توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا؛ تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری ...


ولایتی: تمدید تحریم‌ها انتقامی بود که از پیروزی‌های ایران در منطقه گرفتند

رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع پس از دیداری که بانماینده ویژه رییس‌جمهور روسیه در امور سوریه داشت، تمدید تحریم‌های 10 ساله علیه ایران را ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


جوایز رنگین کمان چین برای فیلم «زاپاس»

فیلم سینمایی «زاپاس» دفیلم سینمایی «زاپاس» در جوایز آسیایی رنگین کمان چین در دو رشته موفق به کسب جایزه شد. ر جوایز آسیایی رنگین کمان چین در دو رشته موفق به کسب جایزه شد.


تغییر ورزشگاه دیدار با پرسپولیس اجحاف در حق استقلالی‌هاست

تغییر ورزشگاه دیدار با پرسپولیس اجحاف در حق استقلالی‌هاست

ورزش | شنبه ۱۱ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۵:۱۹ | نسخه چاپي

سرپرست تیم گسترش فولاد ضمن تاکید بر اینکه ظرفیت و امنیت ورزشگاه این تیم مشکلی ندارد گفت: گرفتن میزبانی از گسترش فولاد به ضرر استقلال تهران و خوزستان است.
حسن آذرنیا در گفتگو با خبرگزاری مهر در مورد احتمال جابه جایی ورزشگاه بنیان دیزل با یادگار امام(ره) گفت: طی سال‌های گذشته گسترش فولاد همیشه در ورزشگاه بنیان دیزل میزبانی کرده و تاکنون سابقه نداشته که جای دیگری برود. این ورزشگاه را هم شورای تامین استان و هم سازمان لیگ تایید کرده اند و تاکنون هم هیچ مشکلی برای هیچ تیمی به وجود نیامده حتی در همین نیم فصل اول هم در بنیان‌دیزل میزبان استقلالی ها بودیم و مشکلی هم وجود نداشت.
وی در ادامه افزود: پرسپولیسی‌ها رایزنی کرده اند. من فکر می‌کنم آقای خوردبین رفته و چنین موضوعی را مطرح کرده است که البته منصفانه هم نیست. روز چهارشنبه آقای کمالوند و مسئولان باشگاه به سازمان لیگ رفتند و در این رابطه حرف زدند. قرار شده بود که تا شنبه یا یکشنبه جواب بدهند که البته هنوز پاسخی در این رابطه نداده‌اند.
سرپرست تیم گسترش فولاد افزود: اگر لیگ حرفه‌ای است حق باشگاه‌هاست که در زمین خودشان بازی کنند و از شرایط آشنایی با زمین و وضعیت موجود استفاده کنند. شما ببینید پرسپولیس هم حتی به ورزشگاه راه‌آهن رفت و بازی کرد همین استقلال هم در تختی به میدان رفت، دیگر گذشت آن دوران که همه میهمان پرسپولیس و استقلال بودند.
وی افزود: شاید ماجرای اهواز و بازی پرسپولیس با استقلال اهواز این ذهنیت را ایجاد کرده باشد اما با وجود آنکه ورزشگاه بنیان دیزل ظرفیت محدودی دارد اما اولا تاکنون خوب بوده و ثانیا هواداران تراکتورسازی به دلیل بازی تراکتور با استقلال که حیثیتی است زیاد به ورزشگاه نمی‌آیند من فکر می‌کنم همین ظرفیت کافی باشد.
آذرنیا در مورد اینکه اگر ورزشگاه یادگار امام را به عنوان میزبان معرفی کنند گسترش به میدان می‌رود یا نه گفت: اگر به من باشد، نه نمی‌گذارم تیم از حق خودش و شرایط بهترش بگذرد و ذر زمینی که به آن عادت ندارد به میدان برود اما تیم مدیر و هیات مدیره و مربی دارد و هر چه آنها تصمیم بگیرند انجام می‌دهیم. این را هم فراموش نکنید که این کار  به ضرر استقلال تهران و خوزستان و ... هم هست که در بنیان دیزل بازی کرده‌اند و درست نیست که برای پرسپولیس تفاوتی قائل شوند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: