقلانه‌ای که شکاف ایجاد نکند، رسید. به نظرم نمایندگان مجلس باید هیئت‌رئیسه را به سمت همکاری جهت حل مشکلات مردم ببرند.
جلالی تصریح کرد: برخی از نمایندگان هنوز شناخت کامل و کافی برای تعیین مسیر فراکسیون و آینده کاری مجلس ندارند، لذا باید این مسائل(ریاست مجلس) را برای بعد از 8 خرداد محول کرد.
وی درباره فشارهای وارده به عارف برای کناره‌گیری از ریاست مجلس هم گفت: از این موضوع خبری ندارم و باید از خودش پرسید.
وی در پاسخ به این سوال که نمایندگان سابق عضو فراکسیون رهروان ولایت دوباره این فراکسیون را تشکیل می‌دهند یا نه؟ خاطرنشان کرد: باید دید چه اتفاقی می‌افتد؛ صحبت‌ کردن درباره آن قضاوت زودهنگام است و باید منتظر شکل‌گیری مجلس و جبهه‌بندی‌های آن شد. باید دید وضعیت مجلس به چه سمتی پیش می رود.
عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس فعلی درباره عضویتش در فراکسین امید یا رهروان ولایت در مجلس دهم تصریح کرد: در حال رایزنی هستم و باید ببینم چه پیش می‌آید.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: